‘من Salinger سال’: فیلم نقد و بررسی

یک نویسنده می نویسد اما هیچ مدرکی وجود ندارد که که جوانا Rakoff حتی می توانید نوع زمانی که او طول می کشد را به عنوان دستیار کار برای عامل ادبی فیلیس Westberg در “من Salinger سال است.” چون Rakoff رفت و به قلم یک کتاب-ظهر خاطرات در مورد زمان کار برای Westberg که نماینده درجا نویسنده J. D. Salinger, ما می توانید بقیه مطمئن است که او در نهایت به دست آورد هدف او اما داستان او کمتر است مانند لورن Ern را novelized “شیطان پرادا می پوشد” از آن است که Truman capote “صبحانه در تیفانی” است که می گویند, آن را در مورد ناکامی تلافی یا عمل متقابل جاه طلبی بسیار به عنوان آن را در مورد یک نوع بد تعریف شده حسرت در بخشی از یک سر در گم جوان آماتور جدید به نیویورک, بازی های برگزار شده در اینجا توسط Margaret Qualley.

برای تقریبا یک سال جوانا Rakoff بود که خوانندگان بی شماری را بکشند: او خودش را در موقعیت برای پاسخ به تلفن و شنیدن در مناسبت سالینجر را در انتهای دیگر. در زمان این بدنام زاهد گوشه نشین و فرض بخیل خواهد فعالانه بیان کنجکاوی نسبت به او ارائه ناخواسته مشاوره در مورد نوشتن (به عنوان مثال “گیر ندهید پاسخ دادن به تلفن. شما یک شاعر!”). اما جوانا نمایش بسیار کمی متقابل علاقه به “جری” را به عنوان او شناخته شده در اطراف دفتر. او هرگز به عنوان خوانده شده “ناطور” و او را نشان می دهد هیچ قصد وارد کردن آن شکاف. او می آید در سراسر به عنوان یکی از کسانی که بچه ها بیش از حد جوان به شنیده بیتلز و بیش از حد مشغول انجام چه؟) به زحمت دادن به آنها گوش دهید.

مدیر Philippe Falardeau (که یک فیلم خوب در قالب “Monsieur Lazhar”) نوشته است Joanna Rakoff به عنوان به خوبی بخوانید و هوشمند اما Qualley یک احمق هیچ کس-صفحه اصلی با کیفیت: بازیگر به نظر می رسد مشتاق و آماده لطفا ایستاده مودبانه با او شانه به عقب و دست clasped مانند مطیع مدرسه کوچک اما هیچ چیز اتفاق می افتد در پشت چشم است. به تصویر کشیده در نتیجه جوانا می آید در سراسر به عنوان کودکانه و بی تکلف و تکان دهنده ای کم عمق است. هر چند او بدون شک مقدار زیادی روشن در شخص نزدیک است که در آن او نشان داده شده تفکر به طرز مرموزی متقاعدکننده.

محبوب ترین ها در انواع

اگر جوانا می خواهد به یک نویسنده خیلی بد چه چیزی است ؟ و اگر این چنین بود کار جالب چرا او به نظر می رسد برای تحقق بخشیدن به آن است ؟ هنگامی که در زندگی واقعی Rakoff کاربردی برای موقعیت او حتی نمی دانند که چه عامل ادبی می کند (آنها را مدیریت قراردادها و مذاکرات به نمایندگی از نویسندگان) اما احساس می شود که کار را برای Westberg — که نامش تغییر کرده است به مارگارت و که هویت Sigourney Weaver استادانه reinvents — خواهد او را نزدیک تر به جهان که در آن او به تصویر خودش: افسانه زندگی یک نویسنده منتشر شده.

حقیقت این است که بطور قابل توجهی کمتر فریبنده اگر چه Falardeau می یابد خود را در یک روی حیله و تزویر مخمصه. فیلم را نشان نمی دهد یک به اندازه کافی پیچیده نمایندگی یا زندگی یا نیویورک ادبی جهان به علاقه زیادی به grownups (آن را به مراتب بیشتر علاقه مند به جوانا در زندگی عاشقانه و رویایی توالی تعیین شده در Waldorf Astoria) به این معنی که “من Salinger سال” باید در نظر گرفته شده برای الهام بخشیدن به زنان جوان برای آنها 1995 به نظر می رسد مانند گذشته باستانی.

