National Enquirer شکایت افترا توسط برادر, جف بزوس,’ دختر ادعا او را ارائه نمی دهد, برهنه, عکس

ملی Enquirer و پدر و مادر خود را رسانه های آمریکایی که متهم به افترا توسط مایکل سانچز برادر جف بزوس,’ دختر لورن سانچز در یک طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه.

در کت و شلوار آقای سانچز اصرار دارد که او تا به حال نه نوک خاموش Enquirer در مورد بزوس’ امر با خواهر او و که او نمی عرضه برهنه یا آشکار عکس از بزوس و خانم سانچز به انتشار.

در بیانیه ای به انواعرسانه های آمریکایی گفت: “این پرونده توسط آقای سانچز است که آخرین تلاش خود را به چشم پوشی از حقیقت و بازنویسی تاریخ است. این واقعیت که ما را حفظ کرده اند در سراسر است که آقای سانچز ملی به فروش می رسد Enquirer داستان در مورد خواهر او در رختخواب بود و تنها منبع برای آن گزارش. خود را بیهوده و بیمعنی طرح دعوی در دادگاه بر چه واقعی خود را انگیزه خود را از حرص و طمع است.”

آقای سانچز به طرح دعوی می کند استناد به طور گسترده ای گزارش شده 2018 قرارداد او وارد شده با امی که او را به پرداخت $200,000 در ازای دادن این شرکت به حقوق نشر و مجوز های پیام های متنی و عکس های مستند رابطه بین بزوس و لورن سانچز.

این آخرین به نوبه خود عجیب و غریب و بیزانس مورد که ظهور در سال گذشته پس از شرکت آمازون جف بزوس شارژ که ملی Enquirer تا به حال درگیر در یک طرح به باج خواهی و گرفتن او را از طریق تهدید به انتشار عکس های برهنه و صریح متون رد و بدل شده بین او و لورن سانچز. بزوس, ثروتمندترین فرد ادعا کرد که رژیم سعودی بود خشمگین بیش از پوشش های واشنگتن پست (که بزوس صاحب) از قتل مخالف نگار جمال Khashoggi. او اظهار داشت که رسانه های آمریکایی که دارای روابط عربستان سعودی, تهدید به انتشار عکس خصوصی و متون مگر اینکه بزوس به پایان رسید او تحقیق چگونه Enquirer به دست آمده از آنها. امی همچنین خواستار آن شد که واشنگتن پست متوقف گزارش امی را به اتهام سیاسی در دنبال بزوس داستان.

رسانه های آمریکایی قبلا گفته بود که آقای سانچز بود “منبع واحد” برای National Enquirer را پوشش بزوس’ امر با لورن سانچز و آقای سانچز “ارائه تمام مواد را برای ما بررسی… هیچ دخالت توسط هر شخص ثالث دیگر ندارند.”

در پرونده خود آقای سانچز مدعی است که امی بیانیه بود “نادرست و توهین آمیز” و که در میان چیزهای دیگر آن را “ویران آقای سانچز حرفه ای حرفه ای و شهرت نابود ارزشمند روابط رسانه ها هستند که به ‘ابزار’ از تجارت خود را و سمت چپ او را جدا از خانواده خود را.”

در بیانیه ای به انواع, یک وکیل برای آقای سانچز, Jonathan جنکینز از جنکینز Kayayan LLP گفت: “مایکل طرح دعوی در دادگاه برای خود صحبت می کند. ما مشتاقانه منتظر به روز ما در دادگاه.”

مایکل سانچز ادعا کرد او را نمی عرضه National Enquirer با “مستهجن مواد (که برخی از آنها ظاهرا به تصویر کشیده شده خود را خواهر) یا بسیاری از دیگر مواد موجود در TNE داستان در مورد امر است.” او ادعا کرد یک شعار جستجو و حسابرسی از خود را در کامپیوتر و دستگاه های الکترونیکی تایید کرد که او تا به حال هرگز در اختیار داشتن به خطر انداختن عکس.

به جای سانچز را طرح دعوی در دادگاه نشان می دهد عربستان سعودی “به احتمال زیاد” یکی از Enquirer دیگر منابع برای بزوس-لورن سانچز مواد و که عربستان سعودی تا به حال هک بزوس’ تلفن به دست آورده و دسترسی به اطلاعات خصوصی.

در ژانویه U. N. کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی و تجزیه و تحلیل به سفارش بزوس گفت: شواهد پیشنهاد کرد که عربستان شاهزاده محمد بن سلمان بود پشت یک هک از بزوس ” آیفون “در تلاش برای تحت تاثیر قرار اگر نه سکوت واشنگتن پست گزارش در عربستان سعودی است.” بزوس دریافت کرده بود تصویری از طریق Facebook WhatsApp از عربستان رهبر شخصی تلفن همراه در سال 2018 اجازه داده است که بزوس’ گوشی به ردیابی با توجه به تجزیه و تحلیل. دولت عربستان را رد کرده است دخالت در اتهام هک.

سانچز اذعان می کند در طرح دعوی در دادگاه است که او ارائه اطلاعات به National Enquirer. اما او ادعا می کند این دلیل بود که او در تلاش بود برای به تاخیر انداختن انتشار داستان و عدم است که او تلاش برای “به حداقل رساندن عواقب برای خواهر خود را با ساخت یک معامله به همکاری استراتژیک با متهمان در بازگشت برای کنترل بیش از داستان روایت (یعنی ‘داستان عشق’ در مقابل ‘کثیف خارج از ازدواج خیانت’) و زمان.”

پیش از Enquirer گزارش در مورد بزوس این امر با لورن سانچز (همسر سابق از تلاش رئیس اجرایی پاتریک Whitesell), بزوس اعلام کرد که او و همسرش مکنزی شد طلاق گرفتن.

سانچز را طرح دعوی در دادگاه در برابر National Enquirer و امی به دنبال نامشخص خسارت پولی. کت و شلوار واصل شد 27 مارس در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا. کت و شلوار نام به عنوان متهمان امی ملی Enquirer AMI مدیر عامل دیوید دماغ و امی رئیس محتوای افسر دیلن Howard.

در پرونده خود آقای سانچز به نقل از یک ایمیل به او گفته دریافتی از هوارد که گفت:, “داستان ناگفته – اگر شما می – شده است گفت که چگونه ما کشف [بزوس-لورن سانچز] داستان. من صرفه جویی در آن را برای من سنگ قبر.”

کت و شلوار شناسایی مایکل سانچز به عنوان مالک و مدیر عامل محور مدیریت یک “هالیوود مبتنی بر مدیریت استعداد و فیلم و تلویزیون تولید شرکت است. کار او اغلب شامل تنظیم بهینه سازی و گهگاه سرکوب پوشش رسانه ای از مشتریان با مشخصات بالا.”

در ضمن در ماه ژانویه این سال مایکل سانچز واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا که بزوس و امنیتی رئیس گاوین د بکر دروغ گسترش اطلاعات که آقای سانچز به حال عرضه برهنه عکس به National Enquirer. وکلای بزوس و ده بکر پاسخ داد در دادگاه تشکیل پرونده که آقای سانچز ادعاهای بی اساس بودند و که او طرح دعوی در دادگاه به مبلغ “اخاذی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>