ملی مادون خط لوله گزارش نهایی حساب نمی کند برای Covid-19 رکود

گزارش نهایی توسط کارگروه ملی زیرساخت های خط لوله ساخته شده بود در روز پنج شنبه در یک محیط به دور از یکی که در آن وزیر دارایی Nirmala Sitharaman راه اندازی خط لوله و منتشر شده یک گزارش موقت در دسامبر 31.

هنوز گزارش نهایی شامل همان خوش خطوط رشد اقتصادی پیش رفتن. تنها تغییر از موقت و نهایی, گزارش, در, رشد, است که گزارش نهایی ندارد اسمی تولید ناخالص داخلی رشد تخمین می زند که وجود دارد در گزارش موقت اما حذف شده از گزارش نهایی.

“ما انتظار داریم در هند-تولید ناخالص داخلی به بهبود می یابند در پنج سال ابتدای مالی 2021 (2020-21 به 2024-25) و” گزارش یک ارزیابی انجام شده از گزارش موقت بود که در قبل از Covid-19 جهان است.

همچنین بخوانید: Covid-19 تعداد: آخرین اطلاعات در موارد و مرگ و میر در هند و جهان

در واقع Covid-19 و تاثیر آن بر رشد اقتصادی هند مرکز و ایالات متحده’ هزینه های سرمایه, تاثیر بر کار و در پروژه های زیربنایی شده است در هر نقطه ذکر شده در این گزارش است.

در جای دیگر در این گزارش این گروه ضربت اعلام کرده است: “هند تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به تدریج حرکت به سمت بالا در این پنج سال با شروع از مالی 2020 لنگر انداخته تا از بخش مالی ترازنامه معکوس deleveraging فاز با شرکت ها شروع به اهرم برای بودجه capex منجر به رشد و نتیجه حاصل از سیاست ها و اصلاحات مانند کالا و خدمات مالیات و عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی قرار 2016.”

همچنین بخوانید: 65,000 تومان cr بسته های مورد نیاز برای فقیر هدف شدنی است: Raghuram راجان

“ظرفیت بهره برداری است انتظار می رود به گرفتن نتیجه در بهبود سرمایه گذاری چرخه. آن است که با توجه به اینکه زیرساخت های توسعه است که یک فاکتور بسیار مهم برای تقویت اقتصاد ارائه بهبود چشم انداز رشد” آن را می گوید.

گزارش موقت منتشر شده در تاریخ 31 دسامبر تا به حال پیش بینی تولید ناخالص داخلی اسمی برای 2020-21 به رشد 10.5 درصد در مقایسه با تجدید نظر در برآورد 2019-20. برای 2024-25 این گزارش تا به حال پیش بینی تولید ناخالص داخلی اسمی تومان 365.5 تریلیون. رسیدن به علامت است که به طور متوسط نیاز اسمی تولید ناخالص داخلی نرخ رشد 12.2 درصد سالانه از 2020-21 به 2024-25.

این 2020-21 بودجه اتحادیه تا به حال پیش بینی رشد اسمی برای سال در 10 درصد و 2019-20 اقتصادی بررسی تا به حال پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی واقعی از 6-6.5 درصد است. با همه گیر و حاصل سراسر کشور مستند, همه از بودجه برآورد در حال حاضر ایستاده و باطل و از درجه اعتبار ساقط است. مرکز اذعان کرده است که در آن نیاز به بیرون آمدن با بینی, اما را تنها پس از وجود دارد این است که برخی از ثبات در پیش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>