مورگان استنلی می لرزد وال استریت با $20bn E-معامله تجارت


مورگان استنلی خرید E-Trade در $US13 میلیارد دلار ($19.6 میلیارد دلار) همه سهام معامله اعلام شده در پنجشنبه آوردن بیشتر تحکیم به کارگزاری بازار و بانک سرمایه گذاری برای غنی پایی با جریان اصلی بیشتر مشتریان.

این معامله که بزرگترین تصاحب عمده بانکی آمریکا پس از بحران مالی 2008 و ترکیبی از مورگان استنلی را دلاوری و مشتری رو منابع با E-معامله بیش از 5 میلیون مشتریان با بیش از $US360 میلیارد دلار در تجارت خرده فروشی دارایی های شرکت ها در انتشار اخبار گفت. مورگان استنلی بیش از 3 میلیون و مشتریان با $US2.7 تریلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت. ترکیب آنها را به ایجاد یک شرکت با یک جای پای قوی در هر دو وال استریت و خیابان اصلی – مورگان استنلی را به طور سنتی به مشتریان ثروتمند و سرمایه گذاری مدیریت کسب و کار با E-تجارت جوان, مادر و پاپ سرمایه گذاران و سرمایه گذاری آنلاین پلت فرم.

Morgan Stanley chief James Gorman is making a big splash.

مورگان استنلی رئیس جیمز گورمن در حال ساخت یک چلپ چلوپ بزرگ.اعتبار:بلومبرگ

“وال استریت بانک ها همچنان به طمع خیابان اصلی مشتریان” گرگ مک براید, تحلیلگر ارشد مالی برای Bankrate.com گفت: در نظرات ایمیل به واشنگتن پست. “مورگان استنلی را کسب E*Trade آنها را می دهد دسترسی به کارگزاری مشتریان و کارکنان با شرکت سهام و حیاتی از خدمات مالی – کم هزینه خرده فروشی بانک سپرده.”

مورگان استنلی سهام بودند پایین نزدیک به 2 درصد به $US55.17, اواخر صبح در حالی که E-تجارت سر به فلک کشید بیش از 27 درصد به حدود US57.

تبلیغات

معامله است که انتظار می رود در سه ماهه آخر سال 2020 می آید پس از چارلز شواب و TD Ameritrade خود را اعلام کرد $US26 میلیارد ترکیبی در ماه نوامبر. تخفیف کارگزاری غول بود, انقلابی در صنعت ساخت معاملات سهام بیشتر مقرون به صرفه و قابل دسترس به توده ها. ادغام آنها حاکی از این صنعت از یک کمیسیون-سنگین جریان درآمد به یکی بیشتر متکی به درآمد حاصل از بهره و ارائه خدمات به مشتری و پرسش در مورد چگونه E-تجارت خواهد زنده ماندن در سایه است. این شواب-Ameritrade مقابله هنوز هم می تواند غرفه بر ضد تراست مسائل. اگر برنده آن تایید آن است که انتظار می رود نزدیک به اواخر این سال است.

به طور مشابه, پنجشنبه ادغام است به احتمال زیاد به تحت موشکافی شدید از واشنگتن تنظیم کننده و دموکرات ها در کنگره در حال حاضر شک و تردید از بانک های بزرگ مانند مورگان استنلی در حال رشد هر بزرگتر است.

“این است که نمی تواند آسان برای مقابله با حرکت از طریق فدرال رزرو” Jaret Seiberg, یک تحلیلگر سیاست با Cowen واشنگتن گروه تحقیقاتی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید. “ما تعجب نمی کنم اگر آن ریخته به 2021 به سادگی به دلیل نیاز به آدرس ریسک سیستماتیک جنبه های معامله.”

برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده بود E-تجارت خواهد تبدیل به یک هدف برای مورگان استنلی یا گلدمن ساکس. دیجیتال شرکت کارگزاری شده است یک نیروی پیشرو در این صنعت از زمان تاسیس آن در سال 1982 با بهره گیری از خانواده به رسمیت شناختن به لطف مسخره آگهی های بازرگانی. در علاوه بر این به خدمات تجارت الکترونیکی تجارت نیز فراهم می کند یک مجموعه کامل از دیجیتال خدمات بانکی از جمله ادغام به طور مستقیم با حساب کارگزاری و چک کردن و بالا و عملکرد حساب های پس انداز. E-تجارت به ارمغان می آورد با آن در حدود $US56 میلیارد دلار در کم هزینه سپرده هر سال یک جایزه برای مورگان استنلی آن را به عنوان حرکت به امور مالی مصرف کننده.

“E-تجارت محصولات و نوآوری در فن آوری و ایجاد نام تجاری کمک خواهد کرد موقعیت مورگان استنلی به عنوان یک بازیکن در هر سه کانال: مشاوره مالی خود کارگردانی و محل کار” جیمز گورمن رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی مورگان استنلی گفت: در انتشار اخبار. “علاوه بر این همچنان که دهه های طولانی انتقال از شرکت ما به یک ترازنامه نور کسب و کار میکس و تاکید کرد با دوام تر منابع درآمد است.”

کارگزاری صنعت شده است به طور چشمگیری شکل توسط این مسابقه به صفر کمیسیون آغاز شده است که در ماه اکتبر زمانی که شواب کاهش آن, آنلاین هزینه های کمیسیون. وفاداری و E-تجارت به زودی به دنبال کت و شلوار, بالا بردن سوال در مورد صنعت چگونه خواهد محوری از کمیسیون های آن-رانده مدل کسب و کار. رقابت اوج بوده توسط سرمایه گذاران خرده فروشی انتخاب کم و صفر-شاخص هزینه منابع مالی و خروج از سهام-چیدن بازار است.

The digital brokerage firm has been a leading force in the industry since its founding in 1982.

دیجیتال شرکت کارگزاری شده است یک نیروی پیشرو در این صنعت از زمان تاسیس آن در سال 1982.اعتبار:AP

“بین صفر کمیسیون تجارت رقابتی و بازده حساب های پس انداز و مدیریت نقدی محصولات رقابت برای مصرف کنندگان پول نقد و سرمایه گذاری است که به عنوان شدید به عنوان افراد” مک براید گفت. “و این می رسد طیف گسترده ای از خانواده ها آن را فقط فوق العاده ثروتمند است که در تقاضا.”

مایک Pizzi الکترونیکی تجارت را اجرایی خواهد ماند در پس از ادغام به راس E-Trade در مورگان استنلی حق رای دادن.

“از آنجا که ما به دیجیتال کارگزاری دسته نزدیک به 40 سال پیش E-تجارت همواره مختل وضعیت موجود و تحویل برش لبه ابزار و خدمات به سرمایه گذاران و تجار و طرح سهام مدیران” Pizzi گفت: در انتشار اخبار. “با پیوستن به مورگان استنلی ما قادر خواهد بود به ترکیب ما ارائه به سطح بعدی و ارائه حتی یک مطلب مجموعه جامع مدیریت ثروت قابلیت.”

E-تجارت سهامداران را دریافت خواهد کرد 1.0432 مورگان استنلی سهام برای هر E-تجارت سهم است که هر سهم در نظر گرفتن $US58.74 بر اساس جدول مورگان استنلی است قیمت سهم در روز شنبه.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>