بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) است به احتمال زیاد به پرتاب تاسیسات به Rs 25 تریلیون دلار صندوق (MF) در صنعت به جزر و مد در طول زمان بحران نقدینگی باعث عدم فعالیت در بازار اوراق قرضه و افزایش درخواست رستگاری.

بازار سرمایه تنظیم کننده است که با توجه به کاهش 20 درصد استقراض کلاه برای بدهی صندوق اگر نقدینگی چالش باقی بماند گفت: مردم با دانش مستقیم از توسعه است.

با توجه به Sebi مقررات یک MF طرح مجاز است به قرض گرفتن تا 20 درصد از دارایی های خالص آن به مدت شش ماه. این ماده می آید در دستی در زمان نقدینگی استرس به عنوان دیده می شود در ماه گذشته. در مارس بدهی بخش دیدم ناخالص redemptions تومان 14 تریلیون و خالص خروج بودند بالاترین-همیشه در Rs 1.94 تریلیون.


بسیاری از طرح تا به حال به توسل به استقراض سنگین به افتخار این درخواست باعث شده رکورد فروش توسط سرمایه گذاران خارج از کشور و رستگاری فشار از شرکت گنجينه است.

همچنین بخوانید: هند Inc هایش با افزایش رتبه تنزل رتبه تجدید نظر در چشم انداز

در پایان ماه مارس نزدیک به یک دوجین طرح بودند با نزدیک شدن به 20 درصد آستانه و برخی از آنان حتی عبور از آن. این باعث شد بازیکنان صنعت به طور رسمی رویکرد تنظیم به منظور بالا بردن سقف بدهی به جزر و مد در طول بحران بی سابقه ای.

“تنظیم کننده است که از نزدیک به تماشای این وضعیت است. آن است که اگاه از این واقعیت است که MFs در Catch-22 شرایطی که از یک طرف آنها را به دیدار با redemptions و از سوی دیگر آنها قادر به به راحتی انحلال اوراق قرضه خود را به عنوان بازار تحت مجازی یخ” به گفته یک منبع اضافه کرد که طرح های که در حال عبور از حد مجاز شد و در حال بررسی توسط Sebi.

همچنین بخوانید: TCS Q4 کاهش سود 0.8% به تومان 8,049 cr; دهد و سود نهایی از Rs 6/اشتراک

Dhirendra کومار مدیر اجرایی MF ردیاب ارزش تحقیقات گفت: استقراض آمد با هزینه و MFs باید با استفاده از آن عاقلانه. “هر چه کلاه جدید است امنا مسئولیت برای تصمیم گیری در چه نقطه ای نزدیک به دروازه. هر ارائه سند دارای یک نیروی majeure نوع بند برای جلوگیری از redemptions. اما بهتر است به استفاده از استقراض ارائه عاقلانه” او گفت:.

به طور معمول شرکت ها و سرمایه گذاران نهادی از گرو در اوردن سرمایه گذاری برای تقویت ترازنامه در پایان هر سه ماهه.

این بودجه مستقر هستند پشت در بدهی طرح های است که کمک می کند تا عادی سازی وضعیت. اما این زمان در اطراف, بازیکنان صنعت ترس عمده ای از این جریان ممکن است زمان برای دوباره به شرکت ها همچنان به صورت کمبود پول نقد با توجه به گسترش در سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع Covid-19.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: 2,000 موارد در بمبئی تا کنون; هند مرگ و میر در 420

“در صورتی که جریان نمی آیند, پشت, مدیریت نقدینگی حیاتی خواهد بود. اضافه برداشت سطوح نزدیک به محدوده با توجه به مارس پایان پرتفوی برای بسیاری از طرح های. این ممکن است منجر به افزایش تاثیر هزینه های اگر بیشتر redemptions دیده می شود” گفت: Jiju Vidyadharan مدیر ارشد Crisil وجوه و درآمد ثابت پژوهش است.

اگر MFs مجبور به توسل به استقراض بیشتر برای دیدار با redemptions آن وزن خواهد شد در این طرح عملکرد.

“هزینه های استقراض نیاز به تنظیم در طرح” خالص ارزش دارایی. در همان زمان برخی از مقدار وام می تواند کمک به سرمایه گذاران موجود به عنوان فروش اوراق بهادار به پرداخت خروج سرمایه گذاران می تواند منجر به علامت-به-بازار تاثیر در یک جامد در بازار” گفت: اجرایی ارشد یک صندوق خانه.

Redemptions در سمت بالاتر به چندین شرکت ها در حال پیدا کردن آن دشوار است برای تولید جریان های نقدی حاصل از عملیات خود را با توجه به مستند او اضافه شده است.

علاوه بر بهره گرفتن از قرض گرفتن تسهیلات MFs باید گزینه ای را برای استفاده از مخزن بازار است. “اوراق قرضه شرکت های بزرگ مخزن بود یکی دیگر از گزینه های قبل از MFs. این مخزن بازار نیست واقعا گرفته شده در هند و در عین حال گفت:” Vidyadharan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im