سینما در این کشورها بسته شده با توجه به کروناویروس

سینما در کشورهای مختلف — کانکتیکات, لوئیزیانا, مریلند, میشیگان, New Jersey, New York, اوهایو و پنسیلوانیا و واشنگتن — دستور داده شده است به نزدیک در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

بی سابقه ای به حرکت در می آید به عنوان تئاتر زنجیر — به استثنای Regal Cinemas — باید سعی در باز بماند در حالی که برداشتن گام برای کاهش ظرفیت. شرکت کنندگان انتظار می رود به منظور به زودی گسترش در سراسر کشور به عنوان مقامات شروع به محدود کردن غیر ضروری مجامع عمومی برای متوقف کردن گسترش ویروس.

در یکشنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که مجامع عمومی شامل بیش از 50 نفر بود به نام برای بعد از هشت هفته. در بسیاری از کشورهای محدودیت های جدید نیز اعمال می شود به میله و نشسته رستوران هر چند ناهارخوری موسسات به طور کلی هنوز هم مجاز به ارائه را از وعده های غذایی.

نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی حکام با صدور بیانیه مشترک در روز دوشنبه گفت که تئاتر در همه سه متحده خواهد بود دستور داد به “به طور موقت” از 8 p. m. در ضمن county مقامات بهداشت عمومی در Indianapolis, Ind., دستور تعطیلی شروع 8 صبح روز سه شنبه. اما معلوم نیست چگونه فردی متحده خواهد شاتر تئاتر, رستوران ها و دیگر مکان های عمومی جمع آوری فضاهای. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee و پنسیلوانیا فرماندار تام Wolf, اعلام دو هفته از بسته شدن سینما همراه با رستوران ها و دیگر امکانات سرگرمی در ایالات مربوطه می باشند.

در ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر دستور عمومی, مکان تجمع از جمله تئاتر به حد اشغال به 25 نفر. دولت های محلی گرفته اند مراحل مشابه. لس آنجلس دستور داده است تا همه سینما به عنوان دارای سان فرانسیسکو. Anchorage, آلاسکا, دستور تئاتر به شاتر نیز هست.

اگر چه بیشتر تئاتر صاحبان امیدوار بودند به نگه داشتن چراغ به درجات مختلف در میان بحران بهداشت عمومی, Regal Cinemas, یکی از بزرگترین زنجیره ای ملی روز دوشنبه اعلام کرد که همه 543 مکان در ایالات متحده خواهد بود تعطیل سه شنبه.

نمایشگاه صنعت باقی مانده باز آخر هفته گذشته اما فروش بلیط در جعبه داخلی دفتر کاهش یافت و به کف تاریخی تولید حدود 55 میلیون دلار بین جمعه و یکشنبه. برای مقایسه دیزنی-پیکسار “به بعد” ساخته شده 39 میلیون دلار به تنهایی آخر هفته قبل. Shuttering از تئاتر خواهد بود یک ضربه بزرگ به جهانی box office است که در حال حاضر در وضعیتی وخیم از بسته شدن توده در چین, جهان, دومین فیلم بازار و همچنین کره جنوبی و ایتالیا و دیگر مناطق به شدت تحت تاثیر coronavirus.

تئاتر مدارهای مانند AMC Alamo Drafthouse, Arclight و ریگال در زمان اوج اقدامات لازم برای افزایش ایمنی و بهداشت در آخر هفته گذشته. در انطباق با CDC توصیه های اجتماعی فاصله multiplexes کاهش مبلغ بلیط به فروش می رسد در هر سالن 50٪.

حتی قبل از لازم الاجرا تعطیلی استودیوهای هالیوود منتقل انتشار برنامه های اصلی فیلم مانند دیزنی “مولان” و “جدید جهش” پارامونت “یک محل آرام” عاقبت جهانی را “سریع و خشمگین” قسط “F9” و MGM “هیچ وقت به مرگ” — که منجر به کمتر محتوا را نشان می دهد بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

در هالیوود و در تمام صنایع تحولات مهم در مورد ویروس اتفاق می افتند در یک سرعت سریع. توسط دوشنبه, بسیاری از صنعت سرگرمی از جمله برادوی پارک و تلویزیون و تولید فیلم بسته شده اند و یا متوقف شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>