نوازندگان در سپاسگزار اشک دیجیتال کنسرت کمک به پرداخت اجاره


فقط در دو هفته – هر چند آن را احساس می کند مانند ابدیت – جدید ملبورن دیجیتال سالن کنسرت را مطرح کرده است بیش از $35,000 برای نوازندگان و ثابت کرده است که تاسیسات را برای مخاطبان ولع مصرف خود را زنده موسیقی کلاسیک ثابت.

روز دوشنبه سازمانی که هزینه 20 دلار برای یک بلیط به صورت آنلاین عملکرد و عبور از این همه در به هنرمندان اعلام کرد یک مجموعه جدید از مباحث از جمله بتهوون ماراتن و همه باخ یکشنبه عید پاک.

“تاثیر این تا به حال در نوازندگان باور نکردنی شده است با برخی از نوازندگان در اشک چون آنها می پرداخت اجاره بها برای خانواده خود گفت:” MDCH بنیانگذاران کریس Howlett که آمد تا با ایده با همکار Adele Schonhardt و سیلی هم مشارکت با 5stream Kawai و Musica Viva آن را به اتفاق می افتد.

Zoe Knighton at the empty Athenaeum Theatre, performing for the Melbourne Digital Concert Hall.

Zoe Knighton در انجمن ادبی خالی تئاتر انجام ملبورن دیجیتال سالن کنسرت.

نیز وجود دارد دیگر برندگان پشت صحنه: $4 هزینه رزرو کمک می کند تا پرداخت برای یک تیونر پیانو و پخش تکنسین.

تبلیغات

Howlett گفت لجستیکی به “پوشش نقره ای” بود که همه خاطرات کاملا خالی به عنوان Atheneaum تئاتر که آنها رزرو شده برای چهار ماه پس از اجرای زنده استرالیا تایید کرد که “تاریک سالن” می تواند مورد استفاده برای پخش.

تیم خود را به تقلب هفت دوربین های ثابت و نیم دوجین میکروفن در محل. او و Schonhardt نشستن 100 متر از هم در سالن و نوازندگان اجازه دهید خود را در انجام به روی صحنه میرفتند. Howlett سپس sanitises پیانو و بازنشانی.

“ما در حال انجام بسیاری از خاموش claps از سالن خالی” او گفت:. “این عجیب و غریب است که آنها در حال انجام یک فضای خالی. اما [نوازنده] زو [Knighton] در آمد به بازی بازی های باخ و او گفت: آن را مراقبه یا درمانی به نشستن در یک سالن و بازی را به دو, دوستان خوب.

“به خصوص باخ. Cellists اغلب وجود دارد که همه چیز در حال رفتن به سمت راست.”

در حال حاضر نزدیک به 200 نفر پرداخت به تماشا و گوش دادن به هر جریان و برگزارکنندگان امیدوارم که این شماره را حفظ خواهد کرد در حال رشد به عنوان کلمه گسترش می یابد.

و تیم برنامه پشتیبان گیری در مورد این مستند بدان معنی است که آنها دیگر می توانید اجرا به تئاتر.

در هفته های آینده آنها برنامه ریزی به ویژگی های ایان Munro انجام تمام 32 از بتهوون پیانو سونات. نیمی از تمام فروش بلیط را به موسسه خیریه حمایت از قانون است که به دنبال پس از و هنرمندان و خدمه و موسیقی کارگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس و bushfire بحران است.

همه بتهوون violin sonatas نیز در این لایحه انجام شده توسط یک مقطع از ملبورن کلاسیک بخش از جمله تاسیس هنرمندان و ملی استرالیا آکادمی موسیقی دانشجویان و فارغ التحصیلان.

و این عید وجود خواهد داشت یک اتاق استرالیا گروه کر کوارتت و همه باخ برنامه روز یکشنبه از Calvin بومن.

– http://melbournedigitalconcerthall.com/festival/program/

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>