National Geographic بدست استیو جیمز شیکاگو Docuseries ‘شهر خیلی واقعی’

Steve James’ buzzy ساندنس docuseries “شهر خیلی واقعی” فرود آمد در نشنال جئوگرافیک.

Nat Geo به دست آورد تا این سری که طول می کشد یک چند وجهی نگاه در شیکاگو و تاریخچه آن-ساخت 2019 شهرداری, انتخابات است و پوشش آن را برای یک سقوط برتر.

این مجموعه را تحسین کرد از جیمز که کار قبلی شامل “امریکا به من” و “حلقه رویاها” و دیرین تولید شریک Zak پیپر.

آن شروع می شود در اواسط تابستان 2018 زمانی که رام امانوئل شهردار شوکه شهرستان با اعلام او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد و به پایان می رسد در بهار 2019. بی سابقه 21 نامزد ظهور در متنوع و شلوغ زمینه به عنوان آنها را در تعامل بدون نگه می دارد-منع نبرد برای یک شانس برای شکل دادن به شهر های آینده.

این مجموعه تولید شده توسط شرکت کنندگان و Kartemquin فیلم و در اصل شامل چهار یک ساعت قسمت, اما, Nat Geo خواهد شد به طور انحصاری برتر یک پنجم قسمت که به شرح زیر COVID-19 همه گیر و اجتماعی قیام زیر جورج فلوید مرگ است.

اخبار کسب اعلام شد در طول Nat Geo مجازی summer تور مطبوعاتی, که همچنین, ویژه, بیت زیر از اخبار:

  • Nat Geo شنود گذاشته است “بیگانه” ستاره Sigourney Weaver, به روایت آن “اسرار نهنگ” طبیعت سری است که تواریخ نهنگ راه زندگی و چالش های خود و پیروزی در همیشه در حال تغییر ، علاوه بر این شبکه اعلام کرد که جیمز کامرون را به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه که قرار است به اکران در روز زمین 2021.
  • Thor خودش Chris Hemsworth است teaming با Nat Geo به ارائه “کوسه در ساحل” (عنوان کار) ویژه ای که تیتر Sharkfest 2021 و دیدن Hemsworth عازم یک ماموریت برای کشف حقیقت پیچیده در پشت افزایش هشدار دهنده در حمله کوسه در استرالیا.
  • Nat Geo بررسی 470,000 جدید محرمانه فایل های دیجیتال که در مورد یافت شد اسامه بن لادن, Abbottabad, ترکیب. اکران هفت. 10 شبکه را “بن لادن هارد دیسک” ویژه ارائه خواهد شد بینش از سیا profilers جنایی روانشناسان اسلامی کارشناسان نظامی و همچنین مردانی که شخصا می دانستم که بن لادن است.
  • با COVID-19 بسیار زیادی را در ذهن این شبکه greenlit خاص به نام “ویروس شکارچیان” تولید شده توسط شبکه خبری ABC’ لینکلن Square Productions, که خواهد شد بگویید داستان از کارشناسان در حال حاضر جستجو برای شناسایی زنجیره ای از حوادث است که می تواند آینده جهانی همه گیر. ویژه برتر خواهد شد Nov. 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>