مونستر heeds درس از Cronk به مرحله بعدی


ملبورن طوفان پنج هشتم کامرون مونستر است به دنبال کمک از NRL افسانه کوپر Cronk و AFL نخست وزیری برنده کریگ McRae برای کمک به او را لگد زدن بازی به سطح بعدی.

مونستر نشان داد که مزایای کار خود را با این جفت ارز در طوفان 22-14 برنده بیش شمال کوئینزلند کابوی در یک دادگاه بازی در کیسی زمینه در روز شنبه.

Cameron Munster has spent the off-season refining his craft.

کامرون مونستر صرف خارج از فصل پالایش و صنعت خود را.اعتبار:گتی ایماژ

بازنشسته طوفان و سیدنی خروس بازیساز Cronk است که در حال حاضر در کتاب با خروس و AFL باشگاه بیشتر وسترن سیدنی غول به عنوان یک مهارت های مربی اما مونستر رسیده به او برای کمک و اتحاد رسید مزایای.

“کوپر شده است بخشی جدایی ناپذیر از این باشگاه برای مدت زمان طولانی این امر می تواند احمقانه به انتخاب مغز خود را برای چه او را به بازی به عنوان یک نیمه و آنچه او در بازی مدیریت عاقلانه” مونستر گفت.

تبلیغات

“او فقط یک تماس تلفن دور برای همه ما است. او نمی خواهد در تعقیب ما است اما اگر ما خود را بپرسید و نظر او را خوشحال به آن را به ما.

“من مطمئن هستم که آنچه [رسمی تنظیم] ما با او. او را در هیئت مدیره با خروس با نیمه خود را. او کمی با ما اما به عنوان حرفه ای کوپر است که هر آنچه که ما صحبت می کنند به او در مورد او نمی خواهد صحبت در مورد آن را به هر کس دیگری.”

McRae کار کرده با طوفان kickers برای چندین سال در حالی که کار با Collingwood به عنوان دستیار مربی و با Richmond, جایی که او در حال حاضر به جلو مربی.

“کریگ برنده premierships و مربی با دامین Hardwick در ببر. آنها یک روش و می خواهید به استفاده از آن” مونستر گفت.

“آنها بازیکنان بزرگی هستند و در راه آنها ضربه زدن به توپ آن را کارآمد. من می دانم که بازی ما متفاوت است به ایشان اما هنوز هم وجود دارد شباهت ما لگد زدن.”

مونستر نیز خوش بین او و هافبک Jahrome هیوز می تواند به بهبود به عنوان تیم گالری حتی به عنوان هر دو دست در اکثر طوفان تلاش می کند در روز شنبه.

“ما در حال رفتن به شکر آن کت و Jahrome می توانید خیلی بهتر” مونستر گفت.

“ما هنوز هم بهترین بازیکن در این بازی به ما قرص [فاحشه عالی, Cameron Smith] و اگر من و Jahrome می توانید کمی بیشتر در ما ایجاد خواهد شد بسیاری از فرصت ها است.”

مونستر شده بالا به طوفان رهبران در حال ظهور گروه در این فصل پیوستن به Brandon Smith, Ryan Papenhuyzen هیوز, مسیحی, ولش, Felise Kaufusi و توی Kamikamica.

اسمیت خواهد کاپیتان سمت 15 فصل متوالی با جسی برومویچ و دیل Finucane معاون-کاپیتان. Kenny برومویچ و Sandor ارل دور از رهبری ،

طوفان همچنین اعلام کرد در روز یکشنبه آنها را امضا کرده بود RedZed وام راه حل های خود را مقابل نیوجرسی اسپانسر برای دو فصل با گزینه تمدید کرد.

مونستر است در آغوش جای خود را به عنوان یکی از مردان میانی بین بازیکنان جوان و جانبازان اما او نمی خواهد خود را پنهان larrikin خط با مربی Craig Bellamy.

“نمی توانم به شما در حفظ و pranking او را تا زمانی که او بازنشسته,” مونستر خندید.

طوفان شروع خود را NRL فصل مقابل مردانه در سیدنی در روز 15 مارس.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>