مورن می گوید Lochinvar هنر می تواند نزدیک به معجزه مایل رکورد


دیوید مورن معتقد است او نبوده است و به سرعت در پشت اسب به عنوان او رفت و در Lochinvar هنر به نفع خود ارابه آتش و آن را تا به او اعتماد به نفس چهار ساله می تواند سر و صدا ساعت در شنبه آینده معجزه مایل.

چهار سال reeled دوم-سریعترین نهایی-چهارم اجرا در Menangle به نگه کردن خود مطمئن باشید پس از نشستن در صندلی مرگ در یک نمایش از پایدار سرعت در ارابه. این 25.5-دوم آخرین 400m به دست آورده جای خود را در Miracle Mile تاسیس و او را به عنوان $2.70 مورد علاقه.

“او خوشحال بود نشسته در خارج از رهبر وجود دارد و پس از آن فقط رفت و یک دنده. آن باور نکردنی بود واقعا” مورن گفت. “این است که احساس من تا به حال قبل از.

Miracle Mile favourite Lochinvar Art holds off Self Assured to win the Chariots Of Fire

Miracle Mile مورد علاقه Lochinvar هنر دارای نفس مطمئن به پیروزی در ارابه آتشاعتبار:Ashlea Brennan

“من رانده اند برخی از آنهایی که خوب است اما هیچ چیز است که می تواند به مانند او زمانی که او اجازه می دهد.”

تبلیغات

Lochinvar هنر رفته از یک اسب خوب است که کمی به حال شانس خود را در طول دو – سه سال حرفه ای, برای ستاره در پنج اجرا می شود به عنوان یک دختر چهار ساله.

اگر چه او برنده گروه 1 در سال گذشته طلا جام در باتهرست Lochinvar هنر قرار داده شد در دربی در ویکتوریا نیوساوت ولز و کوئینزلند و lakless در پرورش دهندگان چالش نهایی در Menangle.

“ما را از طریق یک دوره وجود دارد که در آن ما نمی تواند در قرعه کشی یک مانع و یا او را در پیدا کردن مشکل در اجرای” مورن گفت. “ما می دانستیم که ما تا به حال یک اسب خوب است.”

اما پس از بازگشت او یک برنده در Cobram قدم زدن در جام حذفی در ماه ژانویه Lochinvar هنر تحت تاثیر قرار گرفت و حتی در خود شکست در شپپرتن جام و شکارچی جام.

او به ثمر رساند چهار ساله گروه 1 دو شروع با او بسیار گرم از پیروزی مقابل در ثروت باد اورده که در آن او رفت و در یک 1.48.6 مایل رای در سراسر ملتن از جلو و با نهایی نیم مایل از 53.7 ثانیه است. او یک 53.4 آخرین نیم مایل در ارابه آتش.

وجود اعتماد به نفس در سراسر راه مورن درایوهای Lochinvar هنر و در حال حاضر او می خواهد به قرعه کشی بین دو و پنج در Miracle Mile و کنترل مسابقه.

“او فقط به نظر می رسد کامل در حال حاضر. او فقط بهتر و بهتر” مورن گفت. “من نفرت را به دیدن آنچه که او ممکن است به اجرا در سراسر Menangle من فکر می کنم او می تواند به 1.47 و شاید 46.

“او فقط توانایی به نگه داشتن در حال اجرا خوب sectionals.

“اگر ما به خود جلب کرد [دروازه] یکی که نمی تواند ایده آل اما هر چیزی از دو به پنج خواهد بود. آن را می شود روی حیله و تزویر است که در خارج از.

“او می توانید خیلی سریع و تنها یک اسب مانند Majordan خواهد بود قادر به عبور از او را اگر ما با استفاده از سرعت خود را.”

نیوکاسل مایل برنده Majordan همچنین دارای یک محل در Miracle Mile. متاسفانه ارابه آتش runner-up خود مطمئن باشید که پس از کشیدن با آسیب های این هفته است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>