بیشتر پارکینگ دوچرخه از فضاهای پارکینگ خودرو اضافه شد در شهر ملبورن در سال گذشته


بیشتر دوچرخه فضاهای پارکینگ از ماشین پارکینگ فضاهای ایجاد شده در ساختمان های جدید در شهر ملبورن برای اولین بار در سال گذشته شورای اطلاعات را نشان می دهد.

در مجموع 3797 دوچرخه فضاهای اضافه شد در تحولات تکمیل شده در این شهرستان در سال 2019 در مقایسه با 3575 پارک ماشین.

پس از 2015 که شورای شروع به پیگیری این اطلاعات 15,904 دوچرخه های جدید و فضاهای 22,316 جدید ماشین فضاهای تکمیل شده در تحولات خصوصی مانند بلوک های آپارتمانی و ساختمان های اداری. این رقم شامل نمی شود در خیابان پارکینگ و یا دوچرخه پرتال تخصصی اولی ها در پیاده رو.

شهر ملبورن حمل و نقل نمونه کارها صندلی Nicolas فرانسیس گیلی گفت: افزایش دوچرخه فضاهای تشویق شد. “این اتفاق می افتد چرا که دوچرخه سواری چیزی است که مردم در انتخاب به انجام,” او گفت:.

تبلیغات

“اگر یک توسعه دهنده را ندارد و در دسترس بودن برای آن ساختمان به پایان می رسد تا یک ظرف غذا وجود ندارد و جایی برای دوچرخه و آنها در نهایت در همه جا.”

او گفت: این شورا با هدف افزایش تعداد افرادی که حدودا به کار و جدید که تفکیک مسیرهای دوچرخه سواری و نیز دوچرخه فضاهای داخل ساختمان را تشویق مردم به در نظر گرفتن این فرم فعال حمل و نقل است.

اما Cr گیلی گفت: شهر ملبورن نمی تواند دستور توسعه دهندگان شامل دوچرخه فضاها و یا امکانات در ساختمان های خود را. “ما با استفاده از نرمترین فشار است که ما احتمالا می تواند با توجه به برنامه ریزی طرح یک دولت مسئولیت آن مجموعه اعداد,” او گفت:.

داده ها نشان می دهد که 82-طبقه شفق ملبورن مرکزی آسمان خراش با آن 784 دوچرخه فضاهای بیشتر پارکینگ دوچرخه در دسترس از هر گونه توسعه و تکمیل بیش از پنج سال گذشته.

UEM Sunrise international business director Ong Chee Wei at Aurora Melbourne Central's 700-plus capacity bike locker.

UEM طلوع آفتاب کسب و کار بین المللی مدیر Ong Chee وی در شفق ملبورن مرکزی را 700-به علاوه ظرفیت دوچرخه قفل. اعتبار:Simon Schluter

این مخلوط با استفاده از توسعه که ترکیبی از آپارتمان ها و رسانه های خرده فروشی و دو بار به عنوان بسیاری از دوچرخه به عنوان فضاهای ماشین فضاهای همراه با دوش و رختکن برای افرادی که چرخه به ساختمان است.

Ong Chee Wei بین المللی کسب و کار مدیر توسعه دهنده UEM طلوع آفتاب گفت: فضاهای ایجاد شده برای تشویق استفاده از پایدار تر حالت های حمل و نقل.

او گفت: همه از شفق قطبی ملبورن مرکزی در دو ردیف قفسه های دوچرخه در حال حاضر استفاده می شود اما تا به حال نصب شده است با تقاضای آینده در ذهن است.

“ما بر این باورند که تقاضا برای پارکینگ دوچرخه در ملبورن CBD است که تنها قصد افزایش می دهد به طوری که قفسه دوچرخه نصب شده در طول توسعه را ملاقات الزامات ساختمان فعلی کاربران در حال حاضر و آینده,” او گفت:.

حدود 15 درصد از فضای ساخته شده در شهر ملبورن گرفته شده است تا با فضاهای پارکینگ آن را سوم شایع ترین استفاده از زمین در این منطقه پس از مسکونی اسکان و دفاتر. شورای منطقه دولت طول می کشد در منطقه کسب و کار مرکزی سوتبنک, Docklands, Parkville شمال ملبورن, کارلتون, Kensington شرق ملبورن غرب ملبورن پورت ملبورن و South Yarra.

دوچرخه سخنگوی شبکه الکساندر میلر گفت: حدود 10 دوچرخه می تواند پارک شده در مقدار فضای مورد نیاز برای یک ماشین ساخت آنها فضا کارآمد.

“من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که دولت در حال رشد در حال توسعه خارج از خیابان پارکینگ دوچرخه, اما آن را خوب است برای دیدن شهر ملبورن قرار دادن در بیشتر بر روی پرتال تخصصی اولی خیابانی,” او گفت:.

“این مهم است که ساختمان های امن پارکینگ دوچرخه برای کارگران و ساکنان به طوری که آنها نمی گرفتن در پرتال تخصصی اولی خیابانی که خوب برای مردم از رفتن به مغازه ها و کافه ها.”

در علاوه بر این به دوچرخه فضاهای هایی که تکمیل شده اند پس از سال 2015 وجود دارد 8032 در حال اضافه در تحولات در حال حاضر تحت ساخت و ساز همراه با 21,454 در تحولات است که اعطا شده است ساختمان تصویب.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>