نمایندگان مجلس در سراسر خطوط حزب تقاضای پایان دادن به جلسه پارلمان بیش از Covid-19

وجود دارد در حال رشد است تقاضا از اعضای برش در سراسر خطوط حزب که در جریان جلسه پارلمان بود prorogued زودتر از برنامه ریزی آوریل 3. AIADMK MP S R Balasubramaniam به عنوان مثال گفت: در Rajya سبها که مداوم بودجه, جلسه مجلس شورای اسلامی می تواند محدود. با این حال سرمایه گذاری, لایحه باید به تصویب حتی به عنوان تخصیص بودجه لایحه پاک شد در روز دوشنبه. برای سرمایه گذاری, لایحه, دو خانه نیاز به نشستن برای مدت حداقل یک هفته دیگر. در همین حال مقامات در حال حاضر متوقف صدور عبور برای افراد علاقه مند به شاهد مجموعه مقالات Lok سبها و Rajya سبها. تنها نمایندگان کارکنان و روزنامه نگاران مجاز به ورود به مجلس از شنبه. حرارتی غربالگری از همه بازدید کنندگان به این مجتمع بیش از حد آغاز شده در روز است.

چه پخت و پز ؟

در میان ادامه بحران سیاسی در Madhya Pradesh, که در آن سرنوشت کمال نات رهبری کنگره دولت نامشخص باقی مانده است — پس از 22 کنگره MLAs خصمانه تبدیل شده — Bharatiya Janata Party (BJP) MLA Narayan Tripathi یک بار دیگر بازدید وزیر. وقتی پرسید که آیا او با بی جی پی و یا کنگره Tripathi گفت: “من با توسعه تنها.” Tripathi گفت: او ملاقات سانتی متر به بحث در مورد مسائل مربوط به توسعه حوزه خود را. وقتی پرسیده شد که در مورد “زمان” از دیدار Tripathi گفت: “Nath دولت است که هنوز هم در قدرت و این که چرا من به بحث در مورد همه چیز. اگر آن را سقوط من تصمیم خواهد گرفت که حرکت بعدی.” Tripathi, همراه با دیگر MLA Sharad Kol — هر دو سابق کنگره — رای برای کنگره’ مدافع قانون حمایت از لایحه, یک تقاضا از وکلای دولت در سال گذشته است.

اواسط روز غذا در خانه

تا کنون فکر چه اتفاقی می افتد به اواسط روز غذا طرح زمانی که مدارس تعطیل? کرالا در تلاش است به عنوان مثال مجموعه. دولت بسته شده است و همه مدارس تا کلاس هفتم به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus. با این حال وزیر Pinarayi Vijayan اعلام کرده است که غذا در دسترس خواهد بود به تمام anganwadi کودکان در خانه های خود. بسته به فاصله و تعداد دانش آموزان شرکت کننده در anganwadi مراکز خام یا مواد غذایی و یا مواد غذایی پخته شده خواهد بود توزیع شده است. بنابراین برای بعد از 17 روز هر کودک دریافت خواهد کرد 255 گرم پالس 120 گرم گندم 170 گرم بادام زمینی 55 gm نفت و 180 گرم شکر زرد (یک عنصر برای payasam یک دسر). معمولا کودکان در حال خدمت payasam دو بار در هفته. در اطراف 375,000 کودکان زیر 33,115 anganwadi مراکز دولتی تحت اواسط روز غذا طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>