MP سیاسی بحران زندگی می کنند: سونیا تبدیل به عضو ارشد کنگره به صرفه جویی در Nath

Jyotiraditya Scindia

فایل عکس از Jyotiraditya Scindia

ناراضی کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia روز سه شنبه شروع به پریدن کرد کنگره کشتی. او را زیر 22 MLAs باید مناقصه خود استعفا. شده اند وجود دارد شایعات که Scindia ممکن است پیوستن به Bharatiya Janata Party (BJP). 15-ماه-پیر کمال نات دولت در مادها پرادش مغولان در آستانه سقوط است.

با این حال سانتی متر کمال نات گفت: بازی هنوز تمام نشده است. “وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد و ثابت خواهد کرد که اکثر” او گفت:.

در نامه استعفای خود را به تاریخ مارس 9 و مناقصه به کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در مارس 10, Scindia گفت: “اکنون زمان آن است برای من به حرکت می کند”. او قادر به “خدمت به مردم این کشور در حالی که باقی مانده در حزب” او نوشت. یک پوسته شوکه کنگره تا حد زیادی بی اهمیت حرکت اخراج او پس از این. Scindia خروج تقسیم حزب بزرگ قدیمی در کشور با چند تن از رهبران خود را ابراز مخالفت.

چگونه nummbers پشته: کنگره دارای یک ویفر نازک اکثریت در Madhya Pradesh مجمع که زمان موثر قدرت 228. اگر این استعفا از 22 یا بیشتر MLAs پذیرفته شده است که قدرت مجلس را به سقوط 206 یا کمتر است. تعداد سحر و جادو برای حفظ اکثریت پس از آن خواهد شد 106. کنگره خواهد بود سمت چپ با 92 کرسی و بی جی پی 109 کرسی است.

گرفتن تمام به روز رسانی های زنده

خودکار تازه کردن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>