‘برهنه حیوانات: فیلم نقد و بررسی

“آمدن سن” است سنگین و سرخ عبارت و بنابراین کاملا نامناسب به لب و پیشانی ترک خورده از ملانی Waelde احشايی در معرض-عصب اولین. و در عین حال آزادانه صحبت آن چیزی است که “برهنه حیوانات” آهنگ: کوتاه دردناک مردد فاز در زندگی پنج وحشی نوجوان زندگی تا حد زیادی بدون نظارت بزرگسالان. در یک استانی هیچ جا از لحاظ جغرافیایی در نزدیکی برلین اما از نظر معنوی نیمی از یک کهکشان دور مراسم که تکامل یافته اند در میان این wolfpack غیر قابل درک به بیگانگان به عنوان آنها را به نظر می رسد مانند بیگانگان به Waelde را بی شک شخصی فیلم احساس به خصوص کبودی کار مبهم dystopian مردم نگاری.

قفس به فریم مربع از Fion Mutert را punchy, hotheaded camerawork تمرکز این فیلم است که به مراتب قوی تر در آن فرهمند, خصوصیات متناقض از طرح است Katja (ماری Tragousti). او یک زن جوان مشکل اصلی که خروجی او به عنوان چهره های پایین هر بشکه تفنگ از پایان دبیرستان و الوقوع تغییر است jiu-jitsu که او هر دو شیوه می آموزد و در کنار او فربه دوست Sascha (سامی Scheuritzel). آنها به نظر می رسد در ابتدا به یک زن و شوهر است که در آن ما در ابتدا ترس برای زن هنگامی که یک جزئی از استدلال منجر به Sascha کوبیدن سر خود را به یک بانک از قالبهای. اما زمانی که پرستار که تکه های او را هل یک جزوه در مورد خشونت خانگی به دست او Katja به سختی می تواند تغییر قیافه او شوق و شعف. بعد از آن ما را در درک که چرا: تمام تعاملات خود با Sascha مشخص خشونت فیزیکی معمولا تحریک توسط زن خودش.

در آن مرحله ما در حال حاضر ملاقات بقیه قبیله از بورس. وجود دارد بسیار لیلا (لونا Schaller) که آویزان است و با این خدمه تا حدودی به فرار ناکارآمد رابطه با دستکاری مادر وجود دارد از خود راضی اما نسبتا خوب تنظیم شده Schöller (Paul Michael Stiehler); و وجود Benni (میکل آنژ Fortuzzi) فیلم می شود بایرون یک سوءهاضمه افسردگی که به نظر می رسد به هیچ والدین تاثیر ندارند و آنها كه در آپارتمان باند تمایل به جمع. این تا حدودی به نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از Benni به عنوان شکننده ترین گروه — اگر نه لزوما بیشتر پیچ — اما همچنین آن را به یک محل است که می تواند اجرا شود با توجه به خود را محرمانه قوانین اغلب در به خواب رفتن در بالای یکدیگر, حمام کردن با هم و حتی انجام آنچه در محافل دیگر ممکن است به نام معاشقه. این درست است که در اینجا همه آنها پس ناامید کننده ای در هم پیچیده با یکی دیگر از اسرار و صدمات آن را مانند یک راز ناگفته زبان بين آنها و بنابراین شانس و حتی بیشتر مطرح مبادلات منجر به هر چیزی به عنوان ساده به عنوان یک رابطه عاشقانه باریک هستند.

قسمت گشودن یکی پس از دیگری. کاتیا را مملو صفحه اصلی زندگی است که به اختصار ترسیم ترک ما برای پی بردن به برخی از مرتب کردن بر اساس از سوء استفاده و یا زخم حادثه است. Schöller بازدید در Katja حتی اگر او را نيمه رسما با لیلا. این لحظه به ما برخی از ایده Katja نگرش به جنسیت (اسپویلر: آن را بدون عارضه) و چقدر فیزیکی از jiu-jitsu و عجیب و غریب rutting مسابقات کشتی او با Sascha راه به کانال onrush هورمونی بزرگسالی به آنچه که برای او یک عاطفی امن تر اگر به معنای واقعی کلمه عاشق خیابان. در این آمدن از سن در حال آمدن است برای Katja و مانند حیوانات وحشی او است و او است که به یک گوشه hackles مطرح دندان های نیش bared به دنبال کوچکترین فرصت برای فرار.

Benni به تفکیک است که به نظر می رسد به علامت یک نوع طبیعی پایانی برای این تنگ گره باند آرامش اگر عمیقا ناسالم co-وابستگی. اما Waelde را فیلمنامه نتواند به طور کامل سرمایه گذاری در آن چشمگیر بالقوه و پس از آن فقط یک خوردگی در خطوط وفاداری و وابستگی متقابل شده اند که پس از درهم از همان ابتدا که از یک ناظر دیدگاه کمی تغییرات مادی. این می تواند “برهنه حیوانات” خسته کننده دیده بان حتی در بلند و باریک 83 دقیقه است. اما نیز وجود دارد که صمیمی بداهه صحت به اجرای برنامه و شیمی بین بازیگران جوان است که می توانید آن را از staticky شیفتگی. Tragousti به طور خاص قابل توجه است و پس از او متناقض روانی غیر قابل درک شخصیت واقعی او باعث می شود ما معتقدیم در Katja بیش از حد هر چند رفتار او به ما می دهد کمی قوام به چسبیدن به.

در روشی مشابه این فیلم متقاعد ما از ورود یک excitingly باین, offbeat استعداد در Waelde در حالی که هرگز به طور کامل coalescing به رضایت بخش داستان است. نه مانند زن مورد علاقه, ورزش, “برهنه حیوانات” نقش به عنوان یک سری از لغو کردند که در حال ساخته شده و دارای پین و قفل: آنها نیاز به مهارت بسیار زیاد و قدرت و برای هر عضله به ارتعاش در حد ظرفیت خود را هر تار و پود به آواز خواندن با استرس و در عین حال از خارج آن می تواند نگاه های بسیاری مانند اینرسی است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>