باید نشان می دهد بر روی بروید? چرا “عشق جزیره’ انگلیس باید در نظر کارکنان بهداشت روان (ستون)

“جزیره عشق” بازگشت به انگلستان تلویزیون پس از مرگ میزبان سابق کارولین فلک. داشتن شاهد زندگی او پخش در سراسر عناوین در طول چند ماه گذشته آن را سخت برای هر کسی نمی شود.

برای کسانی که او را می دانستند این وحشتناک دوره بازی کردن تحت شرایط سخت در کانون توجه رسانه ها. هر کس نظر مردم خواستار تغییر و من امیدوارم که آن را می آید. اما ما نیز باید بپرسید که آیا “جزیره عشق” باید به عقب در هوا.

زمانی که ITV را نشان داد که نشان می دهد خواهد بود بازگشت Piers Morgan وزن در اعلام فلک “می خواهم آن را ادامه دهد.” در ضمن ITV کارگردان تلویزیون کوین Lygo تصریح کرد که فلک “عاشق” عشق جزیره’ و آوازی در حمایت از او نشان می دهد.” نظرات خود را به یک طنین فریاد “نشان می دهد باید در!” و دفاع از اعتقاد به این که در صنعت ما این است که شریف برای ادامه کار بزرگ در مواجهه با مشکلات.

متاسفانه ما نمی دانیم چه فلک می خواستم و می گویند ما پیش پا افتادگی است که در خدمت به توجیه احساسات افراد دیگر به جای فرد در سوال.

چه هیچ کس به نظر می رسد با توجه به اینکه آیا یا نه آن را در منافع “جزیره عشق” تیم برای ادامه نشان می دهد تا به سرعت. در همان هفته که فیلم & تلویزیون خیریه منتشر یافته از گسترده ترین تحقیقات در اطراف سلامت روانی نیروی کار — تصویر — پروژه شده است وجود دارد کمی فکر برای خدمه و خود سلامت روحی و روانی.

می توانید نشان می دهد بر روی بروید? بله. را نشان می دهد بر روی بروید? بله. اما آیا این نشان می دهد باید در این سوال.

غم و اندوه یک چیز قدرتمند و هرگز نباید دست کم گرفت. خودکشی عاطفی خشونت به هر کسی را تحت تاثیر قرار و “جزیره عشق” تیم در حال تجربه ضرر بسیار زیاد تحت بررسی.

فیلم و تلویزیون خیریه یافته های اخیر گزارش شده است که در صنعت سرگرمی و توانایی بالا بردن دست خود را و می گویند “من خوب” است که سخت به انجام است. ترس از نه شاغل بودن اجازه دادن به مردم و باعث دردسر همه مردم مانع رسیدن. به ما آموخته صرف نظر از سلامت خود ما است که نشان می دهد باید در.

با توجه به يافته های پژوهش از کل تصویر پروژه تنها 7 درصد از مردم در کسب و کار می تواند یک مدیر در مورد سلامت روان خود را. که کاهش به 2 درصد در میان مترجمان آزاد است.

هنگامی که با توجه به این که 55 درصد از این صنعت باید فکر خودکشی و 10 درصد اقدام به خودکشی به نظر می رسد غیر مسئولانه به این تیم در ادامه کار در این “جزیره عشق” حباب تا به زودی.

احساسات است که خودکشی به ارمغان می آورد و غم و اندوه باعث قدرتمند هستند صدمه زدن به همه چیز. هر عضو تیم به خصوص کسانی که کار کرده اند با Flack تحت تاثیر.

من مشغول به کار در این صنعت برای 10 سال و من سخت کار کرده ام. من بعد از ظهر همان من مجری یک مرد به من نگاه کرد و بعد هر روز به مدت سه ماه درگذشت. به من گفت: من خوب بود. من لبخند زد. من سعی کرده ام به زندگی خودم و نشان داد تا برای کار روز بعد در مورد قرارداد من نبود افزایش یافته است. من از تجربه صحبت می کنند من نمی آرزوی من است.

این یک لحظه برای Lygo ITV و پخش سلامت روانی مشورتی هیئت مدیره به ارسال یک پیام در مورد بهداشت روان به صنعت سرگرمی است. قرار دادن کارکنان خود را, خود را به مترجمان آزاد و همکاران خود را قبل از رأی و سود. اجازه دهید آنها را می دانیم وجود دارد پشتیبانی اگر آنها در حال مبارزه و که شما را به خودکشی را جدی بگیرید و به آنها اجازه داده به مرحله از یک پروژه بدون ترس از هرگز شاغل بودن دوباره. گاهی اوقات نشان می دهد نیست و باید برای رفتن بر روی.

دیوی سپر تلویزیون, مترجم آزاد, تلویزیون و بهداشت روانی مربی و بنیانگذار MenTalkHealth.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>