لندن: فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) گفت: 900 مسابقات در تمام مدارهای خود را به حال تعویق افتاده است تا کنون به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و که در آن ایستاده بود پایین نیمی از کارکنان خود را.

در بیانیه ای تنیس را در بدن حاکم گفت که اجرای طیف وسیعی از اقدامات برای “حفاظت از مشاغل و حفاظت از سلامت طولانی مدت از سازمان ما و ورزش ما” با رئیس جمهور David Haggerty به طور داوطلبانه در نظر گرفتن 30 درصد حقوق و دستمزد برش برای بقیه سال.

Ashleigh Barty and Sam Stosur in last year's Fed Cup final. This year's revamped finals were scheduled to begin next week.

Ashleigh Barty و سام Stosur در سال گذشته بانک فدرال نهایی جام حذفی. این سال را بازنگری نهایی شد برنامه ریزی برای شروع هفته آینده.اعتبار:گتی ایماژ

“وضعیت ما رو نشان دهنده یک چالش اساسی برای سازمان ما و ورزش ما,” Haggerty بود که انتخاب مجدد برای یک دوره دیگر در سال گذشته در بیانیه ای گفت.

“هدف ما این است که برای اطمینان از رشد بلند مدت و پایداری ورزشی ما در همکاری با ما 210 عضو سازمان ملل به همین دلیل است که ما در حال ساخت تصمیم گیری های دشوار در کوتاه مدت به طوری که ما می تواند همچنان به ارائه تنیس برای نسل های آینده در سراسر جهان است.”

تبلیغات

لندن-بر بدن حاکم گفت: نیمی از کارکنان خود را می تواند قرار داده شده در دولت بریتانیا را حفظ طرح.

تحت این طرح کارفرمایان می توانند ادعا می کنند برای 80 درصد از furloughed کارکنان ماهانه حقوق و دستمزد در پوش 2500 پوند ($4923) در هر ماه.

این ITF بالا خواهد شد تا کسانی که پرداخت به اطمینان حاصل شود تمام کارکنان ایستاده بود پایین دریافت 80 درصد از حقوق کامل خود را.

این ITF را مجددا راه تغذیه جام یکی از مشخصات بالا رویدادها به تعویق افتاد. آن قرار گرفته اند در این ماه در بوداپست.

“ما به تعویق افتاد و بیش از 900 مسابقات در تمام ITF مدارات از جمله تغذیه جام توسط BNP Paribas نهایی سال 2020 و آن نامشخص باقی مانده است زمانی که بازی می توانید رزومه کاری” خواند.

“در حالی که به تعویق انداختن حوادث و اولویت بندی ایمنی است پاسخ مناسب در این شرایط استثنایی آن باعث شده است تا تعدادی از چالش های پیچیده ای از جمله از دست دادن قابل توجهی از درآمد.”

با بسیاری از مسابقات به تعویق افتاد و این پتانسیل درآمد از صدها نفر از بازیکنان موثر خشک شده – یک مسئله جدی برای کسانی که در پایین این رده بندی که در تلاش برای ایجاد یک زندگی و حتی در زمان عادی.

این ITF گفت: آن را در بحث با دیگر تنیس ذینفعان به ارائه پشتیبانی برای ملت ها و بازیکنان.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im