داده چقدر عظیم در صنعت بازی های ویدئویی است که آن را بسیار وحشی که بیشتر تلویزیون را نشان می دهد سعی کردم به حفر کردن عمیق تر به آن (به جز البته زمانی که نیاز به الهام از برخی که قبلا تاسیس شده و به خصوص با ارزش IP). اما شاید برای بهترین که یکی از اولین سری آن را به طور جدی — در حالی که همچنین ساخت بی رحم آگاهانه و سرگرم کننده از آن است که “اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت” یک کمدی جدید از “it’s Always Sunny in Philadelphia” تیم است که یک حیله گر نیش پشت هر خنده دار شوخی.

به عنوان درک توسط Rob McElhenney و چارلی روز “اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت” — به نام برای مدتها در انتظار “ریون ضیافت” گسترش است که راه اندازی در قسمت خلبان — هوشمند است که بیشتر ساختاری آن نشانه ها از دیگر محل کار کمدی از جمله شخصیت آرکه تایپ از جمله نا امن و غیر قابل پیش بینی رئیس ایان (McElhenney) های نه چندان مخفیانه شیطانی دستیار (جسی انیس) و محاصره HR نماینده به شدت در تلاش برای متقاعد کردن هر کس که در او نیست در واقع رایگان در خانه درمانگر. هر شخصیت از ایان برای این جفت ارز از تست بازی (Ashly برچ و ایمانی حکیم) آزمایشی معاشقه در بال کشیده شده است با خاص و با جزئیات واضح و روشن است که به خود فرد حس شوخ طبعی زمینه و رانندگی.

ایان است که هرج و مرج ذهن خلاق پشت “اسطوره ای تلاش” یک “هابیت”-esque مشترک بازی است که به طور پیوسته تولید میلیون ها حتی در حالی که دفع ثابت رقبا. اصلی الهام بخش برای بازی آمد از رمان C. W. Longbottom (آکادمی برنده جایزه F. Murray Abraham, داشتن زمان زندگی) غیر عادی sci-fi نویسنده ای که نمی کند نیاز به درک بازی های ویدئویی به حمام افتاب گرفتن در ستایش داستان اخذ شده است پس از ایان رو نگه دارید از آنها. در ضمن نمایان righthand مرد دیوید (“it’s Always Sunny” تکرار بازیکن David Hornsby) است که عمدتا اضطراب ظروف سرباز یا مسافر به مجموعه ثابت کم جوش در حالی که رزیدنت شرکت کوسه براد (یک اندازه گیری صحنه سرقت Danny Pudi) خود را نگه می دارد سرد در همه زمان ها در پیگیری, پیدا کردن راه های بیشتر برای خونریزی مشتریان خود را خشک. تمام چهار نفر از این افراد در مجموع با یک محاسبه پوزخند تغییرات در موضوع از شخصیت است که “it’s Always Sunny” اتحاد کامل بیش از آن 14 (و شمارش!) فصل: نا امنی خودخواه مردانی که زندگی را سخت تر برای بسیاری از هر کس در اطراف آنها هر دو حادثه و طراحی. حتی وجود دارد یک مینی من در ساخت با روش Elisa Henig را “Pootie کفش” یک نوجوان در جریان احساس که می تواند باعث شکستن و یا یک بازی — و خیلی به هر کس دیگری دلخوری آن را می داند.

در سمت تلنگر است که ایان واقعی سلاح مخفی خشخاش (Charlotte Nicdao) درخشان جوان برنامه نویس که با این وجود صرف نیمی از وقت خود را در تلاش برای کررل ایان بیشتر مضحک غرایز. Nicdao می دهد به عنوان خوب به عنوان او می شود از McElhenney, ساخت خشخاش و ایان فوق العاده قانع کننده عجیب و غریب زن و شوهر (از دوستان — وجود دارد هرگز یک اشاره از عشق بین آنها طراوت و رک و پوست کنده لازم تغییر سرعت). اما کلید واقعی به خشخاش نشان می دهد لنگر و فوری standout است که او نیست برخی از, اساسی, اذیت صدای عقل است. او بلند پروازانه هوشمند قدرت گرسنه و کاملا عجیب و غریب در حق خود است. در بهترین (یا حداقل جالب) او را خشمگین به عنوان او به طور مداوم به نگه داشتن اثبات خودش تکاپوی خود را در اسطوره ای تلاش فراتر از ساخت ایان رویاها به زندگی می آیند.

خارج از شخصیت های نمایش را نیز هوشمند در راه آن می پردازد برخی از مسائل خاص مواجه صنعت آن را به تصویر می کشد. یک قسمت مثلا دیوید تکاپوی به توانمند سازی بازدید از دفتر برای یک گروه از wide-eyed ای تنها به چند زن در دسترس کارکنان تایید می کنند که حتی اگر آنها آن را دوست دارم, بله, آن است که بسیار سخت به یک زن در بازی. یکی دیگر از شخصیت تلاش برای رسیدگی به هجوم سفید supremacist بازیکنان برای اولین بار توسط بلافاصله موافقت خود را برای آنها ممنوع قبل از پسرفت به معنایی بحث همه بیش از حد آشنا به هر کسی به اندازه کافی تاسف به آباد توییتر در دهه گذشته است. یکی از بهترین قسمت های کامل رنگها خروج در فرم تمدید flashback بازیگران همیشگی طنزهای MVPs Jake Johnson and Cristin Milioti به عنوان شریک در زندگی و کسب و کار که شرکت بازی سرعت سگک تحت فشارهای بدبینانه شرکت خواسته است. یکی از بهترین تصویر می کشد گسترده نقض حریم خصوصی با ایان خندیدن که “هیچ کس در مورد مراقبت از حریم خصوصی آنها فقط می خواهم یک داستان خوب” — و در نهایت اینکه اثبات حق است.

آن را به اندازه کافی خواهد بود برای “اسطوره ای تلاش” خنده دار باشد و در آن است. اما در مصرف در مجتمع تحت بررسی جهان از بازی های تصویری خلاق تیم خود را داد غنی منطقه است که در آن خود را وحشی, باهوش, شخصیت خودخواه می تواند گزاف گویی در اطراف بر خلاف هر گونه دیگر در حال حاضر در تلویزیون.

“اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت” برای اولین بار روز شنبه, فوریه 7 بر روی Apple TV Plus. 30 دقیقه. (9 قسمت همه تماشا برای بررسی.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im