Morbido, El Estudio تیم در دو سوی اقیانوس اطلس نوع ابتکار (منحصر به فرد)

اطلس زبان اسپانیایی تولید نیروگاه El Estudio و مکزیک Morbido گروه ملحق شده اند نیروهای خود در بزرگترین ژانر وحشت و فانتزی تولید ابتکار در اسپانیایی زبان جهان است.

فیلم های سری بازسازی و راهاندازی مجدد کلاسیک IP و حتی unscripted برنامه نویسی همه بخشی از طرح رفتن به جلو برای El Estudio و Morbido. در حال حاضر این شرکت یکی از مجموعه سه فیلم و یک بحث نشان می دهد در حال توسعه که در آنها اعلام خواهد شد در ماه های آینده.

تولید است که به سختی آخر بازی برای این دو شرکت به عنوان آنها را به تغییر نوع صنعت در سطح بنیادی. طرح های دیگر عبارتند از: تحکیم تئاتر مدارهای توزیع در سراسر جنوب و آمریکای مرکزی حمایت از صنعت شتاب هاب تولید رویدادهای محلی در عمده کشورهای آمریکای لاتین مدیریت استعداد یک کتاب کمیک/رمان گرافیکی تقسیم و گسترش Morbido نام تجاری به اسپانیا و ایالات متحده آمریکا

پابلو گویسا را Morbido گروه مستقر در شهر مکزیک است که در حال حاضر بزرگترین وحشت کنگلومرا در آمریکای لاتین و عمل مربیو فیلم جشنواره رادیو برنامه پرداخت کانال تلویزیون های موجود در بازار در سراسر آمریکای لاتین و شرکت در تولید و ترویج و توزیع فیلم. Morbido گروه نیز همکاری دارد در محل با Ventana سور خون پنجره در آرژانتین و سانتیاگو Intl. جشنواره فیلم در شیلی.

“برای من بعد از 14 سال کار سخت ساختمان Morbido نام تجاری این اتحاد منطقی بعدی است و گام های لازم برای حفظ رشد مداوم تحکیم نوع صنعت در Latam و اطمینان از نام تجاری جهانی می شود.” گفت: گویسا.

El Estudio راه اندازی در برلین توسط Canana تولید-شریک زندگی پابلو کروز “غیر ممکن” تولید کننده Enrique López لوین و سابق سونی پیکچرز Intl. یادآوریست. سر دیگو سوارز Chialvo است بر اساس مکزیک لس آنجلس و مادرید و در حال حاضر 63 پروژه در توسعه و یا تولید. شرکای دیگر در اوایل عناوین عبارتند از: Sony Pictures Intl. یادآوریست., Netflix, HBO, Lionsgate, Viacom Intl. تصاویر Movistar پلاس و بتا فیلم.

لوپز لوین دارای سابقه ای طولانی از نوع تولید از Juan Carlos Fresnadillo را “28 هفته بعد” و “مزاحمان” با Clive Owen, خورخه Torregrossa را “باله” Nacho Vigalondo را “Extraterrestial” و “پنجره های باز” J. A. Bayona را “غیر ممکن” و “یک هیولا تماس” با بازی لیام نیسون و پاکو پلازا را “ورونیکا.”

“برای من به عنوان یک تهیه کننده و فیلمساز و تماشاگر فوق العاده سبک امکان توسعه. در سال به آمده است همراه با پابلو گویسا و Grupo Morbido, که ما در حال حاضر بخشی از همه نوع سینما ساخته شده است که در اسپانیا و آمریکای لاتین بسیار هیجان انگیز و پروژه بلند پروازانه است که من قصد ندارم برای فرار از این زندگی پروژه گفت:” لوپز در بیانیه ای.

کروز افزود: “جهان از نوع نیاز به یک فشار در آمریکای لاتین و آن را به صورت متصل با اسپانیا و ایالات متحده آمریکا هیسپانیک در چیزی است که دیده می شود در هر دو قاره ایران با فرهنگ و زبان است. پابلو گویسا است titan در نوع فضا و این خبر خوبی است که ما می توانیم با هم کار کنند و کشف این بازار که در آینده است.”

تصویر: (از چپ به راست) پابلو گویسا دیگو سوارز Chialvo انریکه لوپز لوین پابلو کروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>