یک تکه از زندگی در نگاه یک مسلمان پارچه فروشگاه فروشنده در جنوب هند گفت: با عمیقا تحت تاثیر اومانیسم که به زیبایی تساوی انسان کرامت است.

انجام نگرفته عمیقا انسانی رویکرد مدیر آرون Karthick طول می کشد در پرداختن به شنیع ضد اسلامی در لفاظی های آلوده هندی, سیاست امروز ثابت می کند به مراتب قوی تر از هر مقیاس بزرگتر درام می توانید تصور کنید. “ناصر” یک مثال فوق العاده از آنچه می تواند انجام شود در یک بودجه زمانی که چشم انداز قوی است, اسکریپت پایین کلید و نوازندگان امتیاز تفاهم و ناتورالیسم بیش چشمگیر شکوفا می شود. مجموعه ای بیش از این دوره از یک روز در Karthick وطن از Coimbatore در غرب تامیل نادو داستان یک تکه از زندگی در نگاه یک مسلمان پارچه فروشگاه فروشنده غرق در همیشه بیشتر سمی فضای ناسیونالیسم هندو. زیبایی شات در 4:3 نسبت با یک سوپر لنز 16mm برای دریافت, قابل توجه عمق اشباع رنگ “ناصر” یک جای خواب گوهر مستحق قابل توجه جشنواره بازی.

Karthick استخدام چنین ظریف ساختار تمرکز بر mundanity از زندگی روزانه در حالی که با دقت به معرفی عناصر ناسازگار که وحشیانه آخر می آید به عنوان یک شوک حتی اگر او شده است ساخت تا به این عملا از ابتدا. وی ایجاد فضای حمایت متقابل و محبت بین نصیر (کارگردان تئاتر Koumarane Valavane) و همسرش تل (Sudha Ranganathan), زیرکانه, تهیه ظریف پرتره از شخصیت خود را به طوری که فیلم عمل می کند نه صرفا به عنوان یک محکومیت از عدم تحمل و خشونت اما یک انسانی طرح از یک فرد با آنها ما ممکن است ارتباط برقرار کردن هر روز توان آن را به یک مغازه دار پیشخدمت تحویل فرد یا دربان. “ناصر” می دهد و زندگی را به در غیر این صورت مفهوم انتزاعی از “همسایه” ارائه یک نگاه اجمالی به غیر منتظره اعماق مردم در اطراف ما که با تصویب unremarked.

یک سری از عکس و closeups ضبط کوچک تعارفات روزمره به عنوان نصیر بیدار به همسر و مادر آماده سازی در آشپزخانه. تل رفتن دور به مدت سه روز برای کمک به در عروسی ترک نصیر تا حد زیادی به مراقبت از خود را برای معلولین رشدی فرزند خوانده اقبال. به همه آنها آماده برای صبح مکان بلندگو پخش اطلاعیه از مسجد در یک طرف و ملی هندو تبلیغات دیگر.

محبوب ترین ها در انواع

در مرکز فروش پارچه که در آن ناصر آثار تزئینی نقاشی سه قابی امکانات نمادهای آیین هندو و اسلام و مسیحیت, اما آن را خالی نمایش ادیان کثرت گرایی با توجه به خطرناک ضد اسلام نظرات که معمولی سقوط از دهان رئیس خود را Manickam که هیچ علاقه ای به کارکنان خود را به عنوان چیزی غیر از دندان ها در کسب و کار. اچ ارائه می دهد برای اتصال نصیر با مردم در ابوظبی است که می تواند او را استخدام برای کار وجود دارد اما در حالی که او با توجه به امکان او باعث می شود تحویل از جمله به نخبگان پسران در مدرسه که در آن مرزها درمان او را با تحقیر. او یک استراحت در روز برای نماز در مسجد هنگام شلوغی سر و صدا و رنگ مغازه ها و شهرستان ها به طور ناگهانی قطع کردن جای سکون و سکوت.

Karthick اجتناب نمایشگاه بنابراین مخاطبان نیاز به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات از شرایط و مکالمات گاه به گاه و همچنین incitements به ضد اسلام خشونت پیش بینی شده از بلندگو. ناصر را احترام تعاملات با مشتریان نیست او را مجموعه جدا از همکاران او اما پس از آن در حالی که کارکنان شرکت در gossipy گهگاه, هاردکور, گفتگوی بورسی, کسی از او می پرسد به قرائت یکی از اشعار خود را. به عنوان او صحبت می کند ظریف کلمات نوشته شده خود را برای همسر وجود دارد آهسته پان را به سمت خود را از فروشگاه دوربین جنبش بازیگری تقریبا به عنوان یک احتیاط برجستهنگار به صورت بصری تاکید لحظه به عنوان چیزی فوق العاده ای ایستاده جدا از triteness در اطراف او. صحنه ناگهان می افزاید: به عنوان رنگ بسیار به نصیر شخصیت به عنوان مجلل رنگ کالا آشکار کرامت و عمق در یک محل تجارت و تعصب است. فضل یادداشت های مانند این را وحشت از پایان دادن به این نوع روده-پانچ که نمی ناپدید می شوند هنگامی که چراغ آمده است.

فیلمبردار Saumyananda Sahi همچنین با Karthick در اولین بازی خود ویژگی “مورد عجیب و غریب از شیوا” و این دو به نظر می رسد به کار یکپارچه با هم لایه بندی بصری هواپیما — در آغاز تل جدا از نصیر توسط یک صفحه نمایش و یا کوره — طراحی و نقاشی کردن tactility از اقدامات ساده از طریق به سادگی ویرایش closeups. غنی قرمز تن از بسیاری از پارچه در فروشگاه مانند یک عمل گرم ملیله رنگ; هر چند زندگی آسان نیست برای ناصر و خانواده اش این است که شهرستان خود را با متوسط قابل تحسین زیبایی و نیروهای نخست وزیر نارندرا نژادپرستانه حزب BJP واقعی عفونت است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im