کمیسر NBA: وقفه ‘حداقل 30 روز’ فصل ‘احتمالا’ بیش از

کمیسر NBA آدم نقره ای به نظر می رسد در TNT پنج شنبه شب بعد از بازی به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد چرا که از شیوع کروناویروس آشکار است که در لیگ وقفه خواهد آخرین برای “حداقل 30 روز.”

“ما نمی دانیم که به اندازه کافی خاص تر از آن,” او گفت: “NBA on TNT را” موبایل بانک.

نقره ای اذعان کرد که این لیگ شد و خانههای گلی خالی تعدادی از گزینه های مختلف از جمله از سرگیری بازی “با یا بدون طرفداران” اما در نهایت گفت که خیلی زود به بگویید. او همچنین اشاره کرد که NBA 2019-2020 فصل می تواند لغو شود در دسترس نباشد. “البته این امکان وجود دارد, من فقط نمی دانم بیشتر در این نقطه او گفت:” قبل از برخی از خوشبینی محتاطانه. “من به صحبت بسیاری از کارشناسان برخی از آنها یک نظریه است که فقط با شایع آنفولانزا به عنوان تغییرات آب و هوا ممکن است ما به آن را ببینید پیتر کمی – ما فقط نمی دانم.”

NBA به سرعت تصمیم به تعلیق لیگ اقدام پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از بازی روز چهارشنبه در برابر شهر اوکلاهما تندر. Gobert که پیش از آن در هفته بود به شوخی به خبرنگاران در مورد گسترش بیماری و حتی لمس تمام میکروفن در یک کنفرانس مطبوعاتی در شوخی – عذرخواهی در روز پنج شنبه پس از آن آشکار شد که هم تیمی اش, همه ستاره گارد داناون Mitchell, حال آلوده شده است.

“در آن زمان من تا به حال هیچ ایده من بود و حتی آلوده. من بی دقتی و هیچ بهانه ای” Gobert گفت. “من امیدوارم که داستان من به عنوان یک هشدار و باعث می شود هر کس به طور جدی از این.”

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>