صادر شده در: ویرایش:

ارتش ایالات متحده روز دوشنبه فاش کرد بیش از 50% پرش در موارد آسیب مغزی پس از سانحه ناشی از موشکی ایران و حمله به یک پایگاه در عراق در ماه گذشته با تعدادی از اعضای خدمات تشخیص داده نوردی به بیش از 100.

تبلیغات

هیچ نیروی نظامی آمریکا کشته شدند و یا در مواجهه فوری بدن آسیب زمانی که ایران شلیک موشک در عین al-Asad پایه در عراق در اقدامی تلافی جویانه ایالات متحده کشتار پاسداران ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در فرودگاه بغداد در Jan. 3.

این حملات موشکی دربسته در محیط یک کهکشان مارپیچی از خشونت که آغاز شده بود در اواخر ماه دسامبر. هر دو طرف را به خودداری از پیشبرد تنش نظامی اما نصب تعداد تلفات ایالات متحده می تواند به افزایش نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در نزدیک شدن به ایران است.

رادیو فردا برای اولین بار گزارش شد که وجود دارد بیش از 100 نفر از TBI از 64 قبلا گزارش شده در ماه گذشته.

پنتاگون در بیانیه ای تایید کرد که تا کنون 109 ایالات متحده خدمات اعضای مبتلا به بیماری خفیف مغزی است. آن اضافه شده است که 76 از آنها تا به حال بازگشت به وظیفه.

ارتش ایالات متحده در گذشته گفته بود انتظار می رود افزایش در شماره هفته بعد از این حمله به دلیل علائم می تواند زمان را به آشکار و نیروهای نظامی می تواند گاهی اوقات دیگر را به آنها گزارش.

ژنرال ارتش علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در ماه گذشته که خدمات اعضای مبتلا به صدمات ناشی از ضربه مغزی تشخیص داده شده بود با موارد خفیف. او افزود که این تشخیص می تواند تغییر به عنوان گذشت زمان است.

علائم آسیب رسان صدمات عبارتند از: سردرد و سرگیجه و حساسیت به نور و حالت تهوع.

مقامات پنتاگون بارها و بارها گفته شده است وجود دارد هیچ تلاشی برای به حداقل رساندن و یا تاخیر اطلاعات در آسیب رسان صدمات. اما افشاگریهای زیر در تهران حمله را تجدید سوالات بیش نظامی ایالات متحده در سیاست با توجه به چگونه آن را داخلی گزارش مشکوک به آسیب های مغزی و اینکه آیا آنها در حال درمان علنا با همان فوریت به عنوان از دست دادن اندام و یا زندگی.

ایالات متحده آمریکا جمهوری خواه سناتور جونی ارنست گفت: پاسخ های بیشتر مورد نیاز است.

“من به نام در پنتاگون برای اطمینان از ایمنی و مراقبت از ما اعزام نیروهای که ممکن است در معرض انفجار صدمات در عراق” ارنست گفت در توییتر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مغز صدمات ماه گذشته گفت: “شنیده ام که آنها تا به حال سردرد و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر” پس از حمله باعث انتقاد از قانونگذاران و ایالات متحده جانبازان ،

های مختلف بهداشتی و پزشکی گروه برای سال ها تلاش کرده اند به منظور بالا بردن آگاهی در مورد جدی بودن آسیب های مغزی از جمله ضربات مغزی است.

از سال 2000 در مورد 408,000 اعضای خدمات تشخیص داده شده اند با آسیب های مغزی با توجه به پنتاگون داده است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de