Movistar به همراه رزین ‘La Unidad’ به صورت دیجیتالی به خریداران بین المللی

مادرید — Telefonica را Movistar به علاوه مجموعه ای بود برای نشان دادن یک جفت از درام در این سال MipTV قبل از بازار لغو شد. در حال حاضر Movistar آماده ارائه آنلاین در روز دوشنبه که در آن صفحه قسمت از هر دو سری و همچنین گفتگو با تولید کنندگان و طراحان از هر دو سری.

هر نشان می دهد تمرکز بر سازمان های تروریستی مشغول به کار در اسپانیا. “La Linea نامرئی” را بازگو ریشه های خشونت در کشور باسک را اتا سازمان در دهه 60 در حالی که “La Unidad” (واحد) معاصر نگاه ملی اسپانیا پلیس ضد تروریستی واحد و چگونه آن را با این نسخهها کار در سطح جهانی برای جلوگیری از حملات تروریستی است.

یکی از بزرگترین بین المللی نقش به تاریخ Movistar, “La Unidad” re-تیم مدیر دنی de la Torre و نویسنده آلبرتو مارینی که مخاطبان و بین المللی موفقیت فروش با 2015 ونیز انتخاب شده “قصاص” (“ال Desconocido”) که برنده اسپانیایی آکادمی جوایز گویا برای مدیر جدید ویرایش و صدا. مارینی شرکت نوشت: “La Unidad” با Amèlia مرا یک داستان editor on مشهور اسپانیایی فیلم ترسناک “[REC]” و رئیس توسعه در مارینی را “،”

De la Torre و مارینی صحبت با انواع جلوتر از روز دوشنبه نمایش.

این یکی از بلند پروازانه ترین سریال تلویزیونی در تاریخ است. این نوع از شرکت های چند ملیتی بالا پایان تولید پایدار ؟ وجود دارد فشار بیشتری به تولید رسید با این جاه طلبی?

De la Torre: من فکر می کنم ما در زمان ایده آل به آدرس تم های جدید و خطر در داستان سرایی و این بدان معناست که بیشتر جاه طلبی. سری بازی در سطح جهان در حال حاضر. هر سری را می توان در هر نقطه در جهان تقریبا به طور همزمان. که بازار جهانی به معنی productions همیشه باید با وسیع ترین شکل ممکن مخاطب در ذهن است.

چه نوع از تحقیقات شما را در هنگام نوشتن این سری? چگونه درگیر شدند ضد تروریستی ماموران در توسعه ؟

De la Torre: ما مشغول به کار در کنار پولیس ملی اطلاعات تیپ. Beto و من با حضور در بازجویی مبارزه با تروریسم عملیات ملاقات با نفوذی بوده اند و در جلسات مهم. پلیس نزدیک شد همکاران.

مارینی: مواد خام از این سری در آمد از فرصت های ما به در تماس نزدیک با مردان و زنان در پولیس ملی. ما صرف بیش از دو سال در این اسکریپت تا حد زیادی داریم که سریع نویسندگان اما حتی بیشتر از آن به دلیل زمان صرف شده برای انجام این کار توسعه. تجربه دست اول در لحظات عملیات کار بسیار تجربه غنی. اگر چه احتمالا با ارزش ترین مواد ما بود نه زیاد دانش فنی و اما در مورد انسان در کنار آن شخصیت های اصلی.

باید افسران شما با کار دیده می شود ، آنها چه فکر می کنید ؟

De la Torre: بله! آنها هیجان زده هستید. آن را بسیار رضایت بخش است زیرا آنها در سمت چپ ما رایگان به داستان ما می خواستیم بدون هیچ گونه سانسور. آنها احساس سری می درخشد نور را در آنها از طریق شخصیت های آن است.

مارینی: من با شما موافقم. غربالگری برای پلیس بود که من بیشتر عصبی است. زمانی که آنها تبریک گفت به ما و به ما گفت که ما تا به حال موفق به تصویر کشیدن حقیقت خود آن را به یک منبع عظیم امداد و رضایت است.

