این Waratahs دچار back-to-back شکست برای شروع یک فصل برای اولین بار در 25 سال فوق العاده راگبی تاریخچه با 32-12 از دست دادن به بلوز در نیوکاسل.

عدم شدت هزینه Waratahs اولیه و دو تلاش می کند و فقط پس از نیم ساعت هم cruelled شانس خود را برای جبران را برای هفته گذشته 18 نقطه از دست دادن به صلیبیون توسط گچ را بزرگترین شکست برای بلوز از سال 2007.

Waratahs winger Mark Nawaqanitawase left the field injured after crashing into the turf head first while scoring a try.

Waratahs جناح علامت Nawaqanitawase چپ این زمینه مجروح پس از توفنده به چمن سر برای اولین بار در حالی که نمره امتحان کنید.اعتبار:AAP

عدم دقت در تجزیه و خارش set-piece مانع Waratahs از شتاب گرفتن در شب شنبه و سابق کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز راد Kafer اجازه دهید آن را شناخته شده در ورزش فاکس پخش در نیمه اول.

“وجود دارد هیچ تلاش واقعی کردن توپ از Waratahs,” Kafer گفت. “من می توانید ببینید که بسیاری از بچه ها راه رفتن. آنها آهسته و بی حال و انگار نه بهار در این مرحله است که شما انتظار می رود در خانه اول خود را بازی. آن را مانند آنها در حال بازی در نیمه سرعت.”

تبلیغات

Waratahs کاپیتان راب سیمونز را تکذیب کرد سمت خود فاقد انرژی است.

“من فکر نمی کنم آن چیزی برای انجام با انرژی است. من فکر نمی کنم ما به بیرون رفت وجود دارد و آنچه ما گفت: ما قصد انجام شد که کمی ناامید کننده” سیمونز گفت. “ما اجازه دهید خود افراد را به بازی می آیند.

“همه ما در حال یادگیری چگونه به کار این مسائل. ما دوباره شروع هفته آینده و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

پنج هشتم خواهد هریسون لگد زدن بازی مهارت در شرایط مرطوب و مایکل هوپر بود خود را مشغول خود اما NSW هرگز کاملا به یک بازی که دیدم بلوز جناح علامت Talea کیسه, hat-trick.

وجود دارد ترسناک بود لحظه ای در 62 دقیقه زمانی که علامت Nawaqanitawase گل سوم خود را سعی کنید از دو بازی. جناح پریدم به گوشه سمت چپ و کاشته پایین با موفقیت فرود آمد اما ناشیانه روی شانه و گردن است.

این برانکار نامیده می شد اما Nawaqanitawase راه می رفت خاموش میشه و قادر به راه رفتن در اطراف پس از آن در روحیه خوبی با وجود شکست یک HIA آزمون. او ارزیابی می شود در روز یکشنبه.

مک دونالد جونز ورزشگاه بیبهره از جو برای Waratahs’ خانه اول بازی فصل, اما, مرطوب, آب و هوا غیر قابل انکار یک عامل عمده است.

جمعیت 7491 است Waratahs’ پایین ترین تا کنون برای بازی بدتر از 10,555 در برابر پادشاهان جنوب در سال 2017 در ورزشگاه آلیانز. برای فصل دوم در یک ردیف Waratahs شکست خورده اند به دور از نیوکاسل با یک پیروزی پس از Sunwolves shocker سال گذشته است.

در نظر گرفتن بازی از سیدنی به دلیل به ورزشگاه ارتقا عامل بود اما heavy rain نگه داشته و طرفداران دور حتی اگر شرایط در طول مسابقه نیست به عنوان مبرم به عنوان اولین پیش بینی.

یک کارت زرد به Hoskins Sotutu در دقیقه 56 برای مقابله با Karmichael شکار با NSW انتهایی 20-7 بود عادلانه تصمیم گیری و پتانسیل برای تغییر رنگ از مسابقه.

آن را کمی خنده دار, هر چند زمانی که آفریقای جنوبی, داور AJ Jacobs به طور تصادفی از جیبش یک کارت قرمز قبل از اینکه به سرعت متوجه اشتباه خود. حتی Sotutu ترک خورده لبخند به عنوان او را از این زمینه است.

قبلا محلی lad هری جانسون-هولمز برنده اوایل مجازات بیش توپ بود اما Blues شماره 7 بلیک گیبسون گردش مالی به عنوان یک نتیجه از یک فقیر شکار تمیز کردن قرار داده است که بازدید کنندگان مطلوب در زمینه موقعیت.

گیبسون عبور خود را در مدت کوتاهی پس از پایین لبه سمت راست در دقیقه 11th, تأمین انرژی از طریق یک Nawaqanitawase مقابله با.

درست مثل آخر هفته گذشته در برابر صلیبیون وجود دارد شگرد به عجله هریسون. TJ Faiane آمد خود خط و whacked, Harrison به تنها تنبیه کنید با وجود تکرار نشان می دهد که اسلحه خود را به وضوح ساخته شده در تماس با سر.

این اواخر سعی کنید به Lalakai Foketi سومی در سوپر راگبی آورده Waratahs پشت به در یک نقطه در زمان نیمه. آن را خاموش آمد پشت یک دوره پایدار انتخاب کنید و درایو قبل از اینکه توپ رو از پشت و به پایان رسید تا در Foketi دست.

این Waratahs را خیالی شانس خود را قبل از دو تا پنج-اشاره گرها در فضای دو دقیقه پس از استراحت به جو Marchant و Telea در زمان وزش باد از بادبان.

بلوز 32 (علامت Telea 3, Blake گیبسون جو Marchant تلاش می کند Stephen Perofeta هری Plummer منفی Perofeta pen) bt NSW WARATAHS 12 (Lalakai Foketi علامت Nawaqanitawase تلاش خواهد هریسون con) در مک دونالد جونز ورزشگاه. داور: امیرحسین Jacobs.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de