موریسون به هدایت روشنی از ویزا برون سپاری فرایند با وجود استعفای اچ


نخست وزیر اسکات موریسون باقی خواهد ماند و در طول بازو از دولت در بحث طرح به برون سپاری آن ویزا پردازش سیستم با وجود استعفای خود را متحد نزدیک از یک کنسرسیوم در حال اجرا برای 1 میلیارد دلار قرارداد.

اسکات بریگز سابق NSW Liberal دولت معاون مدیر و دوست شخصی آقای موریسون ترک کرده است و به عنوان رئیس ویزای استرالیا پردازش ناگهانی علاوه بر این در حال حاضر به وب سایت درهم از درگیری که باعث تاخیر چند به لحاظ سیاسی حساس روند.

Scott Morrison will remain at arm's length from the plan to outsource the visa processing system.

اسکات موریسون باقی خواهد ماند و در طول بازو از این طرح به برون سپاری ویزا پردازش سیستم.اعتبار:Alex Ellinghausen

آقای بریگز تا به حال رهبری این کنسرسیوم متشکل از Ellerston سرمایه PwC کوانتاس سرمایه گذاری های ناب و اقیانوس آرام آبی پایتخت است که کوتاه شده همراه با یک پیشنهاد مشترک بین استرالیا ارسال و Accenture برای قرارداد پر سود.

آقای موریسون وزیر مهاجرت و دیوید کلمن recused خود را از هزینه های نقد و بررسی کمیته و کابینه بحث در سال گذشته به دلیل طولانی خود را در روابط شخصی و حرفه ای با آقای بریگز.

تبلیغات

اما منابع نزدیک به AVP پیشنهاد گفت: سن و صبح سیدنی هرالدسرمایه گذاران به حال “رشد بسیار خسته” از روند طولانی و معتقد بودند که آقای بریگز است اتصالات به حال به طور بالقوه محروم آن از طریق پوشش رسانه ای منفی و شدید حملات سیاسی است.

یکی گفت: میوه و سبزی مغول سانتو پیتر Tripodina و 38 ساله و پسر توسعه دهنده ملک Adrian Tripodina که شد سهامداران عمده در اقیانوس آرام آبی سرمایه از طریق سرمایه گذاری های خصوصی شرکت Tristate منابع تحت فشار قرار دادند برای آقای بریگز به ترک این کنسرسیوم به منظور نجات این پیشنهاد.

نه Tristate و نه آقای بریگز خواهد نظر در روز پنج شنبه هنگامی که تماس با این سن و هرالد.

وزارت امور است در مراحل نهایی تعیین موفق پیشنهاد برای پروژه برای ساخت و مدیریت یک سیستم آنلاین جدید برای پردازش و ارائه ویزا برای بیش از نه میلیون متقاضیان در سال است.

منابع دولت گفت: در روز پنج شنبه شب آقای موریسون ادامه خواهد داد به recuse خود را از هر گونه ارزیابی از مناقصات که “به خوبی پیشرفته”.

هر دو مناقصه شده اند پرداخت 1 میلیون دلار به شرکت در یک شرکت طراحی فاز تهیه و با این روند در حال حاضر داشتن هزینه مالیات دهندگان $87 میلیون با توجه به آخرین آمار منتشر شده از بخش.

آقای بریگز نیز نزدیک به آقای موریسون رهبری در برابر پیشنهاد آقای Dutton در ماه اوت سال گذشته بود و از همکاران سابق آقای کلمن در نه Entertainment Co.

Scott Briggs was closely linked to Scott Morrison's leadership bid against Peter Dutton.

اسکات بریگز شد نزدیک به اسکات موریسون رهبری پیشنهاد در برابر پیتر داتون.اعتبار:Alex Ellinghausen

منابع نزدیک به هر دو مناقصه می گویند وجود داشته است “شبح Dutton در مقابل موریسون” حلق آویز بیش از روند اما ارشد آمار دولت باید اصرار آقای داون شده بود “کاملا حرفه ای” در طول روند.

آقای بریگز جایگزین خواهد شد در AVP مدیره توسط مستقر در لندن سابق بانک مکواری اجرایی ناتالی Antolovich خواهد شد که جایگزین آقای بریگز’ نقش به عنوان مدیر اجرایی اقیانوس آرام آبی پایتخت.

دولت ادعا می کند تغییرات پیشنهادی که شامل شرکت های خصوصی پردازش خاص “کم خطر” ویزا بهبود بهره وری و کاهش هزینه ها.

مخالفان این طرح باید گفت که این تغییرات را آسیب یکپارچگی استرالیا ویزا و تابعیت سیستم و افزایش هزینه ها به متقاضیان است.

یک سخنگوی دولت گفت داوطلبی بود که انجام شده توسط این اداره مطابق با کشورهای مشترک المنافع تهیه قوانین.

“ارزيابی مناقصات است که به خوبی پیشرفته,” او گفت:.

کار دستیار مهاجرت سخنگوی اندرو جایلز گفت: “فروش” استرالیا ویزای سیستم یک ایده بد بود صرف نظر از اینکه آقای بریگز بود یا نبود درگیر در این فرآیند است.

“پرداخت این کسب و کار 2 میلیون دلار فقط برای شرکت در ویزا مناقصه فرآیند کامل شوخی” آقای جایلز گفت.

“هیچ کس می خواهد به فروش ما ویزا سیستم و سیاست کارشناسان پیش بینی آن را افشا استرالیا به خطرات مهم است.”

سن و هرالد نشان داد در ماه گذشته این طرح می تواند از خط خارج توسط crossbench سناتور پس از وزارت امور هشدار داد تغییرات به احتمال زیاد نیاز به وضع قانون.

بخش های دریافتی دولت مختصر به آقای داتون منتشر شده تحت قوانین مربوط به آزادی اطلاعات می گوید: طرح “به احتمال زیاد نیاز به جدید حمایت از قانون”است.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>