La Unidad

چگونه شما پیدا کردن تجربه تیراندازی در بسیاری از مکان های …

De la Torre: هر محل به حال خود را با خصیصه های ذاتی. ملیلیه نهفته زیادی به من با آن زن حصار بی پایان روزانه صف و حضور ارتش در خیابان ها. این محل که در آن فرهنگ ها و ادیان مختلف وجود داشته باشند. مکان های دیگر مانند لاگوس در نیجریه بودند به همان اندازه به یاد ماندنی است. داستان ما نیاز بسیاری از مکان ها به دلیل این نوع از تروریسم جهانی است و مهم اثر دومینو پس از هر عمل است. پیامدهای جنگ در سوریه احساس می شد در سطح جهانی. به عنوان هزاران نفر از پناهندگان وارد در اروپا و آمریکا به تروریست ها وارد شده بیش از حد. همین دلیل است که مقامات باید متصل شود. پلیس اسپانیا از روابط نزدیک با مراکش CIA و موساد فرانسه پلیس اینترپل. همه آنها از کار, در کنسرت برای متوقف کردن تروریست ها قبل از آنها عمل می کنند.

این یک زبانه فرهنگی و جغرافیایی پراکنده سری که هنوز هم احساس می کند بسیار اسپانیایی. این بود که همیشه هدف ؟

De la Torre: بله, آن را احساس منطقی است. قهرمانان واحد اطلاعات تیپ ملی پلیس و داستان محور را در آنها اگر چه این نوع از آنها مبارزه با تروریسم جهانی است. این یک واقعیت است هر چند که پلیس اسپانیا ترین ضد جهادی دستگیری ها در جهان است. اسپانیا مهمی است که محل عبور برای این گروه است.

مارینی: هدف از آغاز به گفتن یک داستان تخیلی حقیقت مبارزه با تروریسم در کشور ما اما حقیقت این است که آن را یک تهدید جهانی. شما نمی توانید مبارزه با آن را در یک سرزمین است. چندفرهنگی و زبان های مختلف است که به نظر می رسد در این مجموعه منعکس کننده این واقعیت است.

جلوه های بصری در این مجموعه خیره کننده هستند. شما می توانید بحث کمی در مورد جلوه های ویژه و چگونه از شما فیلم برداری عمل بسته بندی شده مبارزه با صحنه ؟

De la Torre: چالش بود که به معتبر در همه چیز: زندگی افسران در اسپانیا و در درگیری ها در سراسر جهان است. این نیاز به مخلوط کردن تصاویر واقعی از مکان های اینجا در اسپانیا است که شبیه به کسانی که از رقه در سوریه و نیجریه و سپس دست زدن به آنها را به صورت دیجیتالی به آنها را بیشتر معتبر. ما خوش شانس بودند که VFX کار انجام شد در El Ranchito که مشغول به کار در “بازی تاج و تخت” و “Mandalorian.” این مثال دیگری از کیفیت حرفه ای تکنسین های اسپانیایی.

آیا داستان “واحد” با پایان فصل 1? و یا می تواند وجود داشته باشد بیشتر در فصل آینده ؟

De la Torre: من امیدوارم که وجود خواهد داشت بیشتر فصول. ما هنوز بسیاری از داستان است که ما نمی تواند بگوید که در آن برای اولین بار. من امیدوارم که مخاطبان با اتصال نشان می دهد.

مارینی: در دنیای واقعی متاسفانه تهدید تروریستی هنوز هم فعال است و به طور مداوم. و تا زمانی که حرفه ای هستند که زندگی خود را وقف مبارزه با این تهدید همیشه وجود خواهد داشت یک استدلال جالب برای گفتن در داستان “La Unidad.”

La Unidad

اعتبار: Movistar Plus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>