والتا: بیش از نیمی از مالت ترافیک نیروی پلیس از جمله رئیس آن دستگیر شده اند به صورت مشکوک اضافه تقلب پس از یک ناشناس نکته از یک whistleblower.

به گفته مقامات 37 کشور 50 ترافیک پلیس بازداشت شده بود به ظن آنها تا به حال برای ثبت صدها ساعت از غیر موجود اضافه کاری بیش از حداقل یک دوره سه ساله.

Corruption is an issue in Malta.

فساد یک موضوع است در مالت.اعتبار:iStock

کوچک جزیره ای مدیترانه شده است در حال مبارزه با یک مشکل تصویر در سال های اخیر پس از اتهامات گسترده فساد cronyism و تخلف مالی در میان سیاسی نخبگان و کسب و کار.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی والتر Spiteri مشکوک از خود ادعا برای موتور سیکلت های مربوط به کمک هزینه حتی اگر او با استفاده از یک راننده محور ماشین.

تبلیغات

“سرپرست و مسئول ترافیک بخش ارائه استعفای خود را روز گذشته و در آن پذیرفته شده است” پلیس در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

برخی از پلیس راهنمایی و رانندگی نیز اتهامات آنها اختلاس سوخت و با استفاده از آن خود را برای وسایل نقلیه خصوصی.

Corruption scandals have dogged Malta in recent years.

رسوایی فساد همواره حاضر مالت در سال های اخیر است.

رانندگان گفت: وجود دارد قابل ملاحظه ای کمتر پلیس هدایت ترافیک در روز شنبه حتی اگر سابق پلیس راهنمایی و رانندگی خواسته شده است برای بازگشت به وظایف به گفته پلیس و منابع.

نخست وزیر رابرت Abela گفت: خوب بود که پلیس مشغول تحقیق خود مردم است.

“این تایید می کند که ما یک عملکرد نیروی پلیس. اگر این تحقیقات منجر به مردم گرفته شده به دادگاه و یا اقدامات انضباطی گرفته و سپس این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد” او گفت.

Maltese investigative journalist Daphne Caruana Galizia was killed by a car bomb in in 2017.

مالت روزنامه نگار دافنه Caruana Galizia کشته شد توسط یک خودروی بمب گذاری شده در در سال 2017.اعتبار:AP

مخالفان حزب ملی گفت: پلیس شده بود تضعیف همان “فرهنگ فساد و مصونیت از مجازات” آشکار در بسیاری از جنبه های زندگی.

Abela شد سوگند به عنوان نخست وزیر در ماه گذشته پس از سلف خود استعفا داد و بیش از دست زدن به او از تحقیقات به قتل مبارزه با فساد روزنامه نگار دافنه Caruana Galizia.

پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی شد و باز پس از یک whistleblower نامه به کمیسر پلیس جزئیات چگونه افسران تجاری در وظایف آنها هرگز انجام شده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im