موریسون اجتناب از 2050 هدف “معنا ندارد’: کانن-بروکس


مایک توپ-بروکس یکی از استرالیا موفق ترین کارآفرینان می خواهد موریسون دولت برای تنظیم net-صفر تولید گازهای گلخانه ای چون هدف آن “معنا ندارد” به سرمایه گذاری در فناوری های هدف بدون راهنمایی روشن برای سرمایه گذاران است.

بنیانگذار میلیاردر شرکت و مدیر اجرایی از نرم افزار های غول پیکر Atlassian گفت: گزارش در اوایل این هفته موریسون دولت برنامه ریزی برای اتخاذ یک هدف برای سرمایه گذاری در فناوری نیست اما یکی برای رسیدن به کربن بی طرفی نیست خوب برای کسب و کار.

Mike Cannon-Brookes, co-chief executive officer of software giant Atlassian, says Australia needs an emissions not a technology target.

مایک توپ-بروکس, co-مدیر اجرایی از نرم افزار های غول پیکر Atlassian می گوید استرالیا نیاز به انتشار یک تکنولوژی هدف است. اعتبار:رنه Nowytarger

“از یک کسب و کار بافت آن را به طور کامل به عقب” آقای کانن-بروکس گفت هرالد و سن. “مثل” بیایید شروع به ساخت برخی از برنامه های. که در آن در حال تلاش برای رسیدن به? ما شکل که در طول راه.'”

این فناوری گفت: در حال حاضر وجود داشته است اما نه سیاسی خواهد شد. برق اقتصاد جهان با انرژی های تجدیدپذیر خواهد رسیدن به حدود 70 درصد از کاهش انتشار آلاینده مورد نیاز برای جلوگیری از تغییرات آب و هوایی خطرناک با کشاورزی حدود 15 درصد باقی مانده است.

تبلیغات

“شما باید به نوعی از سیاست های تنظیمات است که مردم می توانند با تکیه بر” آقای کانن-بروکس گفت. یک نقطه شروع خواهد بود مستقل فدرال MP زالی Steggall پیشنهاد لایحه تغییر آب و هوا است که قانونگذاری پنج سال افزایش در راه به net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

او گفت: نخست وزیر اسکات موریسون بود تمایلی به اعتراف است که به کربن بی طرفی به معنی خاموش کردن این کشور به سوخت های فسیلی میباشد. “شما فقط نداشتن صداقت به اعتراف که در آن ما باید برای رسیدن به” آقای کانن-بروکس گفت.

آقای موریسون در اوایل این هفته به خبرنگاران گفت: یک تکنولوژی هدف “نظری” و گفت که او نمی خواهد به توافق برسند به یک هدف بدون دانستن “چه تاثیر در شغل چه تاثیری بر قیمت برق چه تاثیری بر روستایی و منطقه ای استرالیا”.

هرالد نیز در تماس با انرژی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای وزیر آنگوس تیلور برای نظر.

آقای کانن-بروکس گفت: یک گزارش از هند کشور برنامه ریزی شده برای توقف تمام واردات زغال سنگ حرارتی از 2023-24 بود یکی دیگر از دلایل که چرا استرالیا باید آماده شدن برای گذر کردن وابستگی به سوخت های فسیلی.

پس از چین و هند به احتمال زیاد به نفع تامین کنندگان محلی به عنوان زغال سنگ کاهش تقاضا استرالیا احتمالا “به خوبی در داخل 20 سال” به جداسازی خود از این بخش گفت. “آنچه که به معنی این است که یک ماشین تصادف پایان دادن به این صنعت است.”

آقای کانن-بروکس قرار دادن میلیون ها پول خود را در حمایت از انرژی های تجدید پذیر از جمله یک برنامه برای بزرگترین مزرعه خورشیدی واقع در قلمرو شمالی.

به طور جداگانه به موریسون دولت اعلام خواهد شد 3 میلیون دلار کمک مالی به صندوق “تحقیقات برش لبه” به منظور توسعه ارزان تر و کارآمد تر ذخیره سازی انرژی.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan را باز ARC تحقیقات Hub برای یکپارچه سازی راه حل در دانشگاه NSW در روز پنج شنبه.

این مرکز با هدف ایجاد “رمان فن آوری های باتری” برای دیدار با سرعت در حال رشد تقاضا برای چنین سازی در ماشین ها و دستگاه های دیگر. توپی شامل 14 شرکت organistion و بین المللی مشارکت خواهد کرد که نکته در $8.7 میلیون بیشتر به صورت نقدی و در نوع حمایت از آقای Tehan گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>