Narrativia همکاری در “Discworld” با انگیزه, تصاویر, تلاش محتوای

Narrativia همکاری با انگیزه تصاویر و تلاش محتوا برای یک سری از اقتباسی از “Discworld” رمان های فانتزی.

این مجموعه نوشته شده توسط Terry Pratchett است مجموعه ای در یک سیاره متعادل در پشت چهار فیل ایستاده بر پشت یک لاک پشت های غول پیکر. این مجموعه در سال 1983 شروع شد و به پایان رسید در سال 2015 زیر Pratchett مرگ با “چوپان تاج.”

Rhianna Pratchett مدیر شرکت Narrativia گفت: “‘Discworld’ teems با شخصیت های منحصر به فرد شوخ روایت و باور نکردنی استعارههای ادبی و ما احساس می کنیم باید این را متوجه شدم بر روی صفحه نمایش در یک فرم است که پدر من خواهد بود افتخار. آن را فوق العاده به کشتی سوار در این سفر با انگیزه و تلاش محتوا که هر دو کاملا به اشتراک گذاری چشم انداز ما را به این واقعیت است.”

سیمون ماکسول مدیر عامل انگیزه تصاویر گفت: “‘Discworld” یک گنجینه ملی است و ما هیجان زده به جعل این همکاری جدید با Narrativia و تلاش محتوا. ما با هم تولید خواهد شد نشان می دهد که می خواهد دوست داشتنی شده توسط میلیون ها نفر از Discworld طرفداران در سراسر جهان در حالی که همچنین باز کردن آقا Terry Pratchett حماسه خلق و میراث به مخاطبان جدید. ما راه اندازی شد انگیزه را با کیفیت بالا انگلیسی نشان می دهد با مقیاس جهانی و تاثیر و من فکر می کنم چیزی که نمونه ای که جاه طلبی بیش از این بسیار هیجان انگیز مشارکت.”

معامله زده شد توسط راب ویلکینز از Narrativia و سیمون ماکسول از انگیزه تصاویر با تلاش محتوا. تولید کننده اجرایی برای انگیزه تصاویر خواهد بود Simon ماکسول و سام اسطوخودوس و تلاش محتوا رسیدگی خواهد شد فروش در سراسر جهان.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>