NBC ایده بخش ناپدید شدن پخش NFL را ارائه می دهد

[ad_1]

چیزهای زیادی در دفترچه یادداشت است، پس برویم! بدون برخورد، عجله کن توهین! اوماها! یا Omicron است؟

پاتر استوارت، قاضی فقید دیوان عالی کشور اعتراف کرد که نمی‌توانست هرزه‌نگاری را توصیف کند، «اما وقتی آن را می‌بینم، آن را می‌دانم».

همین امر اغلب برای یک تلویزیون خوب صادق است.

برای پولی که همیشه بی ارزش شده ام، آشکارترین شات زنده از شش بازی پلی آف NFL در آخر هفته بین بازی های موفق سه ماهه چهارم NBC در Raiders-Bengals دیده شد.

عکسی از بالا از مجموعه‌ای از بنگال‌ها، QB Joe Merow را در کنترل محکم و قابل توجهی نشان می‌دهد که به طور قاطع به هم تیمی‌هایش اشاره می‌کند، که به نظر می‌رسید همه آنها تمام توجه خود را به بارو معطوف کرده‌اند. مدیر عامل کودکی که یک جلسه هیئت مدیره با حضور میلیونرها را اداره می کند.

این شات ارزش تمام گرافیک عبور از بارو را داشت که به سمت ما پرتاب شد. این بازیکن 25 ساله در مسیر رسیدن به اولین پیروزی خود در پلی آف این فرنچایز در 30 سال گذشته، در حمله ای بالغ و مطمئن بود.

همچنین مایه تاسف است، زیرا فوتبال ارائه شده در تلویزیون به مجموعه‌ای خسته و بی‌معنی از تکرار آهنگ‌های سرگرم‌کننده از بازیکنانی بازگشته است که ابتدا ماهیچه‌ام را پایین می‌آورند، به من غذا می‌دهند و همه ژست‌ها را برای من به ارمغان می‌آورند، گویی این چیزی است که ما ترجیح می‌دهیم وقتی حتی آنها داروها خسته هستند

جو بارو فرماندهی درگیری بنگال ها را در جریان پیروزی وایلد کارت آنها بر رایدرها بر عهده داشت.
جو بارو فرماندهی درگیری بنگال ها را در جریان پیروزی وایلد کارت آنها بر رایدرها بر عهده داشت.
AP

در واقع، شنبه NBC شبکه NBC و CBS، فیلم استانداردی از طرفداران در حال تماشای یک دوربین جانبی را نشان می دهد، در حالی که دستان خود را – با دستانشان، برای کسانی که آبجو در دست دارند – به دیوارهای پوشیده شده اطراف زمین می کوبند، شات دیگری که می تواند بازیگوش و خالی باشد. فیلم‌هایی از فایل‌ها، اما کارگردانان تلویزیون آن را غیرقابل مقاومت می‌دانند.

به هر حال روز شنبه این شات زنده از بالا توسط بارو که در حال تجارت بود، تلویزیون بود که بیشتر به وعده رها شده خود برای ارائه بهترین مکان در خانه عمل می کرد.

بنابراین، یکی دیگر از بازی های راجر گودل، همه چیز درباره طرفداران ماست، شنبه شب در گرین بی قطب شمال. این به دنبال یک بازی -6 درجه از باد در شنبه شب در Patriots-Bills هفته گذشته است.

هر دو بازی را می‌توان در آفتاب بعد از ظهر بازی کرد، با این تفاوت که گودل، با استفاده از صفحه 1 کتاب راهنمای خیابان هوکرها، به تلویزیون، جان، اجازه می‌دهد تا زمانی که پول دارد، با NFL هر کاری می‌خواهد انجام دهد.

بعدازظهر شنبه گذشته، Aqueduct، در جنوب بوفالو، نقشه خود را به طرز انسانی لغو کرد زیرا آن روز برای انسان یا حیوانات مناسب نبود.

یک بازی شبانه صفر درجه قبلی در گرین بی، خواننده الین فردن را به یاد آورد: “اگر گودل در چنین شبی سگش را بیرون رها می کرد، دستگیر می شد.”

