‘Mulan’ تایید شده برای چین اکران

دیزنی تایید دوشنبه که در آن زندگی می کنند-اقدام “مولان” تایید شده برای انتشار در سینما “به زودی” ساخت چین مهم ترین منطقه ای که این فیلم را دریافت خواهد کرد یک تئاتر تفرج. آن را هنوز رتبهدهی نشده است, اعطا تاریخ انتشار رسمی در پادشاهی میانه.

این شرکت در ایالات متحده به وضوح تلاش برای حمله به حق تن اعلام کرد آینده برتر در آن رسمی Weibo حساب رسانه های اجتماعی و نوشتن در faux-زبان شاعرانه است که به دنبال تقلید اصلی “مولان” تصنیف های سنتی ،

“هنگامی که ماگنولیا شکوفه باز می شود در آن زندگی می کند تا به آن شهرت می رسد و به عنوان وعده داده شده” آن نوشت: در این چهار شخصیت جهش کلاسیک آیه اشاره به شکوفه که سهام یک نام چینی با عنوانی قهرمان. “[‘Mulan”s] واردات را تایید کرد و آن را به زودی پشت سر هم به شکوفه در تئاتر; به دنبال به جلو به ملاقات شما!”

پس از تاخیر در انتشار این فیلم تاریخ چهار بار در حال حاضر با توجه به COVID-19 دیزنی هفته گذشته اعلام کرد که بازسازی آن در سال 1998 انیمیشن کلاسیک خواهد آزادی در اکثر مناطق در جریان آن خدمات دیزنی به علاوه برای $29.99 شروع سپتامبر. 4. همچنین گفت: انتشار این فیلم نمایشی در سرزمین های که در آن سینماها باز هستند اما دیزنی پلاس در حال حاضر موجود نیست.

تا کنون “مولان” تایید کرده است Sept. 4 تئاتر منتشر شده در چند دیگر بازارهای آسیایی از جمله مالزی و سنگاپور. اگر از آن بازدید چین در همان زمان که آن را در رقابت مستقیم با کریستوفر نولان را به شدت مورد پیش بینی sci-fi حماسه “شعار” است که مراسم افتتاحیه در سرزمین اصلی همان روز.

یک مقام رسمی چین پوستر برای این فیلم صادر شده و روز شنبه به طور گسترده ای به تمسخر آنلاین به عنوان “زشت” و “مورخ” فال بد برای $200 میلیون فیلمهای که رفته خارج از راه خود را به درخواست تجدید نظر به مخاطبان در همه چیز از انتخاب ریخته گری خود را به داستان تغییر و تنظیم طراحی شده است.

“آیا خارجی ها طراحی این ؟ ؟ آیا این واقعی است؟?” نوشت: یک مفسر است. “به نظر می رسد مثل شما خراب فتوشاپ خود را.” یکی دیگر تکرار احساسات: “در ابتدا من فکر کردم این بود که یک پوستر را با برخی از سینما را تنها پس از جستجوی من شکل گرفت که در واقع صادر شده توسط دیزنی خود را.”

Mulan China Poster

تعداد زیادی از مردم تا به حال سرگرم کننده مقایسه پوستر به کسانی که از B-grade تولیدات محلی و گفت آن را به حال نگاه تبلیغی به صورت مستقیم به جریان اینترنت فیلم یا صابون.

“به نظر می رسد درست مثل یک ضد ژاپنی, جنگی, درام” یکی نوشت: تشبیه آن به یک نوع محبوب از downmarket تلویزیون به طور معمول قرار دادن در توسط میانسال زنان خانه دار به عنوان سر و صدای پس زمینه به همراه کارهای روزمره خود را.

انتخاب مدرسه فونت بینی خاص Comic Sans-esque انقباض غیر ارادی ماهیچه. به مادری چشم خوشنویسی متن است که بیشتر یادآور اوایل 2000s جمعی اعلامیه قرار داده تا در مسکونی ترکیبات برای یادآوری مردم را از زباله خود را از شمال Wei سلسله شعر.

یک نفر خندید که فونت بود “آنقدر پایین ابرو را مانند چیدن پای خود را در.” یکی دیگر گفت: “آن را حتی بدتر از [متحرک ‘Mulan’] پوستر 22 سال پیش. باور نکردنی است که در این روز و سن شما هنوز هم می تواند دیدن چنین منسوخ فونت طراحی آینده از دیزنی.”

China Mulan Poster

ترس پژواک احساس ناامیدی در شرکت های غربی در فرهنگ چینی است که بسیاری بیان شده که آنها خود را در اولین نگاه اجمالی از “مولان” تریلر — تنها برای پیدا کردن که شمال-خانه قهرمان به نظر می رسد به رشد کرده تا در یک دور خانه معمولی جنوبی ساحلی Hakka زندگی مردم بیش از یک هزار سال پس از دوره زمانی که داستان او تنظیم شده است.

به طور کلی این پوستر واکنش متوقف نمی بسیاری از چینی ها از نظرات ابراز مشتاق هیجان در چشم انداز ابتلا به “مولان” در تئاتر. “عجله و شکل خود را از سرزمین اصلی تاریخ انتشار — کیف پول من در حال حاضر در آماده!!!” یکی نوشته شده است.

دیگری نوشت: “من خیلی خوشحالم بالاخره تایید کرد! من منتظرش بوده ام برای این, پس از سال 2018 است.”

چند مفسران گفته بودند هنوز هم با احتیاط به دوباره وارد سینما به دلیل COVID-19 یا این که خود را محلی متعدد هنوز بازگشایی شد و در پی این بیماری همه گیر.

چین جعبه دفتر عملکرد شده است متوسط سینما پس از بازگشایی در تاریخ 20 ژوئیه با بسیاری از بینندگان ظاهرا ترجیح می دهند به ماندن در خانه در انتظار جدیدتر و هیجان انگیز تر عنوان.

“مولان” ممکن است فقط یک ترفند و احیای بحرانزده چینی نمایشگاه بخش. “خدا را شکر, خدا را شکر! آن را به طور نامحدود به تعویق افتاد دوباره و دوباره اما خوشبختانه کشور ما انجام یک کار خوب با پیشگیری و کنترل coronavirus بنابراین ما می توانید با رفتن به سینما و دیدن آن!” هیجان زده فوق العاده-طرفداران بازیگر سرب Liu Yifei گفت. در واقع چین گزارش داد فقط 49 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه در حالی که ایالات متحده گزارش 48,769.

در عین حال حتی باید چینی سینما بیشتر بصورتی پایدار و محکم روی پای خود زمان “مولان” منتشر شده عنوان می تواند به صورت ملی وزنهبرداری در جهان و دومین بازار فیلم به روابط بین ایالات متحده و چین همچنان به سرعت در حال بدتر.

دانه از این در حال حاضر دم آنلاین که در آن کاربران متعدد ارسال در مورد “مولان” را به نام تحریم از فیلم های آمریکایی.

“من از این فیلم حمایت آنلاین, اما فراموش نکنید که در مورد رفتن به آن را ببینید در تئاتر” یک نوشت. “حتی اگر پول من صرف فقط یک قطره در سطل من نمی خواهم یک درصد از ساخت راه خود را به جیب شرکت های آمریکایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>