Nathan Fillion در ارائه صدای خود را به الکسا تعاملی ‘Starfinder’ و راز خوب Sci-Fi

با بسیاری از نقاط جهان هنوز هم در گیر یک coronavirus موظف مستند و اکثر تلویزیون و تولید فیلم هنوز در مکث تئاتر از ذهن به سبک محتوا می تواند ظهور به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای مدرن روز فرار از واقعیات است. حداقل این چیزی است که آمازون بانکی در جدید خود را با صوتی تعاملی بازی برای الکسا, “Starfinder.”

آمازون با همکاری Paizo به نوبه خود دومی را “Starfinder,” محبوب sci-fi میز roleplaying بازی را به یک تجربه صوتی که شنونده/بازیکن را کنترل نتیجه داستان است. کسانی که با الکسا-دستگاه را فعال کنید نیاز به سادگی می گویند “الکسا, باز کردن ‘Starfinder’ بازی” قبل از اینکه استقبال رایگان قسمت خلبان که عرضه در ماه دسامبر 2019 اگر چه آنها نیاز به پرداخت $1.99 در هر قسط برای قسمت 1-3 که عرضه در روز چهارشنبه. سه بعدی عرضه خواهد کرد و در ماه اکتبر.

“Starfinder” با آن موسیقی و جلوه های صوتی می آید در سراسر به عنوان چیزی شبیه به یک رادیو در بازی اول تا الکسا دهید شنونده را انتخاب کنید شخصیت خود را. از آنجا الکسا به طور منظم میافزاید و می پرسد شنونده را به یک جهت حرکت می کند شخصیت خود را تلافی در حالی که تحت حمله توسط یک باند راهزنان و یا آنها سعی می کنید برای صاف کردن-صحبت کردن راه خود را خارج از آن ؟ آیا آنها سعی می کنند برای جلوگیری از آسیب های اطرافیان و یا آنها رویکرد آنها — و اگر آنها رویکرد چه می گویند ؟ جهان بر این اساس واکنش نشان می دهد. و فقط مانند بسیاری از ورزش های بازیکنان اغلب به رول 20 طرفه مرگ (یا الکسا می توانید رول برای آنها) برای تعیین میزان موفقیت خود را تلاش هستند هر دو در داخل و خارج از مبارزه است.

آن را نشان دهنده کاملا آزمایش برای آمازون با استفاده از الکسا به عنوان یک وسیله نقلیه برای داستان سرایی به جای فقط یک مناسب ابزار خانگی. اسکریپت آمازون می گوید: بیش از 745 صفحات و در زمان ترکیب 125 ساعت در استودیو برای ضبط تمام نتایج ممکن است در نتیجه تا 13 ساعت از گیم پلی. آن را نیز به خود جلب درخشان, صدای بازیگران از جمله “تاریخ و زمان آخرین از ما بخش دوم را” لورا بیلی و Nathan Fillion که هیچ غریبه ای به علمی تخیلی و فانتزی محتوا مانند “Starfinder.”

برای Fillion, ضبط در “Starfinder” بود یک پروژه که coronavirus همه گیر نیست در حال حاضر بیش از حد از ناراحتی. این “Firefly” “قلعه” و “تازه کار” ستاره انجام داده voicework قبل از و در حال حاضر دارای یک تنظیم ضبط در خانه. شخصیت او که به نظر می رسد در قسمت سوم, یکی از اصحاب که به نظر می رسد در طول داستان است که بازیکن می تواند تعامل با. او نقش یک مرد که متوجه می شود که برادرش کشته شده است و رانده شده در تلاش خود را برای رسیدن به پایین از آنچه اتفاق افتاده است.

“من فکر می کنم این راز به خوبی sci-fi,” او می گوید انواع. “Sci-fi می توانید بزرگ واقعا بزرگ و پر اب و تاب, اجازه دهید بگویم فقط به خاطر آن بزرگ است. آن زیاد است. فضایی است که همه چیز بزرگ است. اما هنگامی که شما شروع به صحبت کردن در مورد افراد واقعی با یک انگیزه واقعی آن به ارمغان می آورد آن را به پایین به زمین است.”

و گذشته از اینکه در بازگشت به sci-fi فرم برای Fillion, او می گوید آن را نیز نشان دهنده یک گام رو به جلو از نظر آینده از سرگرمی است که به طور فزاینده ای تعاملی است. Fillion بازی از چند قسمت خود را — برخی, خود ارضایی, برخی همراه با دوست دختر خود را — و مقایسه آن روز که در آن خانواده ها را جمع آوری در اطراف برای یک رادیو بازی اما با درجه ای از مشارکت نشان دهنده این راه امروز سرگرمی رهبری است.

“اولین پروژه اینترنت شد ‘دکتر وحشتناک را به آواز خواندن همراه, وبلاگ’ و من به یاد داشته باشید در آن زمان مردم نیست که از ذهن است که اینترنت می تواند یک منبع سرگرمی راه آن امروز است,” او گفت:. “راه ما جریان راه وجود دارد بسیاری از جریان شبکه – بیشتر جریان شبکه های مناسب از شبکه های تلویزیونی در حال حاضر. آن را عجیب و غریب, کوانتومی تغییر است که رخ داده است.”

او اشاره می کند که در سیستم عامل های مانند آمازون نخست تصویری بینندگان می توانند با محتوای خود را در یک کوچکتر راه: با کلیک کردن بر روی صفحه نمایش خود را به جلو و یک بازیگر IMDb صفحه. چیزهایی مانند “Starfinder” او می گوید: فقط یک گام در این جهت است.

“این نوع از مشارکت با سرگرمی این ایده که قادر به شرکت قادر به نه تنها کشیدن اطلاعات از سرگرمی است اما قادر به در واقع خود را تحت تاثیر قرار, جهت, کاملا, که جایی است که آن را” او رفت.

همانطور که برای کسانی که پریدن به “Starfinder,” Fillion چند نکته در بهترین تجربه بازی: قرار دادن کنار وقفه پیدا کردن جایی راحت یک رفع خستگی قبل از شروع و پس از آن پرش در. و به عنوان دور به عنوان داستان می رود او را تشویق می کند تا بازیکنان بیش از حد آویزان کردن در مورد تصمیمات آنها می تواند ساخته ام — همه بیش از حد معمول در معرض خطر در هر شکل از سرگرمی که در آن بیننده/شنونده باعث می شود تماس های.

“تنها خطر در این بازی این است که احساس” چه می شود اگر من دیگر چیزی؟’ اگر آن را به شما می دهد دو انتخاب شما یکی را انتخاب کنید و شما فکر می کنم ‘آه چه می شود اگر من دیگر چیزی؟’ زندگی نمی کنند, در آن لحظه,” او می گوید. “زندگی در لحظه به جلو. زندگی در حرکت رو به جلو. که کلید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>