MP وزیر ابجو بد و کم مایه در خود CM, انتقاد شدید کمال نات را ‘کابینت آشپزخانه’

Madhya Pradesh آثار عمومی و اداره کل محیط زیست وزیر Sajjan سینگ ورما به راه اندازی یک حمله در خود وزیر کمال نات تبدیل شدن به آخرین از حزب به انجام این کار در دولت است. Nath شد Verma هدف زمانی که او در توئیتر خود نوشت: “سانتی کابینت آشپزخانه (غیر رسمی مشاوران) است که توسط مقامات ارشد. من دردناک بود که ما قادر به هر کسی ارسال کنید. اگر موارد انجام می شود به گفته مقامات و سپس آن را به عواقب منفی داشته باشد.” چند ساعت بعد در سخنرانی خود در یک تابع عمومی در ایندور او اظهار داشت که آن دسته از کارمندان که در خدمت سودآور مکان چنین ایندور وجود دارد نه به خاطر توصیه های هر رهبر سیاسی بلکه به دلیل دسترسی مستقیم به Nath و رئیس دفتر وزیر.

مطلب فوق العاده اظهارات در برابر سران حزب دنبال کرد. ورما گفت: “من نمی ترسم از گفتن حقیقت است. من قطعا به اطلاع وزیر در مورد فعالیت های آن دسته از کارگران که صرف 15 سال تلاش برای به دست آوردن این دولت به قدرت است. این دولت برای مردم است. اما نه برای کارگران است. کارگران هنوز هم رنج می برند.” وی افزود: نظرات خود را در مورد فعالیت های رئیس سابق وزیر و رهبر کنگره Digvijaya سینگ: “ما همچنین شاهد تصاویری از چگونه Digvijaya سینگ گفتن است (Bharatiya Janata Party) رهبر کایلاش Vijayavargiya ‘نگران نباشید آن است که ما که در حال اجرا با دولت است. هیچ چیز اتفاق می افتد به شما و همکاران خود را.”تلخی و احساس وحشت و نگرانی پر شده Verma عمومی مشاهدات. روشن است که اگر کنگره اقدام خواهد کرد در برابر او. جریان مبارزات انتخاباتی توسط Jyotiraditya Scindia در برابر Madhya Pradesh دولت دیده می شود هیچ اقدام های گرفته شده توسط مرکزی حزب فرمان بالا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>