نزدیک به نیمی از جهان سینما هستند پشت در عمل اطلاعات جدید می یابد

در حالی که سودای امواج COVID-19 باعث شده جدید مستندات و اقامت در خانه محدودیت در مکان هایی از جمله کالیفرنیا هنگ کنگ و استرالیا ویکتوریا دولت نزدیک به نیمی از جهان سینما در حال حاضر در عمل با توجه به داده های از انگلستان Gower خیابان تجزیه و تحلیل ترافیک.

که باید به عنوان برخی از امداد رسانی به شرکت کنندگان و توزیع کنندگان که در علاوه بر این به coronavirus شده اند را لرزاند توسط سایر اخیر صنعت تحولات است. در هفته گذشته, AMC Theatres و تصاویر جهانی به پایان رسید طولانی خود را-در حال اجرا خصومت با توافق به طور قابل توجهی کوتاه منحصر به فرد تئاتری ویندوز در حالی که این هفته دیزنی بیشتر نا امید بسیاری از شرکت کنندگان با اعلام “مولان” را مستقیما به جریان در بازار که در آن خود را دیزنی به همراه سرویس عملیاتی است.

Gower خیابان داده ها نشان می دهد که سینما به نمایندگی از 48 درصد از جهانی دفتر جعبه باز بود بیش از آخر هفته گذشته. این رقم از 41% یک هفته قبل و یک جهش قابل توجه از 28 درصد در جولای 18, قبل از چینی سینما بازگشت و به فعالیت است.

اکثر سینما در جهان در حال حاضر با فاصله فیزیکی یا دیگر ظرفیت محدودیت به این معنی که رشد درآمد هنوز نمی تواند مطابقت با افزایش تعداد سالن فعال. Gower خیابان محاسبه که جهانی باکس آفیس به ارزش 90 میلیون دلار بیش از آخر هفته را به جمعه.

این شرکت با استفاده از تاریخی دفتر جعبه اطلاعات از فردی سینما برای محاسبه هر منطقه را در دفتر جعبه در دسترس بودن به جای خام نمایش اعداد. آن سپس به مقایسه این اعداد و ارقام با داده ها را از کام اسکور که اعداد ناقص هستند اما ادعا می شود نزدیک به جهانی box office گزارش.

چین که بیشترین تعداد فیلم های تجاری صفحه نمایش در جهان است و خود را هنوز هم در روند بازگشایی. Gower خیابان نقاط داده ها به 54% دفتر جعبه در دسترس در چین در اولین تعطیلات آخر هفته پس از بازگشایی و 73 درصد بیش از آخر هفته دوم.

چین نه تنها کمک کننده به گسترش جهانی. یک بزرگ به دوباره باز کردن فرایند در انگلستان به ویژه با راه اندازی مجدد توسط Cineworld زنجیره ای در روسیه با مسکو اجازه به دوباره باز کردن در روز شنبه نیز کمک کرده است.

اعداد بزرگتر از دسترس اسپانیایی سینما برداشته درآمد از سانتیاگو سگورا را “پدر وجود دارد فقط یکی 2” و جعبه با 172 درصد به 2.4 میلیون دلار. آن را نیز برداشته دفتر جعبه در دسترس بودن نمره در اروپا و خاورمیانه و آفریقا از 50 درصد در هفته گذشته به 59 درصد بیش از آخر هفته گذشته.

آخر هفته سهم برداشته جهانی سال-به روزترین مجموع به $6.4 میلیارد دلار است. که 74 ٪ یا $18.8 میلیارد دلار کسری در مقایسه با $24.5 میلیارد تجمعی ناخالص که در سراسر جهان سینما را به طور معمول بریده شده توسط این نقطه در سال است.

بزرگترین ضرر و زیان به تاریخ آمده اند از بازار بین المللی است که در حدود 12.8 میلیارد دلار در زیر آن سه سال به طور متوسط از جمله چین و یا 8 میلیارد دلار اگر چین است که از مطالعه حذف از معادله است.

چین است که به طور معمول در جهان دومین جعبه دفتر بازار شد اما در این سال با نزدیک به شش ماه از تعطیلی اجباری که باعث $4.8 میلیارد دلار از درآمد از دست داد. Gower خیابان محاسبه که در آن سال به تاریخ جعبه دفتر در چین به پایین است که توسط یک 94%.

جولای 31-Aug. 2 آخر هفته دیدم تعداد عملکرد تئاتر چینی افزایش با “انیگما از ورود” نقشه کشی 3.6 میلیون برای تبدیل شدن به اولین, نسخه جدید فیلم محلی را به یک نقطه. به دنبال آن $3.2 میلیون نمره به دست آمده توسط re-released “Interstellar” در یک روز.

در مقابل آمریکای شمالی (یا داخلی) دفتر جعبه است که هنوز هم به شدت آسیب دیده توسط COVID-19 و تعداد سالن های تئاتر باز در اکثر متحده کاهش یافت و هفته گذشته است. کالیفرنیا دوباره بسته داخل سالن. تعدادی از ایالات متحده, سینما, گزارش باکس آفیس آخر هفته گذشته کاهش یافت و از بیش از 1000 به حدود 950. اما تعدادی از کانادا سینما گزارش داده گذشت 200 برای اولین بار از ماه مارس است.

آمریکای شمالی grosses برآورد شده توسط Gower خیابان به $4.7 میلیارد دلار به زیر سه سال به طور متوسط.

چه کسب و کار است که در حال حاضر باقی می ماند تا حد زیادی رانده drive-ins. کام اسکور برآورد آنها اختصاص 64 درصد از آمریکای شمالی باکس آفیس آخر هفته گذشته. شنبه box office صدر 2 میلیون دلار برای دومین روز متوالی آخر هفته — گذشته دو شنبه بودن بالاترین روز تنها از اواسط مارس تعطیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>