ملی آماری کمیسیون نخواهد انتشار سازمان خدمات ملی را مصرف کننده صرف گزارش

بیش از یک ماه پس از ملی آماری کمیسیون امنیت ملی) رئیس Bimal کومار Roy گفت: این مقام بررسی گزارش نشان دادن شیب هزینه های مصرف کننده برای اولین بار در بیش از چهار دهه خواهد بود ساخته شده در مکان های خودمختار اطلاعات بدن تصمیم گرفت در برابر انتشار گزارش.

وقتی پرسیده شد که چرا شورای امنیت ملی از رفتگان خود را زودتر مشاهده روی گفت: “من سعی کنید. من ساخته شده یک پیشنهاد (در یک جلسه شورای امنیت ملی در تاریخ 15 ژانویه) به انتشار این نظرسنجی اما پیدا نکردم پشتیبانی می کند. من قرار داده و در این پیشنهاد به عنوان رئیس اما آن را نمی توانید از طریق. من نمی توانم بگویم هر چیزی بیشتر در حال حاضر.” یک منبع گفت: رئیس آمار Pravin Srivastava اعتراض به انتشار داده های نظر سنجی در جلسه شورای امنیت ملی. اما یک عضو شورای امنیت ملی مطرح شده اعتراض و فشرده داده می شود ساخته شده است. فرد را نمایش نمی گنجانیده شده در این دقیقه از این جلسه منتشر شده در میان اعضای یک فرد آگاه از توسعه گفت. “این افزایش ابرو در شیوه ای که در آن بحث و گفتگو صورت گرفت و در شورای امنیت ملی” این منبع گفت.

در این دیدار ملی آماری دفتر (سازمان خدمات ملی است) بررسی طراحی و بخش تحقیقات به ارائه برجسته مسائل را با داده ها و دلایل شیب در هزینه های مصرف کننده. شورای امنیت ملی یک apex بدن نظارت بر این کشور آماری سیستم توصیه می شود انجام تازه back-to-back نظرسنجی در هزینه های مصرف کننده در FY21 و FY22 با بهبود روش. دولت در هفته گذشته راه اندازی یک کارشناس کمیته رهبری رئیس سابق آمار Pronab Sen به کار دوباره این نظرسنجی جدید در هزینه های مصرف کننده استفاده شده است که برای استخراج برآوردهای رسمی بر فقر و نابرابری در هند.

این مرکز تصمیم به آشغال رسمی بررسی FY18 انجام شده توسط سازمان خدمات ملی پس از کسب و کار استاندارد گزارش شده در ماه نوامبر است که هزینه های مصرف کننده کاهش 3.7 درصد بین FY12 و FY18. “با توجه به تجزیه و تحلیل و دیدگاه های اعضای آن توافق شد که خانواده مصرف کننده هزینه های داده های نظر سنجی نیست به اندازه کافی حساس را به تصرف خود تغییرات قابل توجهی در رفتار مصرف به ویژه کسانی که کالا و خدمات ارائه شده از طریق رفاه اجتماعی برنامه های” با توجه به دقیقه از جلسه بررسی استاندارد کسب و کار.

به گفته کارشناسان کاهش در هزینه های مصرف کننده ضمنی است که فقر نسبت در کشور ممکن است رشد شاخص تا برای اولین بار در چند دهه. “این توصیه می شود که نتایج این تحقیق ممکن است منتشر شده در اين فرم و نه استفاده به عنوان پایه ای برای تجدید نظر در سال پایه شاخص های کلان اقتصادی شاخص” شورای امنیت ملی دقیقه بیشتر گفت.

Sen است که عنوان کمیته های تخصصی به دوباره کاری در این بررسی گفت: زمینه کار را چالش با توجه به تظاهرات اخیر در برابر تابعیت متمم قانون 2019 در سراسر کشور است. “ما می رویم به مشکلات جدی در انجام این نظرسنجی از هم اکنون در. یک احتمال وجود دارد یک مقدار عادلانه از غیر پاسخ که در واقع می تواند آلوده اطلاعات بسیار بد” Sen گفت.

این سازمان خدمات ملی به مشاهده مواردی از حملات در این زمینه آن افسران به خصوص در کشورهایی مانند بنگال غربی کرالا و Uttar Pradesh, عمدتا به دلیل کمبود اعتماد. مردم از ترس که این بررسی ماموران در حال جمع آوری اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین تابعیت خود را.

در شورای امنیت ملی جلسه تصمیم بر آن شد برای تجدید نظر در سبد اقلام مورد استفاده برای نقشه های مصرف خانوار به توجیه برخی از مواد غذایی یا غیر غذایی و اضافه کردن امکانات جدید. شورای امنیت ملی همچنین توصیه می شود از گرفتن یارانه به شیوه ای بهتر همراه با خدمات آنلاین مصرف توسط خانوار. بیشتر طول پرسشنامه “ممکن است بهینه سازی شده برای حدود 45 دقیقه” با توجه به یکی دیگر از تصمیم های گرفته شده توسط شورای امنیت ملی است.

این اولین بار است که دولت رسما تصمیم به انتشار یک نظرسنجی گزارش پس از اتمام آن است.

مخارج مصرف کننده در نظرسنجی کمک به تعیین سال پایه برای کلید های کلان اقتصادی کشور از جمله تولید ناخالص داخلی. این گزارش که مورد تایید برای انتشار توسط یک گروه کاری در ماه ژوئن 2019 شد نکردن به دلیل “سوء یافته”. پس از گزارش خبری در نوامبر سال 2019 آمار و برنامه اجرای وزارت با صدور بیانیه ای گفت این تصمیم گرفته بود به قراضه بررسی به دلیل “کیفیت داده ها” مسائل.

دولت مشورت نکرده شورای امنیت ملی قبل از دور انداختن این گزارش. بیش از 200 اقتصاددانان و دانشگاهیان نوشته شده بود نامه ای سرگشاده در نوامبر سال گذشته خواستار استقلال بیشتر کشور های آماری سیستم و آزادی فوری مصرف کننده صرف اطلاعات.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>