تئاتر ملی پخش آنلاين درایو در طول Coronavirus است یوتیوب آمار

رایگان تئاتر ملی جریان آن ضربه انگلستان تولید “یک مرد دو Guvnors” بازیگران James Corden تا به حال نزدیک به یک میلیون بازدید در یوتیوب از رفتن زندگی می کنند پنج شنبه شب.

بیش از 200 ، 000 نفر گوش زندگی می کنند به تماشای تئاتر ملی جریان در یوتیوب در 7PM انگلستان وقت شب گذشته و این رقم تا آنجا افزایش یافته است به 970,000.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ملی تئاتر در حال ساخت به صورت رایگان در دسترس تعدادی از محصولات آن است که قبلا فیلم برداری و نمایش زنده در سینما.

ابتکار جدید تئاتر ملی در خانه می آید در زمانی که تئاتر تعطیل هستند در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از coronavirus اجتماعی فاصله گرفته است. نزدیک به 50 تولیدات سراسر لندن پایان غرب زمین به توقف از 16 مارس.

“یک مرد دو Guvnors” که James Corden, برنده جایزه تونی شد و اولین تئاتر ملی تولید شود جریان است و در دسترس در تقاضا در تئاتر کانال یوتیوب به مدت هفت روز و در مجموع.

تولیدات آینده خواهد شد صفحه نمایش زندگی می کنند هر پنج شنبه در 7بعد از ظهر به وقت محلی. آنها عبارتند از سالی Cookson مرحله اقتباس از شارلوت برونته “جین ایر” در 9 آوریل Bryony Lavery اقتباس از رابرت لوئیس استیونسون “جزیره گنج” در آوریل 16 و “شب دوازدهم” در آوریل 23 شامل Tamsin Greig به عنوان Malvolia در شکسپیر کمدی کلاسیک.

تئاتر ملی در خانه جریان های رایگان هستند. بیننده می تواند در صورتی که می خواهید کمک مالی برای حمایت از تئاتر است که بسته تا ژوئیه در اولین.

تئاتر ملی گفت که بیش از £50,000 ($61,300) اهدا شده بود در جریان شب گذشته.

یک تئاتر ملی سخنگو گفت: “ما لمس و غرق مردم و سخاوت در جریان شب گذشته را دیدم که ما جمع آوری بیش از £50,000 ($61,300).”

ریچارد باقلا “یک مرد دو Guvnors” برای اولین بار در سال 2011 در تئاتر ملی کارگردانی شده توسط Nicholas Hytner و بعد از انتقال به برادوی است.

دیروز, اندرو لوید وبر اعلام کرد او به جریان تولید از یکی از فیلم های موزیکال به صورت رایگان در یوتیوب در هر هفته در طول coronavirus بحران شروع با 2000 اقتباس از “Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat” امشب در 7بعد از ظهر به وقت محلی برای 48 ساعت.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>