“این راجر است” همه چیز درباره طرفداران ماست “گودل، که به شما یادآوری می کند که در نیمه شب در دمای صفر درجه احتمالاً جاده ها یخبندان خواهند بود، پس با خیال راحت به خانه بروید!”

Odell TD؟ زمان «جشن» نارضایتی فرا رسیده است

حتی با توجه به استانداردهای ESPN برای هیجان های ارزان قیمت و سر و صدای بهشتی احمق ها، استیو لوی، بازیکن بازی، دوشنبه شب ما را گیج کرد و به چیزی که اکنون دیدیم اشاره کرد: “اودل بکهام، اولین تاچ داون او در پلی آف دوران حرفه ای درخشانش. در NFL. ”

رامز سومین تیم بکام در NFL است، زیرا او ابتدا برای جاینتز و سپس برای براونز غیرقابل تحمل شد. کالج او، LSU، روشن کرده است که او می خواهد گم شود و پس از تلاش برای سرقت صحنه پس از مسابقه پس از مسابقات قهرمانی ملی 2019، در آنجا بماند، بازی که شامل باروز بود اما بکهام نه، زیرا دومی مدت ها بود ناپدید شده بود. .

افتخارات حرفه ای در NFL. خداوند.

استیو لوی پس از دستگیری او در برابر کاردینال ها، حرفه اودل بکهام را
استیو لوی پس از دستگیری او در برابر کاردینال ها، حرفه اودل بکهام را “جشن” خواند.
USA TODAY Sports, Getty

هفته گذشته سه بازیکن NFL دستگیر شدند. این موارد زیادی است که راجر گودل باید نادیده بگیرد زیرا کلاه‌های ایمنی NFL و نقاط پایانی همچنان به بینندگان می‌گویند که آنها هستند که باید مسیرهای اجتماعی شیطانی خود را بهبود بخشند.

براون در دفاع، مالک مک داول به دلیل درآوردن لباس دستگیر شد و پس از آن حمله ای به پلیس که مدرسه ای در مجاورت را مسدود کرد، دستگیر شد. براون فهرست گسترده‌ای از رپ دارد – یک بار به مدت 66 روز – که به عنوان یک دانش‌آموز ورزشکار در میشیگان شروع می‌شود.

اما کلاه های گودل نشان می دهد که بینندگان “الهام بخش تغییر هستند”. بر خلاف کی؟ وزوز؟

این شورش تقریباً در روز دوشنبه در Cardinals-Rams – ستاره Rams، آرون دونالد در حال تلاش برای خفه کردن یک حریف – در میان بازیکنانی رخ می دهد که پیام های Stop Hate را حمل می کنند. اما گودل ظاهراً آن را از دست داده است. چه فریب کامل – در روز مارتین لوتر کینگ جونیور.


آیا باغ از میراث هنریک لوندکویست برای شکستن هواداران رنجرز استفاده خواهد کرد؟ به من بگو.

روز چهارشنبه، MSG ایمیلی را منتشر کرد که در آن «مجموعه نهایی مکان‌ها برای Henryk the Night» در ۲۸ ژانویه منتشر شد.

در این اطلاعیه صندلی ها از کمترین 450 دلار، نزدیک به سقف، تا 2500 دلار فهرست شده است. پس، حرامزاده های فداکار، به باغ نشان دهید که چقدر شاه را دوست داشتید!


قضاوت در مورد اینکه چه تعداد تکرار تلویزیونی از بازیگران در نقش‌های درجه و غرور مضحک آنها را تشویق کرده است که در بزرگترین صحنه‌ها حتی بیشتر شبیه شوخی‌ها رفتار کنند، دشوار است، اما باید قابل توجه باشد.

در حالی که 4:00 مانده به سومین بازی Pats-Bills، کندریک بورن از نیوانگلند یک پاس TD را گرفت تا 33-9، Bills را بسازد. سپس بورن نزدیکترین دوربین CBS را دزدید، انگار که تازه حبشه را فتح کرده است.

شکست 24-0 برای بوکانیرز، فیلادلفیا به عقب مایلز سندرز 14 یارد دوید، سپس بلند شد و به سینه‌اش ضربه زد که گویی تازه حبشه را فتح کرده است. همانطور که خواننده جو میگوک اشاره کرد، سندرز در نهایت با هفت دوی 16 یاردی و یک سینه کبود شد.


