صادر شده در: بروز رسانی:

سربازان فرانسوی کشته و بیش از 30 اسلامگرا طی سه عملیات در طول دو روز گذشته به ارتش فرانسه فاش جمعه.

تبلیغات

نیروهای فرانسوی عامل تحت عملیات Barkhane – ضد شورشیان ماموریت در آفریقا منطقه ساحل – کشته شدن بیش از 30 جهادی Liptako-Gourma منطقه ارتش در بیانیه ای گفت.

این Liptako-Gourma – پر از تپه جمعیت منطقهی تجاری و مالی و نیجر و بورکینا فاسو – دارای تجربه افزایش حملات خشونت آمیز در ماه های اخیر.

درو هواپیماهای بدون سرنشین و یک میراژ 2000 جنگنده جت, یک Eurocopter Tiger حمله هلیکوپتر و هلیکوپتر حمل و نقل مورد استفاده قرار گرفت در دو هدف حملات در منطقه ای که در آن تروریست مبارزان خال خال شده بود نشان داد نظامی فرانسه سخنگوی سرهنگ فردریک Barbry.

این دو عملیات جداگانه انجام شد در منطقه ای که در آن دولت اسلامی در بیشتر صحرای بزرگ آفریقا (ISGS) – که فرانسه به تازگی تعیین شده دشمن شماره یک در ساحل – عمل می کند.

نیروهای بیشتر, کمتر, امنیت

ماه گذشته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد که تعدادی از نیروهای فرانسوی در ساحل عاج خواهد بود افزایش یافته و از 4500 به 5,100. این تصمیم در پایان G5 Sahel در شمال شهر پو که در آن پاکسازی ملاقات با دعوت رهبران مالی موریتانی, بورکینافاسو, نیجر و چاد کشور را تشکیل می دهند که G5 Sahel گروه نظامی.

این پو اجلاس به طور فزاینده ای به دنبال حملات خشونت آمیز که به نوبه خود موجب ضد فرانسوی تظاهرات در این منطقه در حال رشد در میان نارضایتی بیش نظامی عدم امن منطقه است.

برخی از کارشناسان در عین حال باید پرسید که آیا جهادگران عامل در از راه دور مزمن lawless منطقه انتقال بین صحرا و دشت های آفریقا مطرح ترور تهدید به فرانسه. آنها همچنین سوال پاکسازی دولت بر ادامه حمایت نظامی برای رهبران آفریقایی با فقیر پیگیری پرونده فساد ارزش های دموکراتیک و مقابله با نقض حقوق بشر توسط نیروهای امنیتی محلی که همه آنها می گویند متورم صفوف گروه های جهادی بهره برداری از محلی نارضایتی.

>> بیشتر بخوانید: پاکسازی یو پی اس های ضد جهادی مبارزه در ساحل, اما راه حل دروغ در آفریقا و ممکن است نظامی

بخش عمده ای از تازه مستقر نیروهای فرانسوی که در حال برنامه ریزی برای رسیدن به پایان ماه فوریه خواهد بود متمرکز در Liptako-Gourma منطقه است. آنها را شامل نیروهای با تجربه در مبارزه از جمله کماندوهای همراه با حدود 100 سبک و سنگین زره پوش و همچنین وسایل نقلیه لجستیکی.

تقویت خواهد شد و همچنین شامل اطلاعاتی و امنیتی منابع هر دو انسان و ویژگی های, با توجه به منابع نظامی. از استقرار foreshadow شروع جدید فرانسه به رهبری اروپا Takuba نیروی کار در کشور مالی است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de