بیش از از دست دادن وزن: روزه متناوب سلامت مزایای پرده برداری


روزه متناوب بوده و منادی به عنوان یک رژیم غذایی کاهش وزن, اما محققان استرالیایی در حال حاضر کشف همچنین می توانید آن را جداگانه مزایای حمایت از سلامت کبد و کمک به محافظت در برابر بیماری است.

در مطالعه منتشر شده در روز چهارشنبه در مجله Cell Reportsمحققان به بررسی اثرات متناوب-روز روزه (24 ساعت هیچ غذا و پس از 24 ساعت از غذا خوردن به طور معمول) در ارگان ها و خون پلاسما در موش های سوری.

The beneficial effects of fasting may start in the liver.

اثرات مفید روزه داری ممکن است شروع به در کبد است.اعتبار:گتی

آنها دریافتند که یک پروتئین در کبد به نام HNF4-(آلفا) است مسدود شده در طول روزه داری این است که تعدادی از دست کشیدن بر اثر از جمله بهبود متابولیسم چربی و بهبود سطح گلوکز خون و کاهش سطح التهاب در بدن است.

“کبد یکی از کلیدی روزه پاسخ ارگان های بدن” توضیح داد که منجر نویسنده Dr Mark Larance از دانشگاه سیدنی چارلز پرکینز مرکز. “کبد عمل می کند به عنوان یک نوع از سوخت و ساز توپی. این اولین بار است که ارگان ما در نگاه به دلیل اهمیت آن.”

تبلیغات

هنگامی که آنها در زمان بیوپسی کبد از موش های زیر متناوب روزه, آنها شناسایی اثر در HNF4-(آلفا) که در عمل به عنوان یک “استاد تنظیم کننده” تاثیر فرایند های متابولیک.

“ما در حال حاضر قادر به دیدن این تغییرات مولکولی در کبد و تغییرات متابولیک است که رخ می دهد زمانی که شما لازم نیست که مواد غذایی در دسترس است.”

یکی از این تغییرات این است که چربی ها فرستاده می شوند که توسط بافت چربی به کبد و تبدیل به سوخت برای بدن به استفاده و همچنین عمل به عنوان یک زنگ مکانیسم تغییر راه سلول های رفتار کنند.

“کبد مشاهده می کنید تمام چربی در آینده و است که می تواند باعث چنین چیزهایی به عنوان تنظیم متابولیسم چربی,” Larance گفت. “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد [که روزه] کبد به طور همزمان synthesising fat بلکه تلاش برای شکستن آن را.”

این ممکن است توضیح دهد برخی از اثرات مفید روزه متناوب مانند بهبود سطح قند خون به دلیل کاهش سطح اسیدهای چرب می تواند به بهبود توانایی بدن را برای انتقال گلوکز به سلول ها برای تولید انرژی است.

این امکان وجود دارد که کمتر خوردن روزانه خواهد استنباط همان اثر این Larance گفت: روزه متناوب می تواند پایدار برای اکثر مردم است. همچنین او اضافه کرد که موش ها داده شد دو مقدار از مواد غذایی در روز است که نشان می دهد که این اثر نیست و در نتیجه از دست دادن وزن.

“آن روزه خود را که باعث سود مولکولی تغییرات” Larance گفت.

ایده آل طول زمان به سرعت همچنان نامشخص است.

“خط بین متناوب-بعد تغذیه و یا زمان محدود تغذیه بسیار منطقه خاکستری” او گفت:. “اگر شما روزه برای 16 ساعت شما ممکن است همان اثر را به عنوان 24 ساعت. ما را انتخاب 24 ساعت… تأمین مداخله.”

قبلی مطالعات انسانی به اثرات روزه متناوب محدود هستند.

“به طور معمول در مطالعات انسانی تقریبا تنها نمونه شما می توانید به منظور درک زیست شناسی خون و است که واقعا می تواند درک ما را از چه می گذرد” Larance گفت.

“ما تصمیم به استفاده از موش ها به دلیل آنها بسیار خوب مدل کلی برای پستانداران روزه پاسخ. که ما را قادر به دریافت یک درک عمیق تر از تغییرات مولکولی در بافت و به ما اجازه می دهد سپس با استفاده از این دانش در آینده مطالعات انسانی.”

درک بهتر از روزه داری پاسخ (“یک هسته از جنبه های فیزیولوژی انسان” با توجه به Larance) به معنی محققان می توانند بفهمند که چگونه برای بهینه سازی روزه رژیم در انسان است.

“این می تواند روزه متناوب در انسان سالم موثر در جلوگیری از بیماری, اما همچنین برای درمان کسانی که مبتلا به یک بیماری ما می تواند بهینه سازی آن است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>