در 10-0، 49ers مقابل کابوی ها در روز یکشنبه، CBS، در طول یک بازی زنده، اعلام کرد: “بزرگترین تیم با برتری در جاده های آخر هفته با یک کارت وایلد.” امنیت! یکی کد رو شکست!

تماس های احمقانه توسط بلندگوها نادیده گرفته می شود

من فقط یک ماهیگیر فقیر هستم، اما برخی از استراتژی ها از من فرار می کنند.

چگونه عقاب‌ها فکر می‌کردند که می‌توانند بوکانیرز را شکست دهند، در حالی که QB Jalen Hearts راست‌دست، مرتباً قبل از پرتاب به سمت چپ می‌غلتد، و مشت‌های ناتمام و یکی از دو مهار او را اعلام می‌کند؟ من باید تروی آیکمن را از فاکس در این مورد بشنوم. ما این کار را نکردیم.

Jalen Hearts یک پاس ناقص در هنگام باخت از دور کارت وایلد دزدان دریایی پرتاب می کند.
Jalen Hearts یک پاس ناقص در هنگام باخت از دور کارت وایلد دزدان دریایی پرتاب می کند.
USA TODAY Sports

و چرا در 40-10 با شروع QB جاش آلن که در دمای -6 درجه بادی کودک بازی می کرد، اجازه داشت در بازی بماند؟ چرا شان مک درموت، مربی بوفالو، در یک زمین یخ زده خطر آسیب دیدگی دارد؟

آیا او مزیت صعود به پیروزی 47-17 را داشت؟


بعدازظهر شنبه، در غیر این صورت زمان خوبی برای انجام یک بازی NFL در روز زمستانی کووید – نه اینکه راجر گودل با 63 میلیون دلار علاقه داشته باشد – شبکه MLB یک بازی از سری جهانی Pirates-Orioles 1971 را پخش کرد.

کرت گودی از NBC نمایش قبل از بازی را برای بازی بعدی آغاز کرد و سپس اولین زمین برنامه ریزی شده را شروع کرد. امروز او در خطر اخراج به خاطر آن است.


بن روتنبرگ که بی پروا همراه با شناسه نیویورک تایمز خود توییت کرد که داگ آدلر از ESPN به تازگی ونوس ویلیامز را “گوریل” خطاب کرده است، که منجر به اخراج فوری آدلر از ESPN وحشت زده شد – آدلر تاکتیک های او را در مورد “سبک چریکی” تعریف کرد. ماهیگیری توری، یک عبارت رایج تنیس – هنوز بازتاب مسابقات آزاد استرالیا برای روزنامه تایمز است.

تایمز حتی به اخراج فوری آدلر پس از پیام روتنبرگ از اوپن استرالیا 2017 اشاره نکرد و اجازه داد حرفه، شهرت و سلامت آدلر – او به زودی دچار حمله قلبی شد – با دروغی که هیچ کس در تنیس در تایمز و ESPN از بین برود. تخریب نکرد. او شجاعت اصلاح را داشت.

روتنبرگ، در یک ایمیل کاملاً پوچ برای من، همچنان اصرار دارد که آدلر او را “گوریل” نامیده است، که پوچ است زیرا در حال حاضر بدون زمینه از آسمان بیرون می آید.

آدلر یک “نژادپرست” اینترنتی و یک سریال تلویزیونی بزرگ است که بر اساس یک دروغ کامل ساخته شده است. بدترین مورد بی عدالتی بی معنی رسانه ای که تا به حال با آن مواجه شده ام.


خوانندگان پرسیدند که آیا همه این دعواکنندگان مست در بازی‌های NFL می‌توانند توزیع‌کنندگان کووید باشند؟ قبل از اینکه آنها را برای کووید آزمایش کنم، آنها را برای هاری آزمایش می کردم.

در مورد خود فوتبال، “پوست خوک”، من آن را برای آنفولانزای خوکی آزمایش می کنم.


در نهایت به دلیل کمبود غذا به من اطلاع دادند که قانون 5 ثانیه به 10 ثانیه افزایش یافته است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin tıkanıklık açmainstagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi