Murdochs’ اخبار Corp. شیپور خاموشی سابق ایسنا رئیس به صورت تصویری نقش

دیوید رودز سابق رئیس جمهور از رادیو فردا گرفته شده در یک نقش مشاوره ای است که ممکن است افزایش برخی ابرو: او کار دوباره برای یکی از مرداک خانواده اخبار عملیات.

رودز گفت: به کار در انتساب مرتبط با تصویری اخبار انگلیس, بریتانیا عامل واحد News Corp. با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. این شرکت کاهش یافته است به مدیران نظر در دسترس و رودز نیست بلافاصله پاسخ به یک پرس و جو در مورد درخواست کار خود را با شرکت. رودز که قبلا خدمت در ارشد سرمقاله نقش در Fox News Channel که متعلق به یکی دیگر از مرداک خانواده, برگزاری, فاکس شرکت.

رودز برگزار کرده است یک سری از نقش مشاوره پس از ترک ایسنا در اوایل سال 2019 و نیز کار کرده و Spotify و لس آنجلس تایمز.

نیویورک تایمز قبلا گزارش شده است که رودز مشغول به کار بود به عنوان یک مشاور برای اخبار Corp. و پیشنهاد حرکت بود موجب حدس و گمان است که رودز در نظر گرفته شود ممکن برای یک نقش در, فاکس نیوز, رسانه های, که در حال حاضر اجرا توسط مدیر عامل سوزان اسکات. تحت خانم اسکات این شرکت نقل مکان کرد و به سرعت به رسانه های دیجیتال و پخش ویدئو در حالی که هوا آرایه ای از مجادلات بیش از بسیاری از اعلامیه های Fox News Channel, پر بیننده نظر میزبان و خود را آشکار حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وجود دارد دیگر بالا دهانه درون مرداک امپراطوری. خواهد Lewis, سابق, مدیر عامل شرکت داو جونز ناشر وال استریت ژورنال گفت: در مارس او را به ترک این شرکت پس از قرارداد خود را تمدید شد نه.

در حالی که در اخبار CBS رودز فشرده را در آغوش ویدئویی دیجیتال. در طول تصدی خود, CBS News راه اندازی O’DONNELL, an ad-پشتیبانی پخش-تصویری خروجی اخبار و کارکنان از آن رسانه های دیجیتال کارکنان آخر هفته پخش از اخبار شبانگاهی. او در مواجهه headwinds و همچنین: رودز چندین استعداد حرکت در “فردا صبح” و “CBS اخبار شب” بود که نقش مهمی در رتبه بندی کاهش در آن گل سرسبد برنامه های. او همچنین شناخته شده به برخورد با برخی از ایسنا استعداد از جمله سابق “CBS Evening News” لنگر و زمان “60 دقیقه” خبرنگار اسکات Pelley, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>