موسیقی برای این تیره روز از انزوای اجتماعی


M. Ward ★★★★
یوتیوب: https://youtu.be/-Nd3cEG_N8c
مارس 9, 4am

M. Ward همواره یک ظرف به بهترین چشیده و در تاریکی. این اتصالات که جریان زندگی می کنند از راه اندازی گیگ برای آلبوم جدید خود مهاجرت داستان نمایشنامه در 4am در این بخش از جهان است.

M. Ward live-streamed the launch gig for his new album Migration Stories.

M. Ward زندگی جریان راه اندازی گیگ برای آلبوم جدید خود مهاجرت ، اعتبار:ضد سوابق

در حالی که آن را در حال حاضر به نشستن در یوتیوب برای ابدیت باید آن را مصرف ترجیحا نه تنها بعد از غروب آفتاب و همچنین در این روز تاریک از انزوای اجتماعی.

یک M. Ward, کنسرت همیشه احساس عمیقا صمیمی: از تعداد انگشت شماری از طرفداران وفادار تمایل به ذوب شدن دور در سالن های کوچک و نزدیک میکروفن راه اندازی هستند که خود را metier.

تبلیغات

ها در این زمینه این جریان زندگی است که جوهر M. Ward live experience: در واقع زمانی که ما همه آزاد از وضعیت فعلی خود کنسرت بعدی ممکن است به نظر می رسد ناقص و غیر شخصی خود را بدون اسپرسو و مبل.

این ست لیست خود چوب با خیال راحت به هسته M. Ward, صدا, همه arpeggio و reverb استفاده و بیشتر outre آهنگ از آلبوم نمی برش را در اینجا.

Migration Stories album cover.

مهاجرت داستان جلد آلبوم.اعتبار:ضد سوابق

در عوض, ما پوشش خود را از همراه Santa Fe Trailبا آن شعر در یک بار گسترده و نزدیک (“من سوار هر تپه و دیل/در حالی که سایه های پنهان شما/فقط مانند حجاب زیبا/نتیجه آویزان داستان”) کمک رویایی تصاویر گسترده آمریکا دشت.

ممنوعه با توجه به زوم اشکالات ما همه تحمل برای بهشت و چکش ناخن او به ارمغان می آورد به اورگان استودیوی خانگی را از دست برادران از طریق تصویری از ایرلند. این فقط یک حیله اضافه کردن گرما و عمق به این خوردن ساده آهنگ.

تنها شکایت اختصار از عملکرد 20 دقیقه به نظر می رسد عادلانه برای یک آلبوم نمونه بود اما فقط گرم شدن تا آن زمان بود.

شاید جواب را در خود شعر در مجموعه بازکن مهاجرت از ارواح: “قایقرانی در گذشته فضا و زمان/که چگونه من به شما”.

شما می تواند بدتر از بسیاری از رفتن در یک سالی با او.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر