‘ناتالی وود: آنچه باقی می ماند پشت’: فیلم نقد و بررسی

اگر شما یک ناتالی وود فن وجود دارد زیادی به درک در مورد او — او چشمک چشم بدون مزخرف مستقیم و بی واسطه از او بازیگری است. اما اگر شما بخواهید آنچه او را خاص, من فکر می کنم آن را به حال چیزی برای انجام با او چگونه ذوب نفس اماره با یک نوع از خورشید خیره شدن گرما. آن را وسوسه انگیز به مقایسه او به دونا رید یا Doris Day: middle-class زیبایی که احاطه شما در خود را سالم. در عین حال من هم فکر می کنم از ناتالی وود راه من فکر می کنم از الیزابت تیلور یا Ann-Margret — به عنوان کسی که می تواند مجموعه ای از یک صحنه در آتش است.

من برای اولین بار کشف کردند زمانی که من هشت سال در اواخر 60s چیز جزیی به نام “پنه لوپه” که در آن او با بازی یک kleptomaniac که نگه داشته در حال تغییر لباس و هویت. من بیش از حد جوان به درک که این فیلم مسخره قطعه از اواخر-استودیو-سیستم غریب, سطل زباله, اما من خیلی شیفته چوب که او شاید اولین مجری من همیشه دیدم که به من زده به عنوان جوهر از فیلم stardom. حتی در بد کمدی, او تا به حال بازی ظرافت از آدری هپبورن به عنوان دختر درب بعدی.

“ناتالی وود: آنچه باقی مانده در پشت” یک مستند HBO کارگردانی معمولی با استعداد توسط لوران Bouzereau ساخته شده است که آن را با همکاری (و در نتیجه به یک رشته کنترل) از چوب اعضای خانواده: دخترش ناتاشا گرکسون واگنر که در دوربین بسیار است که او را عملا فیلم میزبان و چوب را دو شوهر — رابرت واگنر از matinee idol او به عنوان یک ستاره کودک متاهل در سال 1957 طلاق زمانی که آنها درگیر شدند و بیش از مرکزیت زندگی حرفه ای اش و پس از آن دوباره ازدواج کرد و در سال 1972; و انگلیسی نمایندگی و تولید کننده ریچارد گرکسون (که فوت در سال 2019 است و مصاحبه در اینجا) که او بیرون پرتاب و پس از یادگیری است که او به داشتن رابطه با او ، زمانی که خیانت چوب بازی نمی کند. با توجه به گرکسون او انداخت اموال خود را از پنجره به بیرون و بعد از تغییر قفل کرده بود پلیس در گارد برای یک هفته.

محبوب ترین ها در انواع

اما پس از آن که روح مبارزه با تعریف چوب از ابتدا. متولد و در سال 1938 از مهاجران روسی او استخدام شد به هالیوود به عنوان یک ستاره کودک بود و فوق العاده دلیر با کیفیت از باور در فیلم هایی مانند “Miracle on 34th Street.” در عین حال او موضوع را به تمام استثماری fishbowl ذهن بازی که کلاسیک هالیوود تمایل به بهار در آن جوانترین ستاره های بسیاری از او به عنوان ضد جودی گارلند: یک دختر که می دانست که چگونه به ایستادن برای خود زمانی که او تحت فشار قرار دادند.

ناراضی با نقش او در گرفتن او moxie به چالش جک وارنر کردم و به حالت تعلیق در مدت 18 ماه. اما او در نهایت به در اجازه می دهد او را به انجام یک تصویر از یک سال از انتخاب خود. اول شد و “داستان وست ساید.” این مستند به ما نشان می دهد یک عکس بزرگ از چوب از اواخر 60s نشسته در سر یک میز احاطه شده توسط مدیران و گرداننده که همه مردان است. او نگاههای حق به دوربین با دانستن توازن قدرت است.

چوب نیز پیمایش در آبهای مملو از کوسه هالیوود با انتخاب به تاریخ یک کوسه پس از بعدی نمی گرفتن هر یک از آنها را بیش از حد جدی است. او مورخ الویس و فرانک سیناترا و (برای دو سال) وارن بیتی و در هر مورد به عنوان خوب به عنوان او کردم.

در طول عکسبرداری از “Rebel without a Cause” زمانی که او 16 ساله بود چوب امر با مدیر نیکلاس ری. مستند این باعث می شود هیچ اشاره ای حتی بیشتر نگران کننده تحولات ناگهانی و عمده در جوان ناتالی زندگی: یک سال پیش هنگامی که او 15 او دعوت شد به Chateau Marmont برای مصاحبه با یک ستاره مشهور هالیوود که مورد تجاوز قرار گرفته تا خشونت که او تا به حال برای رفتن به بیمارستان است. جرم و جنایت بود و سکوت در بسیار به همان شیوه که Harvey Weinstein تحت پوشش خود آهنگ: با تهدید و ترس در قربانی بخشی است که اگر او صحبت کرد تا او هرگز در این شهر دوباره. اما حتی در اینجا توانایی به حرکت گذشته یک تخلف است که وحشتناک بود بخشی از چوب انعطاف پذیری است.

“ناتالی وود: آنچه باقی مانده در پشت” است مالامال از نوع هرگز قبل دیده می شود عکس و فیلم های خانگی است که شما را وسوسه می شود به توقف فیلم و gawk در. بخشی از چوب جاذبه است که offscreen او یکی از مهمترین و خوب تنظیم شده مردم در هالیوود — اختصاص داده شده به کودکان خود به عنوان خوشحال زمانی که او کار نمی کند به عنوان زمانی که او بود و مشتاق به هدف بالا و همکاری با هنرمندان مانند Elia Kazan او مدیر “Splendor in the Grass” یا جدید هالیوود maverick Paul Mazursky که بازیگران در پررنگ-برای-خود-زمان درام تازه کار, کالیفرنیا, هوسران ها “Bob & Carol & Ted & Alice.”

چوب او را روز تاریک وجود دارد یک نقطه هنگامی که او را تنها بین او ازدواج است که او در زمان نزدیکی کشنده مصرف بیش از حد قرص های خواب آور در هنگام عکسبرداری از “مسابقه بزرگ” در سال 1965. و به جای تکان دهنده, مادرش, پس از مشورت با یک کولی fortune teller القا ناتالی مادام العمر ترس از “آب تیره.” این است که شوم یا چه ؟

بدون مقدمه این امر می تواند سخت به فکر می کنم از یک ستاره به غیر از ناتالی وود صرف ذکر است که نام reflexively conjures تا رسوایی-ورق داستان چگونه او درگذشت. مرلین مونرو, مرگ غم انگیز — مصرف بیش از حد بود که در واقع یک خودکشی است که متاسفانه مرکزی به اساطیر اما وقتی که من شنیدن نام “مرلین مونرو” من نمی به طور خودکار متمرکز در آنچه زندگی او آمد به در پایان. همان درست است از جودی گارلند.

اما نام ناتالی وودنسبتا یا نه فورا تماس تا شرایط اطراف مرگ او: تلخیص داستان است که حاضر به مرگ است. هنگامی که بدن او کشف شد و در نوامبر. 29 سال 1981 در سواحل جزیره کاتالینا به حال او غرق به طور تصادفی به عنوان رسمی پلیس و پزشکی قانونی گزارش باید همیشه حفظ شود? یا همسرش رابرت واگنر به نحوی درگیر در مرگ او در راه است که تلخیص رسانه ها بر این باورند برای 40 سال ؟

رمز و راز درصدی بیش از مستند اما زمانی که فیلم در نهایت می شود به بررسی آنچه اتفاق افتاده است (و یا ممکن است اتفاق افتاده), “ناتالی وود: آنچه باقی مانده در پشت” است نه قطعی تحقیقی ترک-بدون-سنگ unturned-و-تنظیم-به-رکورد-مستقیم وقایع است که شما می خواهید و انتظار از HBO. این فیلم را ارائه تراژدی کاملا ساده (و نه لزوما اشتباه) اما این برگ شما را با همان آزار دهنده پرسش که خالی از سکنه شده اند این مورد برای همیشه لطفا برای.

واگنر در حال حاضر 89 مصاحبه شده است در طول فیلم و با او سخن نرم و نوازشگر تن از رابطه اش با چوب و در تن نرم و پشیمانی برای آنچه اتفاق افتاده است در پایان. و او را یک بار دیگر که در طول این آخر هفته سرنوشت ساز قایق بادبانی تفرج در آن او و ناتالی دعوت کرده بود Christopher Walken, چوب و costar از فیلم “Brainstorm” (که آنها در وسط تیراندازی), Wagner خود به رختخواب رفته بود و زمانی که او برای پیدا کردن ناتالی او رفته بود.

او اذعان دارد که این دو اختلاف پیش از آن در این شب است که به سختی متهم. اما در این مستند او همچنین تلاش می کند به توضیح تنش بین خود و Walken — و می کند تا با بازگویی یک تبادل دو تا به حال در مورد چوب حرفه ای که در آن Walken گفت که او فکر چوب باید کار بیشتر یک پیشنهاد واگنر خودداری کردند ، واگنر احساس کردند که Walken نیاز به ذهن کسب و کار خود را. اما پس از آن واگنر می گوید: چیزی که ما را شگفت زده: در طول بحث با Walken او آنقدر ناراحت است که او شکست یک بطری شراب روی میز.

این یک اعتراف از عمده خشم یکی که نمی تواند کمک کند اما ما قابل تامل است. این فیلم پس از آن اشاره به این واقعیت که در مورد بازگشایی شد و در سال 2011 پس از دنیس Davern, قایق بادبانی کاپیتان گفت که او می خواهم در ابتدا به دروغ پلیس; این سناریوی جدید او ارائه شده ادعا کرد که Wagner مسئول چوب مرگ است. قانون را رد کرده است که سناریو با واگنر در سال 2018 داشتن شده است به عنوان یک “فرد مورد علاقه” در این مورد است. که نه همان چیزی که به عنوان یک مظنون. اما سال 2011 تحولات مطرح شده بیشتر شک و تردید در مورد سوال اساسی از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است و این مستند در مصاحبه با دنیس Davern (یا کاوش در نسخه خود را از حوادث) برگ مخاطبان حلق آویز.

همه از این می تواند به نظر می رسد بی مزه و خوفناک. در عین حال من فکر می کنم یکی از دلایلی که ناتالی وود, مرگ هنوز ما ثابت — و ما تقریبا نیاز به یک توطئه برای توضیح آن این است که بر روی صفحه نمایش هر چند شاید نه کاملا یک بازیگر بزرگ او همیشه مثل یک نیروی زندگی است. او به شما احساس می کنید چیزی زیرا او احساسات خود را خیلی واضح است. او ستاره سینما به عنوان کتاب باز با خود پر شکوه و جلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>