لستر هولت در مورد به بحث در مورد اخبار سخت با یک نرم تر را لمس کنید.

این “ان بی سی اخبار شبانه” لنگر منجر خواهد شد و یک نسخه آزمایشی از NBC گل سرسبد خبر به طور خاص در کودکان و نوجوانان است. نسخه اول “اخبار شبانه کودکان و نوجوانان Edition” جریان این شب در یوتیوب و نشان می دهد و به عنوان یک آزمون در ان بی سی نیوز که به احتمال زیاد به نظر می رسد حداقل دو بار در هفته و به طور بالقوه با فرکانس بیشتر.

“بچه ها هیچ فرقی با بقیه از ما. آنها کمی می ترسم و می خواهید آنها پاسخ می گوید:” هولت. “اما آنها همچنین می خواهند به قدرت می شود و بنابراین ما می خواستم برای قرار دادن با هم یک پخش که در امر اطلاع رسانی و همچنین ارائه داستان های الهام بخش از آنچه دیگر افراد جوان در حال انجام در سراسر کشور است.”

با سرمایه گذاری, NBC News طول می کشد یک گام در چه شده است که اغلب یک مسیر روی حیله و تزویر. بچه ها نشان دهنده نسل بعدی اخبار هنردوستان اما توانایی خود را به حرکت به راه خود را از طریق مشکل عناوین مجموعه داستان ها و صدها بیت ها و قطعه از اطلاعات آشغال در سراسر رسانه های دیجیتال نیاز به honed. جدید کودکان و نوجوانان’ نسخه از “اخبار شبانه” است که در کودکان بین 6 و 16.

دیگر رسانه ها تلاش کرده اند به صحبت کردن با بچه ها در مورد اخبار در طول سال. Nickelodeon در حال حاضر بخشی از ViacomCBS برنده تحسین در گذشته برای “نیک نیوز” پخش رهبری به خوبی در نظر گرفته لنگر لیندا Ellerbee. بین سال های 1992 و 2015 kids’ خروجی تولید بیش از 150 قسمت و پنجه مسائل اعم از گرمایش جهانی به جنایات نفرت و آزار و اذیت جنسی. Nickelodeon به تازگی منتشر شده یک ساعته بحث از مسائل مربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس میزبانی از راه دور توسط کریستن بل. CBS اخبار بین 1971 و سال 1986 برجسته دو دقیقه ای-طولانی “در اخبار” بخش برای کودکان و نوجوانان در طول پنج شنبه-صبح کارتون.

در اولین قسمت از سری جدید بچه های “شبانه” Holt است کنار کت و کراوات رفتار محفوظ بیشتر نسخه های سنتی نشان می دهد.به جای او به بینندگان جوانتر از دفتر خانه خود را در لباس سبز تیره hoodie با قفسه کتاب و دو باس گیتار در پس زمینه قابل مشاهده. در سخنان افتتاحیه, او می گوید مخاطبان است که “ما می دانیم که اینها ترسناک زمان بسیاری را در و درک” و سپس آنها را به یاد که اطلاعات و دانستن اینکه چه چیزی واقعی و چه چیزی نه می تواند کمک به حذف برخی از عدم اطمینان در مورد جهان اطراف آنها را. او نیز می پرسد اگر آنها انجام داده ایم مشق شب خود را.

یک کودک خردسال می خواند معرفی به نشان می دهد. متعلق به مدیر و نشان دهنده یک پیشنهاد به بینندگان جوانتر چیزی که برای تلفن های موبایل در حالی که دعوت موسیقی نژادها آشنا به منظم “اخبار شبانه” بینندگان بازی در پس زمینه.

طول اولیه پخش هولت کمک می کند تا جواب بچه ها سوال در مورد این بیماری همه گیر با دکتر جان تورس یک NBC News پزشکی خبرنگار با چند فرزند ثبت نام نمایش داده شد از طریق ویدئو. کیت برف مذاکرات به یک کارشناس آموزش و پرورش در مورد آموزش از راه دور راهنمایی. و هولت پروفایل 16-year-old pilot در آموزش است که, پرواز, تجهیزات شبیه ماسک صورت و دست عفونی به بیمارستان در سراسر ویرجینیا.

“به عنوان یک خبرنگار و یک پدر من استفاده کردم به توضیح به کودکان دشوار رویدادهای من پوشش, که آیا آن را قحطی در سومالی جنگ خلیج فارس یا 9/11 می گوید:” هولت. “گمان می کنم این برنامه در برخی از راه های گسترش آن است.”

NBC News در سال های اخیر کار به داستان آن به انواع مختلفی از ظهور سیستم عامل های دیجیتال آغوش جوانتر مصرف کنندگان است. این NBCUniversal خبر واحد را توسعه داده است برنامه اسنپ چت و Quibi و راه اندازی کرده است “ان بی سی نیوز” در حال حاضر زندگی می کنند-جریان خروجی اخبار ارائه می دهد که برنامه نویسی مجزا از برنامه های خبری در NBC یا MSNBC.

ایده برای کودکان و نوجوانان’ نسخه از یک تهیه کننده ارشد در “ان بی سی اخبار شبانه” که بود و آگاه از محیط فعلی و کسی که نمیفهمد بچه ها ممکن است مایل به شنیدن بیشتر در مورد این بیماری همه گیر صفحه اصلی-تحصیل و بیشتر. NBC News کرده ساخته فرعی franchises در اطراف برخی از آن تكیه برندها از جمله “شبانه فیلم” یک سری از longform گزارش آنلاین در دسترس است و یک فیلم در جشنواره اختصاص داده شده به فیلم های مستند مرتبط با: “دیدار با مطبوعات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im