‘خیلی بیشتر مورد نیاز است’, بانک جهانی رئیس می گوید: از Covid-19 بدهی برای کشورهای فقیر

صادر شده در: Modified:

در یک مصاحبه با فرانس 24 دیوید Malpass رئیس بانک جهانی در مورد اقتصاد جهانی و پیامدهای Covid-19 همه گیر و همچنین بدهی مهلت قانونی برای جهان فقیرترین ملل به توافق G20 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی در 15 آوریل.

تبلیغات

صحبت کردن به فرانسه 24, رئیس بانک جهانی دیوید Malpass استقبال G20 را به ارائه به طور موقت تسکین بدهی به ارزش حدود 20 میلیارد دلار به کشورهای کم درآمد اما هشدار داد که “خیلی بیشتر مورد نیاز است”.

“برای حداقل چندین کشور و من فکر می کنم آن را به پایان خواهد رسید که چند ده کشور مکث ادامه باید و می شود که یک فرم از لغو بدهی. من فکر می کنم که مورد نیاز خواهد بود. نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از کشورها به سادگی به حال بدهی های بیش از حد و حتی قبل از همه گیر رخ داد به طوری که به معنی وجود دارد نیاز به یک فکر جدید روند در این سیستم است. من تا به حال گله و شکایت در مورد آن قبل از همه گیر شد که در آن بدهی ستون در بدهی” Malpass گفت: فرانسه 24 کسب و کار ویرایشگر استیون کارول.

>> Covid-19: G20 تایید موقت بدهی برای فقیرترین کشورها

در 15 آوریل G20 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی با تعلیق بدهی پرداخت برای فقیرترین کشورهای جهان به مدت یک سال. ابتکار ارائه خواهد شد در حدود 20 میلیارد دلار فوری نقدینگی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط این کشورها – که سیستم بهداشت و درمان و زیرساخت در حال حاضر شکننده –

به تمرکز بر مقابله با Covid-19.

بانک جهانی رئیس همچنین گفت: فرانسه 24 که رکود عمیق برانگیخته توسط Covid-19 همه گیر ایجاد خواهد شد “یک وضعیت بسیار دشوار است” در کشورهای در حال توسعه.

“وجود خواهد داشت و شرکت هایی که تعطیل – به حدی که وجود دارد شرکت های بخش خصوصی – و از اين نظر دولت و کارگران خود را پرداخت است مشکل تر برای دولت را فراهم کند. من فکر می کنم یکی از کلید های مشکلات متعدد وجود دارد: سلامت, آموزش و پرورش, و مواد غذایی, اصول اولیه است که مردم و کودکان نیاز به هر حال رفتن به تحت فشار عظیم” او توضیح داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر