NBC News راه اندازی استودیو محتوا به جفت تبلیغ با جریان ویدئو (اختصاصی)


NBC News اغلب ارائه لرزه ای عناوین و توجه گرفتن گزارش های ویژه. در حال حاضر آن را می خواهد به ارائه چیزی به همان اندازه به عنوان فوتی و فوری به خیابان مدیسون.

این NBCUniversal اخبار عملیات راه اندازی NBC News سفارشی تولیدات سرمقاله واحد اختصاص داده شده به پیدا کردن راه هایی برای جفت تبلیغ با یک آرایه رو به رشد از محتوای گزینه های ساخته شده برای پخش-رسانه های تصویری. “دنیای تلویزیون و دیجیتال در حال همگرا می گوید:” کریس Berend معاون اجرایی رئیس جمهور از دیجیتال برای ان بی سی نیوز در مصاحبه. “ما کار کرده اند واقعا از نزدیک با [ad-فروش] تیم به منظور توسعه قابلیت های بیشتری برای ارائه ارزش بیشتر برای تبلیغ به خصوص در اطراف news.”

ان بی سی نیوز’ راه اندازی سرمقاله “استودیو” آخرین در یک سری از تلاش های اخیر توسط شرکت های رسانه ای برای پیدا کردن راه های جدید به دردسر مارک های بزرگ برای تبلیغات در, اخبار برنامه نویسی – همیشه ساده ترین feat. اخبار را می توان با چرخش تکان دهنده خشونت آمیز و یا افسرده. و در عین حال در دورانی که مردم به طور فزاینده ای تبدیل به جریان ویدئو به تماشای مورد علاقه خود را درام و کمدی, اخبار, برنامه های در حال سپردن برخی از رسانه ها بزرگترین منظم مخاطبان است. کمی تعجب می کنم که این شبکه در حال کار برای پیدا کردن فرصت های جدید برای قرعه کشی خیابان مدیسون ،

سی ان ان به تاسیس یک واحد خانه به نام شجاع است که کمک می کند تا توسعه محتوا برای تبلیغ است. Fox News Channel گفت: به تازگی آن را زده اتحاد با یک شرکت به نام Heve است که دارای تخصص در مفاهیم مشابه.

اما Berend می گوید: جدید NBC News عملیات نیست به دنبال ایجاد تبلیغ پیام است که تقلید از نگاه و احساس از برنامه نویسی آن, اما نه تدبیر سرمقاله مفاهیم در اطراف تلفن همراه و جریان ویدئو است که بازاریابان ممکن است بخواهید برای حمایت از. این استودیو با هدف به “لمس بالا, مکالمات,” او می گوید. ان بی سی نیوز به تازگی زوج جنرال موتورز کادیلاک برای مثال با یک دیجیتال سری به نام “ماوریکس” که ویژه مصاحبه های بین MSNBC میزبان Ari Melber (بالای تصویر) های مختلف و تاثیرگذاران و هنرمندان.

ان بی سی نیوز’ تلاش می آید پس از آن کار کرده است به سرعت بیش از چند ماه گذشته به منظور توسعه یک مجموعه ای از خدمات طراحی شده برای دستگاه های تلفن همراه و تلویزیون متصل. ان بی سی نیوز در حال حاضر که سال گذشته راه اندازی شده است دیده می شود به عنوان یک وسیله نقلیه عمومی-اخبار مخاطبان در حالی که محتوای تلفن همراه از MSNBC با عنوان جالب به سیاست junkies. NBCUniversal اعلام کرده است قصد خود را برای راه اندازی NBC آسمان جهان, اخبار, این, تابستان, یک پیشنهاد به تهیه کردن به مخاطبان علاقه مند در اخبار بین المللی. ان بی سی نیوز نیز کاوش ایده راه اندازی یک جریان-تصویری گزینه اطراف آن ارجمند “امروز” نشان می دهد هدف مردم علاقه مند به شیوه زندگی, اخبار, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

برخی از ان بی سی نیوز’ تصویری محصولات انتظار می رود را شامل می شود در طاووس های streaming-video hub پدر و مادر خود شرکت در حال راه اندازی در مه. در طول یک تظاهرات اخیر مدیران نشان داد تبلیغ یک طرح ساخته شده است که با کلیک کردن به زنده اخبار, مطالب ویژه بدون درز.

از شبکه های تلویزیونی نیز تعقیب آگهی دلار تغییر به انواع جدیدی از ویدئو. رومیزی دیجیتال تبلیغات افزایش یافت و به حدود 37.5 میلیارد دلار در سال 2018 از حدود 30.4 میلیارد دلار در سال 2011 با توجه به داده ها از مرکز تحقیقات پیو. در ضمن تبلیغات تلفن همراه افزایش یافت تا از نزدیک به $71.2 میلیارد دلار در سال 2018 در مقایسه با بیش از 1.6 میلیارد دلار در سال 2011 است.

“ما واقعا شروع به محوری ما دیجیتال سازمان واقعا به تمرکز بر آنچه ما تماس بگیرید متصل اخبار مصرف کننده می گوید:” Berend توصیف مجموعه ای از “اخبار مصرف کنندگان که انتخاب کنید تا گوشی خود را برای اولین بار و به احتمال زیاد تماشای تلویزیون از طریق برخی از مرتب کردن بر اساس از تلویزیون متصل دستگاه مانند تلویزیون اپل یا Roku. آنها به احتمال زیاد لازم نیست یک جعبه کابل و آنها به احتمال زیاد تماشا نیست پخش دیگر از حوادث بزرگ در مدتی.” او می افزاید: “در حال حاضر وجود دارد در این نقطه احتمالا سه نسل که در حال رشد هستند که در راه است.”

Berend که پیوست NBC News در ماه جولای قوی تاریخچه ابداع جدید غیر داستانی مفاهیم دیجیتال برای مخاطبان است. در سی ان ان او رهبری نظارت دیجیتال-تلاش های ویدئویی و همچنین به عنوان استراتژی محتوا برای سالن های جدید مانند تلویزیون متصل و همراه توزیع شده است. او یکی از بنیانگذاران بزرگ داستان سی ان ان متعلق به هاب تصویری برای جوانتر دیجیتال-مادری اخبار هنردوستان. او به عنوان یک مدیر اجرایی در ای اس پی ان و بلومبرگ به عنوان به خوبی به عنوان یک روزنامه نگار برای Esquire.

اجرایی هشدار NBC News نیست به دنبال ماسک تبلیغات به عنوان اخبار. “ما کاملا برای رفتن به استعداد ما و مجموعه ما به این, اما ما در حال رفتن به پیچ و تاب ما روزنامه نگاری استانداردهای” Berend می گوید. برخی از مجریان که وظایف مربوط به اخبار پوشش خواهد به احتمال زیاد شرکت در چنین طرح.

واحد نیست شروع از ابتدا. “ما خواهد شد برخی از مشارکت پایین آمدن پیک بیش از سه تا شش ماه آینده. ما نمی توانیم آنها اعلام نشده است, اما ما به صف آنها را از طریق تولیدات سفارشی می گوید:” Berend.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>