موریسون راز ؟ همین حالا قول می دهم یا انجام بیش از حد


تصویر معروف از کار نخست وزیر بن Chifley توصیف اولین هولدن که به ویژه در سال های اخیر دلتنگ گزارش در مورد ماشین طبقه در محل پس از جنگ استرالیا چیزی است که از یک تقلب است. فقیر بن لوله سیگاری سابق راه آهن engineman نمی نگه دارید برای مدت طولانی پس از سال 1948 سفر به GMH کارخانه در ماهیگیر خم.

Former Prime Minister Ben Chifley introduces Australia's first car, the Holden 48-215, later known as the Holden FX, at Fisherman's Bend in 1948.

نخست وزیر سابق بن Chifley معرفی استرالیا اولین ماشین, Holden 48-215 بعدها به عنوان شناخته شده هولدن FX در ماهیگیر خم در سال 1948.

Chifley بیش از حد از یک فعال استرالیایی به رای دهندگان. او می خواست به بانکها و به سرعت از دست داده 1949 انتخابات را به لیبرال ها به رهبری رابرت Menzies. این واقعا فوق العاده طولانی Menzies عصر – او به رهبری دولت خود را به یکی دیگر از شش انتخابات برنده و هیچوقت تسلیم نخست ministership تا 1966 – که فعال و همراه هولدن نفوذ به فرهنگ استرالیا.

Menzies’ نصب و راه اندازی طلیعه جدید در حل و فصل سیاسی که در آن n

در احزاب کارگری تایید خود را به عنوان به طور پیش فرض دولت ملی. آن زمان از سیاست های بلند پروازانه ساخت و یا از برنامه های اجتماعی است. این Menzies دولت برگزار شد به اعتماد عمومی توسط امیدوار کننده نیست به انجام بیش از حد. آن وجود داشته است به نگه داشتن کشور از تیک تاک و در هر انتخابات با موفقیت رد هر کار سیاست ایده به عنوان بیش از حد پر هزینه و بیش از حد رادیکال.

تبلیغات

هر یک از این شروع به صدا آشنا است ؟ ما در حال حاضر وارد دوره سوم از یک دولت ائتلافی است که به نوعی به نظر می رسد ایجاد خود را حل و فصل سیاسی فقط به عنوان Menzies انجام داد. آن هدف به تحول است. نیست صحبت از سیاست چالش ها و ماجراهای که جان هوارد بود که به او پیشنهاد یک GST. بیش از هر چیزی موریسون دولت وجود دارد به نگه داشتن و حفظ وضع موجود – که همه آن را همیشه به دنبال انجام دهید.

این به طور طبیعی appalls دولت منتقدان. مناسب آنها را به اسکات موریسون اشتباه در طول های اخیر bushfires به عنوان نشانه ای از شکست خود را از رهبری ملی. افزایش آگاهی عمومی از خطرات بدون کنترل تغییرات آب و هوایی قطعا مطالبات جامع تجدید نظر در برش کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط دولت است. مردم به دنبال تغییر, بنابراین استدلال می رود.

فکر می کنید امید خود را بیش از حد بالا است. وجود دارد هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی شواهد در عین حال که این چیزی است که رای دهندگان می خواهند. قطعا بعد از ظهر و دولت در زمان ضربه در پست-bushfire نظر سنجی. اما حمایت خود را نمی سقوط کردن صخره. در همان زمان تمرکز گروه تحقیق و پژوهش برای سن و صبح سیدنی هرالد پیشنهاد کرد که در حالی که مردم می خواستند عمل بیشتری در تغییر آب و هوا آنها کمتر مشتاق هنگامی که آنها شروع به فکر چه مقدار از آن هزینه ممکن است آنها را.

موریسون بینش معاصر ذهن که پژواک چه Menzies درک در مورد پس از جنگ استرالیایی که فقط می خواستم برای رفتن در مورد زندگی روزمره خود است که همانند وعده ها و سیاست بیش از رسیدن به تنها شما را به دردسر.

و پس از آن وجود دارد از 10 سال از نخست وزیران خرابه. کوین راد موعود جهان و به پایان رسید تا squibbing مبارزه قطعی برای اجرای یک کربن قیمت. جولیا گیلارد مرتکب گناه نابخشودنی از رفتن بر روی یک وعده انتخاباتی نیست برای اجرای مالیات بر کربن. فوق العاده, تونی ابوت, داشتن دفتر در حال اجرا در صداقت راه می رفت خود را به همان دام متعهد به کاهش هزینه های خدمات حیاتی تنها به برش عمیق در اولین بودجه. Malcolm Turnbull وعده داده شده به یک مدرن, پر انرژی, نخست وزیر چه کسی خواهد آورد در مورد تغییر است. اما او فاقد مهارت های سیاسی را به همکاران خود را با او و به پایان رسید تا درد ناتوان در درون خود دولت است.

موریسون به کار آمد امیدوار کننده چیزی بیش از به پایان دادن به صفوف رهبری تغییرات – چه او revealingly نامیده می شوند “the Muppet show” – به سادگی با اشغال نخست وزیران صندلی. در راه خود را به انتخابات سال گذشته خود را ارائه ساده بودند: بودجه مازاد کاهش مالیات یک انکار کار گسترده و دقیق در سیاست نسخه از جمله قصد خود را برای لغو گران مالیاتی کمین و یک رویکرد تهاجمی به کاهش تغییر آب و هوا خود را. به عبارت دیگر او سخت بودن لایحه کوتاه.

Illustration: Jim Pavlidis

تصویر: جیم Pavlidisاعتباری:

آن را دشوار است به فکر می کنم از یک نخست وزیر در حافظه اخیر است که برنده انتخابات توسط امیدوار کننده کمی. حتی تونی ابوت آمد به دفتر در سال 2013 متعهد به سرنگونی گیلارد مالیات بر کربن. موریسون پیروزی قابل توجه برای اینکه مبتنی بر آنچه که او نمی خواهد انجام دهد.

این تاریخ مهم است به درک موریسون دولت قرارداد با 7,344,813 مردم – 51.5 درصد از رای دهندگان ملی – که به آن رای دادند. آنها می دانستند آنچه را که آنها پشتیبان گیری: یک دولت به رهبری یک مرد که شروع رسمی او در سخنرانی انتخاباتی با “چقدر خوب است که مادر?” و در ادامه به صحبت در کلیات.

طبعا این infuriates کار کرد. آنها نگاهی به آنچه اتفاق افتاده تحت ائتلاف پس از سال 2013 با رهبری خود زیاده روی dodges در تغییر آب و هوا دستمزد رکود و لنگی رشد اقتصادی و در عین حال عمومی نگه داشته است صحه گذاشتن بر آن است.

اما سیاست نه تنها کسب و کار سیاستمداران – این یک همکاری بین انتخاب کنندگان و نمایندگان مجلس. از چپ به دستگاه های خود را, بسیاری از رای دهندگان نمی خواهد ثبت نام به مشکل سیاست نسخه. در بهترین شرایط تنها بسیار ماهر رهبران سیاسی هر گونه شانس متقاعد کردن آنها را به آغوش تغییر که ممکن است هزینه آنها چیزی. ما رهبران فعلی قادر به انجام آن است ؟

در تمام احتمال, ما در حال حاضر دیده می شود اسکات موریسون بزرگتر دستور کار است. قرارداد خود را با مردم ساده بود برای دیدن در روز انتخابات سال گذشته است. آن بود که دو طرف به توافق رسیدند و او بعید است به شکستن آن, چرا که او می داند که در آن کار می کند.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>