موریسون باید آماده به صرف بیشتر برای مبارزه با ویروس

دولت فدرال $17.5 میلیارد بسته محرک در پاسخ به اجتناب ناپذیر رکود اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس مهم است و خوش است. این یکی از معدود موارد که در آن پرتاب پول در یک مشکل این است که این روش درست است.

بسته ارائه خواهد شد 750 دلار ثروت باد آورده برای بازنشستگان و دریافت کنندگان بهره مند شوند و همچنین ارائه معافیت های مالیاتی برای کسب و کار. این اقدامات باید کمک به انجام اقتصاد هر چند آشکار فروپاشی گردشگری و آموزش و پرورش بخش و همچنین رکود در کسب و کار, اعتماد به نفس.

با 11 میلیارد دلار صرف می شود در سه ماه آینده, باریک مازاد هوا برای 2019-20 بودجه خواهد شد از بین برود. در واقع در سال آینده پیش بینی مازاد خواهد لرزان به نظر می رسد بیش از حد. حتی اگر بسته بندی ساختار یافته است به طوری که این افزایش در ماه ژوئن سه ماهه رکود اقتصادی را نمی توان رد کرد یا نه.

کسانی که “در سیاه” لیوان قهوه – قبل از موعد مقرر ترویج شده توسط حزب لیبرال – خواهد امد و شد زیاد اسکات موریسون و جاش Frydenberg برای برخی از زمان, اما این ائتلاف نیز سزاوار اعتبار برای حفظ بودجه و انضباط در سال های اخیر در میان منظم و مداوم خواستار اقدامات محرک اقتصادی.

دادن این وعده از مازاد چیزی که حق انجام دهد. با تشکر از این محرک وجود دارد یک شانس استرالیا می تواند به جلوگیری از درد رکود و آسیب رساندن به افزایش بیکاری است.

تبلیغات

این موریسون دولت عاقلانه به تصویب رسید بسیاری از سیاست های استفاده شده توسط راد دولت در سال های 2008 و 2009 از جمله پرداخت های مستقیم به افراد است. آن بسته محرک است اریب بیشتر نسبت به معافیت های مالیاتی برای کسب و کار از راد مدل که قرار بیشتر به پروژه های زیربنایی مانند مسکونی عایق “صورتی دمپایی لا انگشتی مخصوص” طرح اولیه “مدرسه سالن” ساختمان برنامه.

آقای موریسون رویکرد جلوگیری از تکرار این مشکلات در ارتباط با این پروژه اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا از آن خواهد شد به عنوان موثر در تحریک اقتصاد. آن است که در حال حاضر به کسب و کار برای آمدن به حزب و در واقع استفاده از معافیت های مالیاتی برای استخدام کارکنان بیشتر و سرمایه گذاری به جای به سادگی pocketing ثروت باد آورده. از همه مهمتر دولت می گوید بسته مقیاس پذیر است که احتمالا به معنی آن صرف خواهد شد بیشتر در صورت نیاز.

در حالی که دلار اعداد به عنوان بزرگ به عنوان محرک اقتصادی این هرالد فقط به عنوان خوشحال حدود 2 میلیارد دلار بسته سلامت آقای موریسون اعلام کرد.

این پول باید به coalface از نظام سلامت به معنای واقعی کلمه در عرض چند هفته نه تنها به صرفه جویی در زندگی بلکه در میان مدت – برای صرفه جویی در شغل. بهترین راه برای حمایت از اقتصاد در میان مدت خواهد بود به سرعت رشد این بیماری است.

در عین حال تناقض وجود دارد: دولت های فدرال و دولت باید اقدامات منفور خواهد شد که هزینه شغل در کوتاه مدت به منظور قرار دادن استرالیا جلوتر از منحنی در مبارزه با این بیماری است. اگر کارشناسان پزشکی می خواهید چیزی است که آنها باید آن را دریافت کند حتی اگر آن نیاید منافع قدرتمند.

دولت ممکن است به گسترش آن ممنوعیت سفر به کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده است. این واقعیت است که ما بازیگر تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون در حال حاضر در Gold Coast باید این ویروس یک نگرانی ثبت نام اگر چه روشن نیست که چگونه آنها قرارداد این بیماری است.

مانند طرفداران در اروپا و استرالیا طرفداران فوتبال ممکن است مجبور به قبول آنها نمی خواهد که یک فصل عادی در این سال و بسیاری از دانش آموزان ممکن است مجبور به ماندن در خانه برای مدت طولانی.

همه این اقدامات می تواند به نظر می رسد مانند وحشت قبل از این ویروس گسترش می یابد اما پس از آن مردم خواهد بود عصبانی بودند که در جای خود هر چه زودتر. وجود دارد در طول بحران بزرگ مالی در سال 2008 زمانی که جهان به نظر می رسید در آستانه اما شجاع تصمیم گیری اجتناب بدترین. آقای موریسون گرفته است چنین تصمیم امروز اما وجود خواهد داشت بسیاری از نیازهای او را در ماه های آینده.

  • هرالد ویرایشگر لیزا دیویس می نویسد: خبرنامه هفتگی به طور انحصاری برای مشترکین. آن را به صندوق پستی خود تحویل لطفا ثبت نام اینجا را.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>