بیش از 500 سینما در چین بازگشایی به عنوان Coronavirus تهدید فروکش

بیش از 500 صفحه نمایش سینما باید بازگشایی در چین که در آن شیوع کروناویروس دیده می شود به عقب کشیدن هر چند دفتر جعبه takings باقی می ماند حداقل به عنوان عمومی است که عمدتا دور ماندن.

رسانه های دولتی CGTN گزارش داد که 486 تئاتر بودند باز برای کسب و کار در روز جمعه. روز دوشنبه مالی انتشار Caixin گفت: این تعداد افزایش یافته است به 507, نمایندگی کمتر از 5 ٪ از همه سینما در عملیات تجاری قبل از شیوع ویروس.

داده ها را از بخش خصوصی فروش بلیط شرکت Maoyan نشان داد که مکانهای باز کرده بود در پنج استان: پرت و دور افتاده سین کیانگ; Shangdong ساحلی استان نهفته است که بین پکن و شانگهای; جنوب شرق محصور در خشکی در استان سیچوان; و دو پرجمعیت مناطق ساحلی فوجیان و گوانگدونگ که مرز هنگ کنگ.

داده ها نشان داد که در سراسر کشور درآمد در روز جمعه بالغ کمتر از 2000$. در فوجیان و گوانگدونگ نه تنها یک بلیط فروخته شد.

روز دوشنبه چین گزارش داد هیچ محلی از موارد ویروس تایید 39 عفونت در آورده از خارج از کشور و نه مرگ و میر بیشتر در ووهان که در آن به آن را حذف به مرکز آن است. ووهان است ثبت هر گونه موارد جدید Covid-19 به مدت پنج روز متوالی.

بسیاری از فیلم در حال حاضر در دسترس هستند دوباره اجرا می شود در سال های اخیر و محبوب چینی, فیلم, یک حرکت است که در نظر گرفته شده است برای به حداقل رساندن خطر است. با توجه به Maoyan, 2019, چینی, جرم, هیجان انگیز “گوسفند بدون چوپان” چراغ گیشه نمودار در دوشنبه جلوتر از نسخه جدید iQIYI-حمایت انیمیشن “Spycies.”

چین فیلم گروه پیشرو در این کشور دولتی توزیع کننده و توزیع کننده رسمی از تمام فیلم های هالیوودی وارداتی در درآمد های نظر, هفته گذشته پرده برداری از یک لیست از عناوین که آن را پشتیبانی منتشر شده که در آن از شرکت کنندگان در حفظ و تمام درآمد. این افراد شامل “کتاب سبز” و “سگ هدف است.” شده است وجود ندارد و بیشتر نشانه آن است که خود را از انتشار قریب الوقوع هستند.

برادران وارنر با استفاده از آن چینی سایت های رسانه های اجتماعی در هفته گذشته به اذیت ممکن است انتشار “هری پاتر و سنگ جادو” به عنوان یک پیشنهاد مفید برای تقویت چینی سینما رفتن. اما آن باقی مانده است بدون تاریخ و به نظر نمی رسد فروش بلیط در وب سایت های شرکت.

تعداد کمی از عناوین دیگر در حال انتظار برای انتشار در دو هفته آینده از جمله “به رنگین کمان” (با نام مستعار “تعجب: تعقیب رنگین کمان”) چین-نیوزیلند شرکت-تولید از سال 2017 که در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در چین در اواسط ژانویه.

در حالی که زمان بیشتر قابل توجه انبوه بازگشایی سینما مسئله است و بستگی به تصمیمات فردی استانداران و همچنین به عنوان روند در coronavirus موارد برخی بخش های دیگر اقتصاد چین به وضوح بازگشت به کار.

که ساخته شده مشهود تجدید تجمع دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای یک محصول جانبی از فعالیت های صنعتی به عنوان مشاهده شده توسط سازمان فضایی اروپا ماهواره و رشد در تعداد نقطه از فروش و تراکنش های پردازش شده توسط Tencent به خدمات مالی عملیات.

در ماه فوریه و اوایل ماه مارس تجار به خصوص کوچکتر تجار که قبول QR کد, پرداخت نمی شد و در واقع در محل کار و در نتیجه عدم پذیرش پرداخت.

به عنوان مارس عینک, اما, POS تجار بهبود نسبتا سریع به عنوان مصرف کنندگان شروع به کار و خارج و در مورد. اخیرا QR کد معامله حجم برداشت تا به عنوان کوچک و متوسط تجار بازگشت به کار.

“ما شاهد یک بهبود” گفت: Tencent رئیس استراتژی افسر جیمز میچل هفته گذشته در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران مالی.

بازگشت به کار روند در سرزمین اصلی چین می ایستد در تضاد به بقیه جهان که در آن موارد جدیدی از کروناویروس در حال افزایش سریع و دولت در حال گرفتن شدید اندازه گیری شامل ویروس و تامین عظیم آن آسیب های اقتصادی. دنبال تمام انواع‘s coronavirus پوشش در اینجا.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>