کره جنوبی جریان ویدئو پلت فرم Wavve است که به عرضه کره ای مطالب به NBC Universal تحت یک معامله یکشنبه اعلام کرد.

محتوای Wavve یک کنسرسیوم تاسیس شده در سال گذشته مربوط به کشور های زمینی پخش KBS, MBC و SBS و محلی مخابراتی شرکت SK Telecom.

عرضه برخورد اولیه با عمر سه سال را پوشش می دهد و فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است. محتوا می تواند به نظر می رسد در NBCUniversal خود جریان خدمات طاووس از ماه مه شرکت گفت.

این دو گروه همچنین گفت که این توافق شامل شرکت های سرمایه گذاری در کره توسعه محتوا و تولید. محتوای Wavve گفت که قصد دارد به صرف 50 میلیون دلار (KRW60 میلیارد دلار) در سال جاری در محتوای اصلی تولید. که شش برابر افزایش از KRW10 میلیارد شکل تبلیغ هنگامی که برنامه ریزی برای Wavve شد و برای اولین بار اعلام کرد در ماه ژانویه 2019.

کره ای, سریال های تلویزیونی شناخته شده برای خود را قوی ارزش تولید شده اند بسیار محبوب در سراسر بخش های بزرگی از آسیا است. آنها بودند اولیه برنامه نویسی بستر از چند قلمرو آسیایی, OTT پلت فرم Viu شده اند و در حال رشد از ویژگی های برای Netflix بکشد که اضافه شده است مطالب از طریق ترکیبی از مجوز معاملات و محتوا مشارکت.

با توجه به داده های اخیر از کره سرویس ارتباطات کره جنوبی را OTT بازار به ارزش 520 ميليون دلار (KRW635 میلیارد دلار) با داشتن بیش از دو برابر در اندازه پس از سال 2016. در یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته فیلم کره ای شورا (KOFIC) گفت که OTT درآمد رشد کرده بود توسط 32 درصد در سال 2019. این سازمان تخمین زده است که Netflix را پایه مشترک در کره جنوبی رشد کرده بود از حدود 400000 در فوریه سال 2018 به حدود 2 میلیون نفر تا پایان 2019.

Wavve تاسیس شد توسط شرکت های محلی به عنوان ابزاری برای مقابله با Netflix بکشد هر چند آن جاه طلبی برای حضور در آسیای جنوب شرقی هنوز به ثمر می آیند.

Wavve داده شد چراغ سبز به راه اندازی توسط کره ای, تنظیم کننده در ماه اوت سال گذشته است. شرکت های درگیر ترکیبی از SK Telecom را Oksusu که تعداد 10 میلیون مشترک با Pooq موجود خدمات با 4 میلیون مشترک توسط دو دولتی زمینی پخش KBS و MBC و تجاری پخش SBS. SK صاحب 30 درصد از سهام شرکت جدید و سه پخش 23.3% هر.

شرکت های دیگر در حال حاضر در بازار عبارتند از: LG U+ تلویزیون و موبایل و کره مخابرات را Olleh تلویزیون. “بزرگ نام ایالات متحده خدمات OTT از جمله دیزنی Plus و Apple TV با توجه به شروع خدمات خود را در کره” KOFIC گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im