سازمان ملل نزدیک مرزهای پس از اعلام کرد که اروپا جدید ‘کانون’ از coronavirus

صادر شده در: اصلاح:

کشورها در سراسر جهان در روز شنبه در ادامه به نزدیک مرزهای تحمیل دقیق ورود و قرنطینه الزامات و محدود کردن اجتماعات بزرگ در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

تبلیغات

شرکت اپل گفت: آن را تمام فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان خارج از چین تا مارس 27. اپل بازگشایی تمام 42 از آن مارک فروشگاه در چین روز جمعه به عنوان گسترش ویروس در سرزمین اصلی چین کاهش یافته است.

کشورهای توقیف و موزه ها و جاذبه های گردشگری و, رویدادهای ورزشی, به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس انتقال با بیش از 138,000 نفر در سراسر جهان آلوده و بیش از 5000 مرده است.

کلمبیا گفت: آن را به نزدیک مرزهای خود با ونزوئلا و جلوگیری از بازدید کنندگان که در اروپا یا آسیا در حالی که ایالات متحده ممنوعیت ورود برای بسیاری از افراد از قاره اروپا شد و با توجه به شروع نیمه شب جمعه.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید اروپا تبدیل شده است این بیماری همه گیر در حال حاضر کانون پس از گزارش بیشتر موارد و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب به غیر از چین که در آن coronavirus سرچشمه در ماه دسامبر گذشته.

عربستان سعودی را به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته شروع یکشنبه, دولت, خبرگزاری آبگرم گفت: تایوان نیاز مسافران از سرزمین اصلی اروپا و بریتانیا و ایرلند به خود منزوی برای 14 روز در حالی که نیوزیلند اجرا اقدام مشابهی را برای همه کسانی که از ورود به کشور.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نیز نامیده می شود در کشتی کروز منبع اصلی عفونت در برخی از کشورها نه به آمدن به نیوزیلند تا 30 ژوئن.

“در کنار اسرائیل و تعدادی از جزایر اقیانوس آرام که به طور موثر خود را بسته مرز این تصمیم به این معنی نیوزیلند را باید وسیع ترین اعم و سخت ترین مرز محدودیت از هر کشور در جهان است,” او گفت:.

این کشور فقط شش مورد تأیید و تا به حال هیچ مرگ و میری اما protocol wine studio گفت که تعداد ناچار خواهد رفت.

“همین دلیل است که در نهایت ما باید به سختی و ما باید زود,” او گفت.

رئیس جمهور شیلی سباستین Pinera اعلام کرد بان کی مون در رویدادهای عمومی با بیش از 500 نفر در روز جمعه پیوستن به کشورهایی مانند استرالیا که در آن این ممنوعیت را به اجرا در آمده در روز دوشنبه.

بریتانیا را معرفی قوانین اضطراری در هفته آینده به ممنوعیت تجمع جرم گفت: یک منبع دولتی تشدید بحران برنامه ریزی که از منتقدان گفته بود بیش از حد آرام است.

پایتخت فیلیپین مانیل به 12 میلیون نفر اعلام کرد شب حکومت در روز شنبه و خواست مراکز خرید نزدیک به یک ماه.

“برای محدود کردن گسترش ویروس ما نیاز به محدود کردن جنبش مردم است. ما در حال کند کردن حرکت مردم در مترو مانیل” گفت: خوزه آرتورو گارسیا مدیر کل شهری سازمان توسعه مانیل.

چین عفونت های جدید در حال سقوط

در حالی که عفونت همچنان به صعود در سراسر جهان در سرزمین اصلی چین تعداد موارد جدید در حال سقوط است.

تعداد coronavirus موارد وارد شده به سرزمین اصلی چین از خارج از کشور پیشی گرفتن تعداد محلی انتقال عفونت های جدید برای اولین بار در روز جمعه آمار منتشر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت نشان میدهد در روز شنبه.

سرزمین اصلی چین تا به حال 11 جدید موارد تایید شده در روز جمعه از هشت مورد یک روز زودتر, اما تنها چهار نفر از کسانی که در این ویروس کانون هوبئی استان شد به صورت محلی منتقل می شود.

هوبئی در حال حاضر دیده می شود عفونت های جدید پاییز برای نه روز مستقیم. تمام چهار مورد جدید در روز جمعه از پنج روز زودتر در استان ووهان.

آنفولانزا مانند ویروس آلوده 80,824 مردم در سرزمین اصلی چین این کمیسیون گفت.

مغازه های ورزشی, موزه ها شاتر

در تلاش برای محدود کردن آسیب های اقتصادی از یک بیماری همه گیر است که آلوده ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان تصویب بسته کمک های که ارائه رایگان تست و پرداخت مرخصی استعلاجی.

ارتش ایالات متحده گفت: آن را متوقف بیشترین مسافرت داخلی گسترش زودتر محدودیت در مسافرت های بین المللی برای آن بیش از یک میلیون فعال-سربازان وظیفه در سراسر جهان است.

ممنوعیت سفر را با چکش شرکت های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی در سراسر جهان در حالی که بازارهای مالی شده ضربه وحشت فروش این هفته.

تاثیر coronavirus در زندگی روزمره نیز تعمیق.

دولت چک بسته خواهد شد اکثر مغازه ها و رستوران ها از اوایل روز شنبه با استثنا از جمله مواد غذایی و فروشگاه ها و داروخانه ها و ایستگاه های گاز.

در پاریس برج ایفل موزه لوور و کاباره مولن روژ بسته خود را درب. به موزه اسمیتسونیان در واشنگتن آماده می شدند برای انجام این کار در روز شنبه و تئاتر برادوی در نیویورک رفت و تیره.

بوسیدن از سنگ Blarney یکی از ایرلند ترین و توریستی سنت متوقف شد.

جهانی تقویم ورزشی نیز در سمت چپ ژنده پوش با مسابقات بزرگ لغو و یا به تعویق افتاد مجبور به ادامه بدون تماشاگر.

اما ورزش را بزرگترین نمونه ممتاز ویژه نمایش های بازی های المپیک, هنوز هم ادامه به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به توکیو دهندگان.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>