موارد بیشتری را شامل می شود در لیست ممنوع دفاع واردات: Rajnath Singh

وزیر دفاع Rajnath Singh دوشنبه اظهار داشت که ممنوعیت واردات از 101 نوع از تجهیزات نظامی است که یک گام بزرگ به سمت ساخت هند متکی به خود و در دفاع از تولید و آیتم های بیشتر اضافه خواهد شد به لیست به زودی.

سینگ که دیجیتالی افتتاح دو پروژه جدید در باغ رسیدن به Shipbuilders و مهندسین (GRSE) در کلکته به عنوان بخشی از “Atmanirbhar بهارات هفته’ جشن گفت: در Facebook پست بعد که “هفته از اعتماد به نفس” را شاهد اقدامات برای نوسازی و ارتقای امکانات دفاع.

ممنوعیت واردات 101 موارد است یک گام بزرگ به سوی یک آتما Nirbhar بهارات (متکی هند). این لیست از موارد منفی نه تنها شامل موارد کوچک اما سلاح های بالا و مهم فن آوری است. بیشتر این موارد خواهد بود به این فهرست اضافه شده مدت کوتاهی است که قادر به ذخیره کرور روپیه در واردات گفت: در Facebook پست بعد از وبینار.

سینگ گفت: دولت مرکزی ساخته شده “به موقع و متفکر” مداخلات در طول Covid-19 بار مانند صدور لیست منفی برای واردات, افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی محدودیت و یک بودجه جداگانه برای سرمایه داخلی خرید.

این Atmanirbharta Saptah (self-reliance هفته) شاهد خواهد بود به طرح های مربوط به نوسازی و بالا-درجه بندی از امکانات DPSUs & OFB. به عنوان بخشی از Atmanirbharta Saptah این DPSUs & OFB نیز سازماندهی یک سری از آموزشی پوشش تمام موضوعات مرتبط از جمله تمام ذینفعان است.

دفاع بخش عمومی تعهدات (DPSUs) و مهمات کارخانه تخته (OFB) کلید هند به دنبال افزایش قابلیت های نظامی.

همچنین بخوانید: دولت برای پرده برداری از گام های بیشتر برای جذب سرمایه گذاری در بخش دفاع: Rajnath

در یک ابتکار اصلاحات عمده برای افزایش داخلی دفاع صنعت سینگ روز یکشنبه اعلام کرد محدودیت در واردات 101 سلاح های نظامی و سیستم عامل از جمله توپخانه و اسلحه و تفنگ و هواپیما حمل و نقل.

دولت از هنر بومی زیر آب CNC برش پلاسما و مدرن بدنه بلوک ساخت مجتمع بودند دیجیتالی افتتاح سینگ در GRSE یک بیانیه مطبوعاتی گفت:.

CNC برش پلاسما با امکانات راه اندازی در هزینه Rs 4.14 کرور افزایش برش ورق با ظرفیت 30 درصد و پیچیده ساخته شده در هزینه Rs 19 کرور برای تان هال بلوک ساخت فعال خواهد شد و همزمان ساخت و ساز از بزرگ به اندازه (40 تن) بدنه بلوک در یک تحت پوشش محیط زیست آن را گفت.

هر دو این امکانات خواهد شد یک راه طولانی در افزایش ظرفیت تولید از کشتی سازی به خصوص در طول اجرای سه کشتی جنگی پروژه های ساختمانی متشکل از 15 کشتی های جنگی که GRSE در حال حاضر دست زدن به نیروی دریایی هند.

این شامل P17A خفا ناوچه های ASW کم عمق آب صنعت و بررسی عروق (بزرگ) بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>