به این منظور آن را ارائه دوره جوانا در ورود به سطح غرامت پرداخت به عنوان یک نوع غیرمتعارف سعادت. او در برکلی و شرق به رهبری به منهتن توفنده با یک دوست (Seána Kerslake) در ابتدا قبل از تالار گفتگوی جوانان ایرانی تا با برخی از پسر او ملاقات در یک سوسیالیست کتابفروشی (Douglas Booth). آنها با هم اجاره اجرا پایین آپارتمان برای $560 یک ماه (یک سرقت اگر چه به نظر می رسد بیشتر شبیه به مونترال نسبت به هر یک از نیویورک بیرونی را به رسمیت شناخت. آنها به شعر شب در پاناما کافه و دست نگه دارید. او انواع رمان خود را در یک بدوی کامپیوتر در حالی که او … او به نوشتن نیست. نه واقعا. که به نظر نمی رسد بخشی از فانتزی از یک روز که یک نویسنده است که باید به جای آن بیشتر به دادن خوانش autographing کتاب و گرفتن این نوع از ایمیل سالینجر دریافت تنها خطاب به او عوض شود.

سالینجر خود را تا به حال هیچ علاقه ای به خواندن مکاتبات که وارد انبوهی از تحسین obsessives, فیلم, تولیدکنندگان و همه کسانی که با شناسایی “شکارچی” به شدت به اندازه کافی برای رسیدن به خروج. اما از آنجا که مقامات بر این باور است که رمان خود را ممکن است الهام گرفته از مارک دیوید چپمن (که دستگیر شد با این کتاب پس از قتل جان لنون) و جان Hinckley جونیور (یکی دیگر ناپایدار خواننده که در زمان یک شات در رونالد ریگان) آژانس آن را احساس عاقلانه است که کسی باید در مواظب برای علائم هشدار دهنده. در طول دوره تصدی خود را در دفتر نظارت سالینجر ایمیل شد جوانا اصلی وظیفه و همچنین تایپ کردن فرم-نامه پاسخ به هر کس که نوشت.

Falardeau می دهد چهره به این غریبه بورس همه, مرحله بندی کوچک عکس های شرح داری که در آن آنها دیکته نامه های خود را در محیط زیست طبیعی خود را (و آینده کانادا بازیگر تئودور Pellerin امکانات اغلب به عنوان “پسر از وینستون-سیلم”). جوانا نا امید است که او را ممنوع از ارسال مطلب شخصی پاسخ ها و قوانین را می شکند در یک نقطه خاص با عواقب غیر منتظره. اما جدا از این کوچک و سرکشی او را بیش از حد وانیل به یک شخصیت بسیار جالب است.

کار آژانس کار به Rakoff مواد برای یک کتاب, اما حتی پس از آن مقدار که احساس مبتذل و نابالغ. بیشتر فریبنده شکل در اینجا این است که مارگارت او رئیس و ویور نشان می دهد که چگونه آن را انجام داده انتقال یک زن پیچیده اسرار پارادوکس ها و لایه ها — همه چیز جوانا به نظر می رسد عدم. مارگارت نفرت تکنولوژی در انتظار کارکنان به استفاده از دستگاه ضبط صوت و ماشین تحریر. “کامپیوتر ایجاد کار برای همه” او اعلام کرد. ایمیل هنوز تبدیل به یک ثابت جزئیات است که باید بیشتر مات و متحیر کردن مخاطبان به یاد جهان از آنالوگ ارتباطی است. حتی کتاب باید مانند آثار به چنین بینندگان. می تواند یک فیلم را به عنوان نرم افزاری که این واقعا الهام بخش آنها ؟

“نویسندگان را بدترین دستیاران” مارگارت مدعی شد در یک نقطه و واقعی Rakoff خواهد تقریبا قطعا به توافق برسند. او نمی نیش این دست که تغذیه/مربی او راه Ern را در “پرادا” اما او می آید و حتی بیشتر بی تاب از رئیس خود را بر روی صفحه نمایش. دارای حق اعمال یک سیگار به عنوان یک کمدی سرپا نگه داشتن ویور می شود می خندد و ترحم بیش از حد و بدون نیاز به بازی آن را به عنوان بزرگ به عنوان مریل استریپ بود — اما پس از آن Westberg نداشت و قطعا به هیچ وجه نزدیک به عنوان تشخیص به عنوان Anna Wintour. دیگر کارمندان (ترکیبی از کانادا و ایرلند از بازیگران که شامل Brían F. O’Byrne و Colm Feore) به نظر نمی رسد به خاطر داشته باشید که جوانا بد در کار. برای سالینجر است کاملا دوستانه حتی اگر ما هرگز مناسب به او نگاه کنید. این تم در حال اجرا است که نویسندگان متفاوت از اکثر مردم احتمالا تصور کنید. اما وقتی که می آید به پذیرش جوانا که یکی از آنها فیلم هرگز متقاعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>