سازمان ملل به طور فزاینده ترس از بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه رکود جهانی

امید coronavirus خواهد بود موجود به چین رفت در روز جمعه به عنوان عفونت به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان کشورها آغاز شده و انبارش تجهیزات پزشکی و سرمایه گذاران در زمان پرواز در انتظار یک رکود جهانی.

تبلیغات

قیمت سهم بودند در مسیر برای بدترین هفته پس از بحران مالی جهانی در سال 2008 به عنوان ویروس-اختلالات مربوط به مسافرت های بین المللی و زنجیره تامین سوخت ترس از رکود اقتصادی در ایالات متحده و منطقه یورو.

بازار سهام ایالات متحده کاهش یافت و به اصلاح خاک با معیار S&P 500 شاخص پایین تر از 4 درصد در روز پنج شنبه به گسترش بازار تار و مار که در حال حاضر قطعه قطعه بیش از 10% از بسته شدن آن اوج on Feb. 19.

“بازارهای در حال رای دادن و گفت: آنها فکر می کنم ایالات متحده آمریکا است که در راه خود را به رکود اقتصادی” گفت: Chris Rupkey اقتصاددان ارشد در MUFG در نیویورک است.

“و رک و پوست کنده در این مرحله پس از coronavirus مربوط به کاهش سرعت در برنامه سفر است که گران زنجیره تامین جهانی جدا از آن خواهد شد یک معجزه اگر ما جلوگیری از رکود است.”

سرزمین اصلی چین – که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته – گزارش 327 موارد جدید در روز جمعه به پایین ترین سطح از ژانویه. 23.

اما با عفونت های جدید گزارش شده در سراسر جهان در حال حاضر بیش از آن در چین و سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: حتی کشورهای ثروتمند باید آماده.

“هیچ کشور باید فرض کنیم آن را نمی توانید موارد است که می تواند یک اشتباه مهلک کاملا به معنای واقعی کلمه” Tedros گفت: با اشاره به ایتالیا که در آن 17 نفر کشته شده اند در اروپا بدترین شیوع.

یک همشهری چوب خط نشان داد تقریبا 10 کشور گزارش خود را برای اولین بار ویروس موارد در طی 24 ساعت گذشته از جمله نیجریه پرجمعیت ترین کشور در آفریقا و اولین مورد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

ایالات متحده سرمایه گذاری بانک BofA قطع آن جهان پیش بینی رشد به بالاترین سطح خود از زمان اوج بحران مالی و رتبه آژانس مودی گفت: یک بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد ماشه جهانی و ایالات متحده رکود در نیمه اول سال است.

پزشکی انباشت

در علاوه بر این به انباشت تجهیزات پزشکی دولت دستور داد مدارس تعطیل و لغو گردهمایی بزرگ از جمله رویدادهای ورزشی و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش آنفولانزا مانند بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به استناد به قدرت های ویژه ای به سرعت در حال گسترش در آمریکا تولید محافظ دنده دو مقام به رویترز گفت.

در اروپا و فرانسه تعداد موارد گزارش شده دو برابر آلمان هشدار قریب الوقوع بیماری همه گیر و یونان یک دروازه برای پناهندگان از خاورمیانه اعلام کرد تنگ تر کنترل مرز.

“ما یک بحران قبل از ما. یک بیماری همه گیر در راه است,” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت.

تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری در ایتالیا افزایش بیش از 200 تا 650. آلمان حدود 27 مورد فرانسه حدود 18 و اسپانیا 15.

Tedros به خبرنگاران در ژنو که ایران و ایتالیا و کره جنوبی شد و در یک “نقطه تعیین کننده” در تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع گسترده تر.

ایالات متحده سرمایه گذاری بانک BofA قطع آن جهان پیش بینی رشد به بالاترین سطح خود از زمان اوج بحران مالی و رتبه آژانس مودی گفت: یک بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد ماشه جهانی و ایالات متحده رکود در نیمه اول سال است.

شناخته شده و گمنام

وجود نگرانی های خاص بیش از یک مورد در ژاپن که در آن یک زن آزمایش مثبت برای ویروس برای بار دوم. دوم آزمون مثبت نیز گزارش شده در چین است و می تواند حاکی از ابتلا به این بیماری مشورت نیست ایمنی.

دانشمندان هشدار داده است که بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد این ویروس از جمله چه مدت می تواند زنده ماندن در سطوح.

هنگ کنگ و آزار یک سگ حیوان خانگی از coronavirus بیمار پس از آن نشان داد “ضعیف مثبت” نتایج جستجو برای ویروس حتی اگر آن را هر گونه علائم. آزمایشات بیشتر خواهد بود انجام شده برای تایید اگر سگ تا به حال آلوده شده است.

آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) مدیر رابرت Redfield گفت: آژانس ارزیابی شد چه مدت coronavirus می تواند عفونی بر روی سطوح.

“در مس و فولاد بسیار معمولی آن تقریبا حدود 2 ساعت” Redfield گفت: مجلس نمایندگان شنوایی. “اما من می گویم در سطوح دیگر – مقوا یا پلاستیک – آن را طولانی تر و بنابراین ما به دنبال این کار است.”

او گفت: عفونت قرارداد از سطوح نه از طریق هوا می تواند منجر به شیوع بیماری در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن که در آن حدود 700 مسافر و خدمه گرفتار این بیماری است.

توکیو در المپیک آینده

ژاپن قرار است میزبان بازی های المپیک 2020 در ماه ژوئیه اما سر این که اورژانس برنامه های دکتر مایک رایان گفت: بحث برگزار می شد با برگزارکنندگان در مورد این که آیا آن را باید بروید.

Coronavirus به ویران با جهانی حمل و نقل هوایی و گردشگری به عنوان شرکت های هواپیمایی لغو پروازهای کشورهای ممنوعیت بازدید از نقاط داغ و عصبی مسافران قرار سفر.

مستقر در کالیفرنیا Facebook Inc گفت: آن را لغو سالانه خود کنفرانس توسعه و شرکت مایکروسافت به دنبال کت و شلوار با خروج از بازی در کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه آینده.

که رایان گفت: در ایران شیوع ممکن است بدتر از متوجه باشند. آن را دچار بالاترین مرگ و میر در خارج از چین با 26 مرده نشان می دهد به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از موارد از 245 گزارش شده است که شامل برخی از مقامات ارشد.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در حال نظارت بر گسترش جهانی coronavirus از جمله در ایران و هند که در آن تنها چند موارد گزارش شده از منابع آشنا با این موضوع گفت.

این ویروس تا کنون به طور عمده کتک چین باعث تقریبا 80,000 عفونت و تقریبا 2,800 مرگ ناشی رسمی چینی ارقام است. این گسترش به یکی دیگر از 46 کشور جهان که در آن در مورد 3,700 موارد و 57 مرگ گزارش شده با توجه به این که.

هیچ درمانی برای coronavirus که می تواند منجر به ذات الریه و واکسن ممکن است تا 18 ماه به منظور توسعه.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>