چند نفر مرده در کانادا بدترین تا کنون جرم تیراندازی

صادر شده در:

یک فرد مسلح که در یک نقطه masqueraded به عنوان یک پلیس کشته شدن حداقل 16 نفر در کانادا, استان نوا اسکوشیا در طول 12 ساعت با داد و بیداد, مقامات گفت: در روز یکشنبه در این کشور را بدترین مدرن-عصر جرم تیراندازی.

تبلیغات

در میان قربانیان این تیراندازی که در سراسر بخشی از اقیانوس اطلس در استان کانادا شد RCMP افسر هایدی استیونسون 23 سال کهنه از نیروی با دو فرزند.

Royal Canadian Mounted Police گفت: دزد مسلح 51 ساله گابریل Wortman که مشغول به کار به عنوان یک denturist به نظر می رسد در یک مرحله به پوشیده شده اند بخشی از پلیس. او همچنین زحمت مبدل ماشین خود را به مانند یک رزمناو پلیس.

پلیس افزود که آنها تا به حال به پایان رسید تهدید مطرح شده توسط Wortman که مرده بود اما نه تایید گزارش شبکه CTV که RCMP تا به حال او را به گلوله بست.

Wortman شات مردم در مکان های مختلف در نوا اسکوشیا RCMP گفت: در یک جلسه. RCMP کمیسر برندا Lucki گفت: Canadian Broadcasting پارسیان پلیس دانست و از حداقل 16 قربانیان علاوه بر تیرانداز.

او افزود: وجود دارد هیچ نشانه ای در این زمان است که قتل شد مربوط به تروریسم. پلیس گفت: هیچ آشکار پیوند بین Wortman و حداقل برخی از قربانیان خود را. آنها گفت که آنها تا به حال هیچ ایده چه چیزی انگیزه او ممکن است شده اند.

“امروز یک ویرانگر روز برای نوا اسکوشیا و آن را به باقی می ماند در ذهن برای سال های بسیاری آمده گفت:” لی Bergerman افسر فرمانده RCMP در نوا اسکوشیا.

مرگ و میر بیش از مونترال قتل عام در سال 1989 زمانی که یک فرد مسلح کشته و 15 نفر.

تیرباران های دسته جمعی نسبتا نادر در کانادا که تنگ تر قوانین کنترل اسلحه از ایالات متحده است.

نوا اسکوشیا مثل بقیه از کانادا است تحت اقامت در خانه سفارش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پلیس کشف قتل اواخر روز شنبه پس از گزارش های متعدد از عکس در یک خانه در شهر کوچک ساحلی از Portapique حدود 130 متر (80 مایل) در شمال این استان ایفا می کند.

“هنگامی که پلیس وارد صحنه شدند, اعضای, واقع چندین تلفات در داخل و خارج از خانه گفت:” کریس چرم, Nova Scotia RCMP جنایی افسر عملیات.

چندین ساختمان در این شهر به آتش کشیده شد و پلیس رد و بدل تیراندازی در یک نقطه با Wortman. پروب پس از آن افشا می شود او نیز کشته شدن مردم در چندین مکان دیگر.

“ما به طور کامل آگاه از آنچه (را) در مجموع ممکن است” گفت: چرم.

در یک نقطه در شنبه شب Wortman “به نظر می رسد پوشیده شده اند – اگر نه همه – سپس بخشی از یک پلیس, یونیفرم,” چرم گفت. اما او مشخص نکرد که آیا مظنون شده بود مبدل به عنوان یک افسر هنگامی که قتل رخ داده است.

“واقعیت این است که این فرد تا به حال یک لباس و یک ماشین پلیس در اختیار او قطعا صحبت می کند و به آن به عنوان یک عمل تصادفی,” چرم گفت.

“ما شنیده اثر شلیک گلوله’

با توجه به وب سایت از Denturist جامعه نوا اسکوشیا و استان را اداره کسب و کار بهتر Wortman عمل پروتز درمانگاه در دارتموث به هالیفاکس.

در پاسخ به یک سوال, چرم گفت که پلیس را در یک پیوند ممکن است به شیوع کروناویروس که مجبور به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

یکی از ساکنان محلی گفت که او تا به حال در سراسر دو سوزاندن وسایل نقلیه پلیس در حالی که رانندگی در روز یکشنبه.

“وجود دارد یک افسر ما می توانید ببینید در صحنه و سپس ناگهان او رفت و در حال اجرا به سمت یکی از سوزاندن وسایل نقلیه” دارسی گونی گفت: CBC.

“ما شنیده, صدای شلیک گلوله,” او اضافه شده است. تلویزیون فیلم از Portapique نشان داد دو سوخته کردن وسایل نقلیه در جاده ها است.

نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل تقبیح آنچه که او به نام بی معنی عمل خشونت.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: دولت خود را کمک خواهد کرد Nova Scotians “آنها به عنوان درمان از این فاجعه است.”

قتل را نمایندگی بزرگترین عمل قتل در تاریخ کشور داده شده است که 268 کانادایی در میان 329 نفر که فوت در سال 1985 زمانی که یک بمب را پایین آورده هوایی هند جت در سراسر اقیانوس اطلس.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>